bende istiyorum artık

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve stera tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : stera
  1. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar
    Bende 10 aylık evliyim ancak hiç korunmamamıza rağmen henüz bebeğimn yok ancak benim regl sürekli düzensiz olduğu için doktor her seferinde bana farlutal verip gönderiyor.Bu bana zarar verirmi acaba.en son geçen ay doktora gittiğimde regl bitiminde gel rahim filmi çekelim dedi.Sizcede erken değilmi arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum.Yardımcı olurmusunuz.

2. 19 Nisan 2010
  3. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Rahim filminden once diger testlerinde yapmis omasi gerekiyor. Hormon testleri, esinin spermleri vs.. Eger bunlar yapildi ve sorun yoksa HSG cekebilir. Ama yinede 1 yilin dolmus olmasi gerekiyor.

4. 19 Nisan 2010
  5. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır eşimle ilgili hiçbirşey sormadı direk gel rahim filmine bakalım dedi evliliğimiz onuncu ayındayım ne apacağımı şaşırdım.

6. 19 Nisan 2010
  7. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım stres yapma adet düzensizliği olunca yumurtlama bozukluğu oluyo bendeki gibi...arkadaşımın dediği gibi adetin 2.gnü hormon tahlili ve eşinden spermiogram en son hsg çekiliyo...ve allah yardımcın olsun zor bi filmi...ama bebişler için hepimiz katlandık...ah bi de olsalar içim yanmaz ya öffff.......mafoldumben

8. 19 Nisan 2010
  9. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Rabbim isteyen herkese versin ne kadar da kafaya takmasakta adet olacağımz gün yaklaştıkça kalbimiz daha hızlı atıyor acaba diye...birde psikolojik olarak mide bulantıları,uyku halleri....
    hayırlısı herşeyin.

10. 19 Nisan 2010
  11. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aminnnnnnnn canım