Bende mi suç şimdi ?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gumushayat tarafından 1 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : gumushayat
  1. gumushayat

gumushayat Guest

arkadaşlar şimdi bnde kntr yok onun hattıda sınırsız ve bana da kntr almana gerek yok ben ararım nasıl olsa sabit bnm ödiyceğim fatura diyo.neyse.ama benim derdim sabah uyandığında sadece günaydın aşkım diye bi msj atıyo okdr.insan arayıp sevdiğinin sesini duymak istemez mi.ki cevap veremiycemide biliyo kntr yok çünki.eee niye ozmn aramıyo da mesaj çekio.öldümmü kaldımmı bilemiycek soraa.bende ödemeli arama yaptım beni araması için az önce aradı napıyosun dedim niye msj atıyosunda aramıyosun insan aramaz mı dedim suçlu ben oldum havalara girdi birdenbire.ve akşama kdr da sadece 1 kere beni arıyo okdr.bide gece yatarken yarım saatten az konuşup yatıyoruz.neden böyledir ya çok canım sıkılıo bnm böle şelere.bide üstüne bana kendimi suçlu hissettiriyo bende anormallik var gibi görüyorum kendimde.yorumlarınızı beklerim...

2. 1 Temmuz 2009
  3. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    aramaması elbette kötü ama
    sen de niye tenezzül ediyorsun ki
    al kendi kontörünü

4. 1 Temmuz 2009
  5. leylaklila

leylaklila Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.112
    Ödül Puanları:
    188
    haklısın vallahi

6. 1 Temmuz 2009
  7. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    sende çok sık boğaz etme günün her saati görüşecek değilsiniz ya özleyin birbirinizi kontörün yoksada al:kahve:

8. 1 Temmuz 2009
  9. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    çok fazla üstüne düşersen kendinden soğutursun o istediği zaman senin sesini duymamalı sen istediğin
    zaman senin seni duymalı !

10. 1 Temmuz 2009
  11. gumushayat

gumushayat Guest

bu kntr alamama yada almamak meselesi değil ki zaten.ama msj atıcana araması gerekmezmi tamam günün her saati görüşcek değiliz ama en azından msj atınca cevap gönderemiyorum ben ona.ama merakta etmiyo hiç.ben işe geldimmi gittimmi öldümmü kaldım mı bişey yok yani.nedendir bu acep diyerekten yazdım bişeler ama neyseevereliniortak

12. 1 Temmuz 2009
  13. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kısaca sabahları mesaj, gün içinde 1 kez aranma, gece yatmadan önce 30 dk dan az konuşma.............??? sorun nedir anlayamadım açıkçası. 30 dk dan az diyorsanız herhalde en az 15-20 dk dır bu. E gün içinde zaten arama var, sabahta mesaj. Bulupta bunayanlardan olmayın bence. Hem ne olursa olsun adam öyle diyebilir benim ki sınırsız şu bu, bir yerden sonra sıkar tek tarflı al köntörünü günde 1 defada siz onun çok hoşuna gidecek mesaj atın. Adamdan beklenmez ki her şey.

14. 1 Temmuz 2009
  15. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ne zamndır birliktesiniz:uhm:

16. 1 Temmuz 2009
  17. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    haksızsın canım ayrıca buraya konu açınca seni haklı bulacağımız anlamına gelmez msj atmasıda doğru sabahaın o saatinde aramak istemez belkide uynamada zorluk çekiyordur ayrıca kont al madem sesini duyurmak istiyorsan :nazar:

18. 1 Temmuz 2009
  19. gumushayat

gumushayat Guest

2 yıldır birlikteyiz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.