bende hamileyim :))

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve berilsa tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : berilsa
  1. berilsa

berilsa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aranıza yeni katıldım burdan hep takip ediyodum ama yazamıyodum :KK43: 5 hafta 5 günlük hamileyimm..45 kiloyum suan..bebek 4hafta boyutundaymıs 12mm :)) hiç bişi bilmiyorum bana yardımcı olun..nekadar zamanda doktora gitmeliyimm...hiç bi şikayetim yok şimdilik bulantım bile yok :)))

2. 22 Ekim 2010
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ARKADAŞIM BEBEĞİN HAYIRLI OLSUN.. EĞER DOKTORA GİTTİYSEN O SANA TEKRAR NE ZAMAN GİTMEN GEREKTİĞİNİ SÖYLEMİŞTİR. SÖYLEMEDİYSE GENELDE AYDA BİR GİDİLİR.. ZATEN 2 AYDAN SONRA İKİLİ TESTLER FİLAN BAŞLIYOR. O ZAMAN MUAYENE TARİHLERİN DAHA Bİ BELİRGİNLEŞİR...
    HİÇ Bİ ŞİKAYETİNİN OLMAMASI GAYET GÜZEL.. BELKİ YAKINDA BAŞLAYABİLİR YADA HİÇ ANLAMADAN GEÇİRİRSİN GEBELİĞİNİ.. BU HERKESTE FARKLI BİR DURUM..

aLLAH TAMAMINA ERDİRSİN.. SAĞLIKLA SIHHATLE BEBEĞİNE KAVUŞMAN DİLEĞİYLE...

4. 9 Kasım 2010
  5. berilsa

berilsa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    herşey için çok teşekkürler.burda yeni oldugum için mesaj yazmayı bile bilmiyodum nerden bakıcam nerden yazıcam vs. doktorum cok ilgisizdi o yüzden baya telaşlıydımm..artık başka doktora gidiyorum 2 ay oldu herşey yolunda inşallah bebeğime de böle rahat kavuşurum çok saolun:))

6. 9 Kasım 2010
  7. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.066
    Ödül Puanları:
    238
    hayırlı olsun,Allah tamamına erdirsin