bende kavuştum minik meleğime

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve balxixm. tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

20 Ocak 2009
    Konu Sahibi : balxixm.
  1. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar.birgün burada doğum hikayemi yazacağım hayal gibiydi.bu siteyi kan pıhtılaşmasını ararken buldum ve hamile kalmaktan o kadar korkuyordumki dayanabilirmiyim hergün iğne vurunmaya diyordum.buradaki aynı sorunu paylaşan arkadaşlarla konuşunca ve güzel doğum hikayelerini okuyunca cesaretlendim.ama o kadar mutluyumki çünkü problemli bir hamilelğin sonunda kucağıma aldım minik meleğimi tüm çektiğim acıları unutturdu bana.

sezaryan olacağı için 25 aralık olarak belliydi doğum yapacağım gün.ve ben o gece heyecandan uyuyamadım.sürekli saate bakıyordum zaman geçsede bir an önce kavuşsam meleğime diyordum.neyse sabah 6.30 kalktım hazırlandım 7.30 gibi çıktık yola.kayınvalidemi ve ablamı aldıktan sonra 9.30 gibi hastahanedeydik.hastahaneye yatış yaptıktan sonra serumu falan taktılar.11 gibi sedyeye alıp ameliyathaneye götürdüler.ama o anda öyle garip duygular hissettimki ağlamamak için kendimi zor tutuyordum kayınvalidemim gözleri çoktan dolmuştu zaten.ameliyethaneye girdim hazırlık yapıldı hemşire bu arada beni kameraya çekiyor.duyguların ne diye sordu tek söylediğim kelime korku demek oldu.sonra anestezi uzmanı geldi şimdi sizi uyutacağım dedi ve o anda gözlerim karardı ve sonra bir acıyla uyandım.odaya geldiğimizde sedyeden yatağa alırlarken hissetmişim o acıyı.o anda kayınvalidemi gördüm hemen anne bebeğim nerde diye sordum.kayınvalidemde kızım burda bebeğin diye saçımı filan okşuyor.sonra ablam getirdi yanıma yatırdı simsiyah saçlı esmer bir oğlan kime çektiyse.ama o an anlatamam ya.ağladım öptüm çünkü ben bu duyguyu yaşamak için hergün acı çektim ama o an tüm yaşadıklarımı unuttum.sarılıp sarılıp öptüm minik oğlumu. 4000 gr 52 cm olarak doğdu.adıda mehmet eymen.

oğlumla bir şarkımız bile var artık.bu aralar hep o şarkıyı dinliyoruz beraber.inşallah anne olmak isteyen herkese nasip etsin allahım.çünkü dünyada yaşanabilecek en güzel duygu en güzel mutluluk.:1hug:

Son düzenleme: 20 Ocak 2009
  2. 20 Ocak 2009
  3. kleshtina

kleshtina Bir kedim bile yook... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allahım ne mutluluktur o. Allahım size sağlık ve güzellikler versin inşaallah.:)))

4. 20 Ocak 2009
  5. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    allah anali babali büyütmeyi nasip etsin
    senin adina cok sevindim
    ömür boyu saglik mutlulk ve huzur diliyorum

6. 20 Ocak 2009
  7. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Allah anali babali buyutsun insallah hic guzel olmaz mi anne olmak, Rabbim bu duyguyu her isteyen kisiye yasatsin insallah

8. 20 Ocak 2009
  9. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ne mutlu Allah nalaı babalı büyütsün..yalnız minik melek değil tombik meleklerden buda maşallah ama boyuda var belli olmuyordur fazla..darısı bizim başımıza..zaman yaklaştıkça heyecan merak bütün duygular birbirine karışıyor

10. 20 Ocak 2009
  11. beNnadiye

beNnadiye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gözün aydın olsun allah uzun ömürler versin

12. 20 Ocak 2009
  13. nadideiris

nadideiris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Allah analı babalı büyütsün ,sağlıklı, mutlu ,huzurlu nice yıllara işallah.

14. 20 Ocak 2009
  15. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sağlıklı sıhatli büyümesini nasip etsin mürvetinide gör inşallah cnm Ve Rabbim benim gibi isteyen herkese nasip etsin........

16. 20 Ocak 2009
  17. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Rabbim analı babalı büyütsün inşallah. Darısı başımıza...a.s.

18. 20 Ocak 2009
  19. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim arkadaşlar.inşallah isteyen herkese yaşatsın rabbim bu duyguyu.

Son düzenleme: 20 Ocak 2009