bende hamileyim

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve kitapkurdu tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : kitapkurdu
  1. kitapkurdu

kitapkurdu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    113
    çok farklı duygular içindeyim.5 aydır uğraşıyorduk bebek olsun diye.her ay günlerimi iple çeker kendimi hep ona bağlardım.bu ay bütün umutlarım tükenmişti.herşeyi zamana bırakmaya karar vermiştim.adetim 3 gün gecikti.etrafımdaki herkes heyecanla olup olmadığımı bekledi.iki gün önce yatakta ağlarken bir ses duydum anne ağlama diye.hayal kuruyorum dedim.dün birkaç yakınıma anlattım rüyamı ısrar ettiler test yapalım diye.yaptık tabi biz birşey ummazken oda ne silik ikinci bir çizgi.az önce yine yaptım tam belli oluyordu.bugün kan tahlili yaptıracağım.eşim dün yanımdaydı ama kan tahlili olmadan sevinmeyelim dedi.çok garip bir his.hemen telaşa kapıldım.hiç çorap giymeyen ben çorap tatkım ayağıma hemen.erkek kardeşimle babam bilmiyor daha.yanlız dün bizi gizli kaçak birşeyler yaparken şüphelendiler.bir iş var ama çıkar kokusu dediler.tam kesinleşsin.öyle söylemek istiyorum.ben hiç bir belirti yaşamadım gaz problemi dışında belki erken ama mide yanmam hat safdaha.sadece içimden bir ses bu defa oldu diyordu.ben el açıp ağlaya ağlaya çok dua ettim rabbime.sevincim buruk.annemi kaybettim evlendiğim gün.6 aylık bir acı.şimdi annem olsaydı.............
    hayat işte.birkaç hafta sonra da doktora gider kontrol olurum.RABBİM SANA EL AÇAN HUZURUNDA GÖZYAŞI DÖKEN EVLAT DİYE YÜREĞİ ACIYAN TÜM KULLARINA BU MUTLULUĞU NASİP ET.ALLAHIM İSTEYEN HERKESE ÇİFTER ÇİFTER HAYIRLI BEBEKLER NASİP ETSİN.

2. 28 Mayıs 2009
  3. deppo

deppo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar, günaydın

Dün burada yazmıştım test yaptığımı ve ilkinde pozitif 2. sinde negatif çıktığını...O kadar meraklandım ki sabahı zor ettim uyku tutmadı ve sabahın 5 buçşuğunda 3. testimi yaptım. Sonuç : Pozitif :))) Duygularım karmakarışık, biraz hazırlıksız yakalnadım sanırım ama mutlyum tuhaf bi his Allah hepimize sağlıklı bebekler versin inşallah :nazar:

4. 28 Mayıs 2009
  5. EU3

EU3 Guest

ıkinizide TEBrik edyorum.Rabbım saglıcakla kucagınıza almayı nasip etsin bebelerinizia.s.

6. 28 Mayıs 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ikinizide tebrik ediyorum Allah sağlıkla minik meleklerinizi kucağınıza almayıda naip etsin

8. 28 Mayıs 2009
  9. kitapkurdu

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    113
    çok teşekkür ederim darısı isteyenlerin başına.deppo seni de tebrik ediyorum.hala inanamıyorum.

10. 28 Mayıs 2009
  11. elif2005

elif2005 ıste geldıııııııı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah kucağına da almayı nasip etsin analı babalı büyüsün canım inan okurken çok duygulandım ağladım hatta hayat senden anneni almış ama seni bir anne yapmış allah annenin ömrünü meleğine sana ve tüm sevdiklerine versin canım hayırlı doğumlar diliyorum sana

12. 28 Mayıs 2009
  13. AyTanem

AyTanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Tebrikler arkadasim.. Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin

14. 28 Mayıs 2009
  15. 2yengec

2yengec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tebrik ediyorum ikinizide.teşekkürler ettiğin tüm güzel dualar için.allah bizede nasip etsin

16. 28 Mayıs 2009
  17. kitapkurdu

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    113
    elif2005-aytanem ve derya çok teşekkür ediyorum.bugün akşam eşimle kan tahlli de yaptırdık.kesinleşti çok şükür.yarın sabah olur olmaz annemi ziyarete gidip dertleşicem.ona anane olacağını söyleyeceğim.belki biliyordur.bugün birkez daha annemin ölümüne yıkıldım.içmden bir ses kızım olacağını söylüyor.annemi bugün daha iyi anladım.bütün dualarım bütün bebek bekleyen herkesin dileğinin kabul olması.öpyorum hepinizi

18. 28 Mayıs 2009
  19. deryam76

deryam76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    RABBIM kucagina almayida nasip etsinnn