Bende hiç kalmadı,lütfen siz akıl verin..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve zergi tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : zergi
  1. zergi

zergi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eşim vaatlerine inandım annemi dinlemedim.Çıkmazdayım.2 hafta iyi 1 hafta kavgalı devam ediyoruz 9 yıldır.İlk 8 sene eski eşini ve ailesini kötüledi eşim, normal olarak "suç bende de var" demiyecek ya. Fakat bu sene bi haller oldu. Yıllardır sabırla eski kayınbİraderi eşimin yanında çalışmaya devam etti, fakat şimdi birde bize komşu olmuş.Eşim ise "bana ne ,istediği yerden ev alabilir" diye cevap veriyor.2 çocuğumuz var dolayasıyla bir düzenimiz.Başınıza veya kardeşinizin başına gelse ne hissedersiniz.

2. 19 Kasım 2008
  3. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim oncelikle anneni dinleseydin keske anne babalar kizlarinin kotu olmasini istermi hic sahsen benim esim bana bunu dese istedigi yerden ev alir deseydi ona derdimki mademki bu kadar kayiriyordun neden kiz kardesiyle ayrildin simdi onu destekleyesinmi geldi derdim mademki komsu olmaya bu kadar hevesliklisin keske kizlariyla ayrilmasaydin derdim tabi benim dusuncem senin yanlisin anneni dinlememek olmus insallah duzelirsiniz esinle.

4. 19 Kasım 2008
  5. EU1

EU1 Guest

anne ve babanın duasını alarak evlenmek çok önemli.eşiniz size ne vaadetti bilmiyorum ama vaadettiği şeyler sanırım sizin mantıklı düşünmenizi engellemiş.ayrıca ben olsam eşimin eski eşinin ailesi ile çokta görüşmesini istemezdim.ne alka kayınbiraderi onun yanında çalışıyor.bir de yakınınıza taşınacakmış galiba.koca şehirde yermi yookki.acaba sizin bilmediğiniz bir şeyler mi var?açıkcası bu durum bana tuaf geldi.fazla birşey yazamayacağım..

6. 19 Kasım 2008
  7. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    offf acnım ya haliyle düzeniniz bozulacak ama tuhaf bir durum kayınbiraderinin yanında çalısıp yakında oturması bitmiş bir ilişkiyi hatırlatmadan baska bir şey değil bence

8. 19 Kasım 2008
  9. zergi

zergi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cevab verdiğiniz için teşekkür ederim.Bu durumun garipliği beni sarsmasından ziyade eşimin beni tersleyip "Kendi düzenini bozuyorsun" diye suçlaması çok ağrıma gitti.Ki ben bu şehre onunla evlenmek için geldim yani burada kimsem yok.Sizce ne yapmaya çalışıyorlar?

10. 19 Kasım 2008
  11. EU1

EU1 Guest

eşin ne yapmaya çalışıyor anlamadım ama insanın karısını 3 bir şahıs için üzmesi hiç hoşuma gitmedi.sonuçta o kişi el..bir şey olduğunda sen yanında olacaksın eşinin o değil..rahatsızsan söylersin o da tamam der kapanır konu..böyle olmalı bence

12. 19 Kasım 2008
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir bakima esin aslinda dogru söylemis!!:nazar:

Henüz olmamis birsey icin ciddende düzenini bozmaya hic gerek yok!

Sen simdilik otur hic istifini bozma ve izle bakalim, eger düsündügün gibi olursa o zaman ne yapacagina karar verirsin...:kahve:

Allah yar ve yardimcin olsun:Saruboceq:

14. 19 Kasım 2008
  15. zergi

zergi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım benim elimde olan bişi diildi.Hatta eşimin bile elinde diildi çünkü ilk evlendiğimizde eşimde çıkması için mücadele etti ama ortakları müsade etmedi o bizim işimize yarıyor o zaman ne diye yıllar önce işe aldırttın dediler.Eşimin işi çok büyük,eki kayınbiraderi sadece bi işyerinde duruyordu.Eşimle çok büyük muhattaplığı yoktu.Ekmeği ile oynamadı oynayamadı.

16. 19 Kasım 2008
  17. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

bencede bi bekle canım uzaktan izle ona göre karar ver...
    sen rahatını bozma derim ben..

18. 19 Kasım 2008
  19. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kendi evini taşı, bi değişiklik olur hem,olmas mı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.