bende hamileyim...

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve yova tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yova
  1. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende dün gece hamile olduğumu öğrendim ama çoook korkuyorum..yaşımda az değil ben bu korkuyu nasıl yeneceğimmafoldumben

2. 23 Ocak 2010
  3. MeLeKzuzum

MeLeKzuzum Kuzum kollarımda:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    neden korkuyosun ki dünyanın en kutsal ve mucizevi bişeyini yaşıyorsun tadını çıkar :) korktukça korkularımız önümüze çıkar. keyif al bence

4. 23 Ocak 2010
  5. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle haklısın ama bu anlatılmaz ama bir o kadar yıpratıcı ve elde olmayan bir his..keşke bende normal insanlar gibi hissedebilsem..mafoldumben

6. 23 Ocak 2010
  7. pembehera

pembehera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun, ALLAH tamamına erdirsin, sağlıkla ve hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah bebeğini.

8. 23 Ocak 2010
  9. pembehera

pembehera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    korkularını anlıyorum, ben de hamileyim ve ben de çok tedirginim, çünkü bundan önce boş gebelik nedeniyle bir kürtajım var.
    bize düşen sağlığımıza herzamankinden fazla dikkat edip bol bol dua etmek, hayırlısını dilemek canım...korksak bile olacak hiçbirşeyin önüne geçemiyoruz,bu yüzden korkularımız sadece bizi yıpratmaya neden oluyor... umarım herşey çok iyi gider, sağlıklar, hayırlı hamilelikler dilerim kendime ve herkese...

10. 23 Ocak 2010
  11. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Hayırlı olsun. Sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız inş. Korkmayın inş, bundan güzel bir duygu mu var, Allah yerdım eder.

12. 23 Ocak 2010
  13. had

had Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kutlarım, hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah.Darısı başımıza.

14. 23 Ocak 2010
  15. serpil02507

serpil02507 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    tebrikler hiç ama hiç korkma 70 yaşında kadın doğurdu korkmadan hemde ikiz sen niye korkuyorsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim

16. 23 Ocak 2010
  17. burcusb

burcusb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende cok korkuyordum nasıl olacak dıye hos yaşla alakalı bır durum degıl ama maddı acıdan enkötü oldugum ve tek çalışmak zorunda kaldıgım bır donemdi şimdi 30 haftalık oldu allah gercekten yardım edıyor... bırde olmayanlar napsın onların korkuları 2katı ... allah hepimize saglıklı hayırlı evlat versın...
    tebrık ederım herkesi korkmayınn dunyanın en guzel duygusu bu.keyfını cıkarın.. hele bıde ıcınızde hareket etmeye başladıgında anlıyor ınsan herseye deger korkular boşunaymış ozaman anlıyorsun :)
    allah olmayanlarada nasıp etsın... saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın yüce allahım...

18. 23 Ocak 2010
  19. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hepinize çok teşekkür ederim allh razı olsun..içim biraz daha ferah ,inşallah daha iyi olurum:Saruboceq: