bende mi hamileyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve esin21 tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : esin21
  1. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ya simdi nasil anlatsam piskolojikmi yoksa gercekten öylemi bilmiyorum..bulantilarim bu aralar cok sik gögüslerim agriyo cok hassaslasti..bugün evi süpürürken egildigimde kasiklarimdan kasinti gibi bi sanci oldu...bacaklarim cok agriyor...halsizim umarim hamileyimdir..korkuyorum bi yandanda aceba bunlar adet belirtisimi karistiriyormuyum..her ay seviniyorum ama sonu hüsran...ama önceki süphelerimde mide bulantisi ve kasiklarin sizlamasi yoktu..sizce???mirmirmirmir

2. 1 Haziran 2009
  3. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Canim bu senin kacinci gebeligin? Adetine ne kadar var peki? Eger istiyorsan insallah hamilesindir allah hayirlisini versin

4. 1 Haziran 2009
  5. EU3

EU3 Guest

adet gugnune nekadr var canım .inş psikolojık değildir

6. 2 Haziran 2009
  7. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    eger varsa ilk olacak canim...bu hafta sonunu bekliyorum adet icin..

8. 2 Haziran 2009
  9. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tam hesaplamasini yapmadim ama tahminim bu hafta sonu..insallah degildir evet..

10. 2 Haziran 2009
  11. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısı canım ama fasla düşünme biz kafayı yedik düşünürken:))))))))))

12. 2 Haziran 2009
  13. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim de adetim geçti, dün olmam gerekiyodu,
    dün karnım ağrıdı biraz aynı adetimin ilk günü gibi midem bulandı bütün gün, ayyy bilmiyorum inşallah bu ay hamileyimdir ara sıra da karnımda hafif batmalar oluyor...
    bu sabah test yaptım ama negatif çıktı acaba erken mi yaptım ??? beklemek ne zor inşallah bu sefer tutmuştur...

14. 2 Haziran 2009
  15. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    canim kimsenin umudunu kirmak istemem umarim hepiniz hamissinizdir ama bu saydiginiz belirtilerin bu kadar erken baslamasi neredeyse imkansiz mide bulantilari hamileligin 5.-6. haftasinda basliyo,kasikta batma olamaz olsada o bebek olabaz cunku kasiginiza baticak boyutta degil henuz(HAMILE OLSANIZ BILE)kimi cok wc ye gittiginide soyluyo buda imkansiz cunku sik idrara cikmak icin bebeginizin buyumeye baslayip mesaneye baski uygulamasi lazim ama adet doneminiz bile gelmeden hatta bebek rahime bile yerlesmeden idrar sikliginin artmasi olanaksiz.Bi cok bebek isteyen anne adayi bana göre psikolojik olarak kendilerini o kadar odakliyolar ki herseyi dinlemeye basliyolar sakin alinip kizmayin bunlara bende dahilim.Inanin kendinize bu kadar baski uyguladiginiz kafaya taktiginiz icin bile adetiniz gecikebilir,benim gebeligimden bi onceki ay aynen sizde oldugu gibi mide bulantilari basladi hic sasmayan adetim gecikti tamam dedim kesin hamileyim ve inanin testi yaptiktan negatifi gördükten bi kac saniye sonra regl oldum ve kendimi ne kadar odakladigimi anladim sonrasinda bosverdim diyebilirim ve allah tamamina erdirirse su an 7 haftalik hamisim,dilerimki en kisa zamanda sizede nasip olur:Saruboceq:

16. 2 Haziran 2009
  17. ezgim29

ezgim29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

dudi kesinlikle dediklerinde haklısın her ay o kadar şartlandırıyoruz ki kendimizi hemen hamilelik psikolojisine giriyoruz.Ben zaten artık belirtilere inanmıyorum.zihnimiz sürekli hamilelikle meşgul olduğu için zaten çoğumuz hamile kalamıyoruz.Ama ister istemez her ay acaba mı diyor işte.Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.a.s

18. 2 Haziran 2009
  19. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım hayırlısı olsun inşallah psikolojik değildirde meleğinin haberini alırız..