bende mart annesi olucamm:)yaşasın bebeklerrrrr:)

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve elifzafer tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1 Aralık 2007
    Konu Sahibi : elifzafer
  1. elifzafer

elifzafer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    fisfisfisselam kızlar
    bu klube yeni üye oldum kuzenim sayesinde:)
    iyiki olmuşum bir çok konu hakkında konuşabileceğim bir sürü arkadaşım oldu:)
    yakında bi kızımız olacak , o yüzden çok heyecanlıyım doktor 5 mart doğum dedi:)
    bende mart annesi olucam ,
    her gün vücudumdaki değişikliklerle uyanmak her ne kadar hoş olmasada heyecan verici oluyo bazen:s
    ben bebeğimin harketlerini çok geç hissetttim
    hala bile doğru düzgün sağlam bi tekme gelmedi içimdeki melekten...
    bu yüzden de diğer anneler hangi durumda merak ediyorum bende mi bi anormallik var acaba:s
    siz bebeğin tekmelerini ne sıklıkta ve şiddette hissediyorsunuz ?fisfisfis

2. 1 Aralık 2007
  3. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Kuzim inşallah sağlıkla gelecek kızımız.Sana benzecek gibi geliyor bana az kaldı bakalım öpüyorum seni çoook :)

4. 3 Aralık 2007
  5. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    alifcim başta hoşgeldin canım benim oğlum gündüzleri sakin ama ben yatağa girdiğim zaman başlıyo tepinmeye acayip bi çocuk olcak galiba benim ki

6. 4 Aralık 2007
  7. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238

MERHABA HOŞGELDİN ARAMIZA. BENİMDE SAT HESABINA GÖRE 25 MARTTA Bİ OĞLUM OLACAK ALLAH NASİP EDERSE. YAA EVET VENDE ÇOK GEÇ HİSSETTİM VE BENİMKİDE OYLE SERT Bİ TEPİK ATMADI. ÇOOOK HAREKETLİ DEĞİL. BAZEN İÇİMDE BİŞEYLER OYNUYO BUNU HİSSEDİYORUM AMA AMAN AMAN Bİ HAREKET DEĞİL. GÜN OLUYO OYLE YAVAŞ YAVAŞ GÜN İÇİNDE HİÇ DURMUYO Kİ BU SIK OLMUYOR BAZENDE SADECE AKŞAMLARI OYLE KENDİ HALİNDE BİRŞEYLER YAPIYOR. SÖYLEMEK İSTEMEZDİM AMA BİZİM ÇİKİN ÖRDEKLERİMİZ BİRAZ TEMBEL GALİBA . AMAAN SAĞLIKLI OLSUNLAR VE BİZ ONLARI HİSSEDELİMDE ARTIK AZ YADA ÇOK FARKETMEZ NE YAPALIMM DİMİİİ. BU ARADA NASIL GİDİYOR HAMİŞLİK Bİ SIKINTIN AĞRIN SIZIN VAR MI YOKSA RAHAT Bİ HAMİLELİK Mİ GEÇİRİYORSUN. UMARI HERŞEY YOLUNDADIR.:dance::dance::dance::dance::dance:

8. 4 Aralık 2007
  9. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    hos geldin elifzafer aramiza bende martin ortasi gibi insallah anne olucam benim bebegim en cok sol tarafima yatinca tekmeliyor birde ben yatinca o basliyor bazen gece bile uyatiyor beni :nazar::KK46::nazar:

10. 4 Aralık 2007
  11. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla benim kızımda kıpır kıpır cok hareketli ben yorgun ve ya acsam kıpırdamıyor ama dinlendiysem ve karnımtoksa baslıyor tekmelemeye masallah benim kızıma

12. 4 Aralık 2007
  13. mohini

mohini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    shannon'cum maşallah senin kızına canım benim... ben henüz belirleyemedim tekmeleme saatlerini.. ama sesi çıkmıyosa uyuyo bizimkisi diyorum... oynamalarını hissettiğim zaman da hıh uyandı işte beybim diyorum eşime... şu sıralar işlerim çok yoğundu... ilgilenemedim... karnımda olduğu halde tepkileriyle yeterince ilgilenemediğim için suçluluk duydum walla...

14. 5 Aralık 2007
  15. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    birde kizlar bilmiyorum sizde oluyormu elinizi karninizda biraz gezdirincede tepki veriyor benimki sizde oldumu?bu arada shannon biz ayni tarihlerde dogum yapicaz sanirim baksana takvimler ayni ilerliyoryerimseniben

16. 5 Aralık 2007
  17. elifzafer

elifzafer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    valla her dakika tetikte bekliyorum şöle sağlam bi tekme gelsin die ama öle sağlam bi tekme hala yok bende:KK43:
    gerçi minnacık bi lokma bebeğin en sağlam tekmeside ne şiddette olur ki?
    onuda bilemiyom ilk bebek acemiliği iştekafamçokkarıştı

18. 5 Aralık 2007
  19. elifzafer

elifzafer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle bana cvp verdiğin için teşekkür ederim:)
    bis bu çirkin ördeklere tembel değilde uslu desek moralmen daha iyi olucam:)))
    umarım uslu bi çocuk olur yaramaz bi çocuk olursa nasıl tahammül ederim bilemiyorum:)
    bende genelde sol yanıma yatınca bebeğin hareketlerini daha yoğun hissediyorum çünkü anne sol yana yattığı zaman vucuttaki kan dolaşımı maksimuma ulaşıyormuş buda bebeğin hareketlerini daha rahat hissetmemizi sağlıyomuş doktorum öle dedi:)
    benim hiç sıkıntım olmadı
    ne aşermem ne bulantım ne baş dönmem allaha şükür o ilk ayların kabusunu ben yaşamadım
    sadece migren ağrılarım oldu
    10 günde bir migren krizi geçirdim:KK43:
    berbat bişeydi....
    şu anda da sırt ve bel ağrılarım var biraz,onlarda normal çünkü karnım beni öne çekiyo bende dik durmak için arkaya doğru durmaya çalışıyom bölelikle arada olan belime oluyo:KK43:
    allahtan kocam var :))) öle kolay baba olunmuyo gel bakalım masaja diyorum hahahaha
    şu anda 10 kilo aldım
    sen kaç kilo aldın?