bende pco luyum

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve diilekk tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Mart 2010
    Konu Sahibi : diilekk
  1. diilekk

diilekk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben 6 yıllık evliyim evliliğim sürece ve bekarkende hep adet düzensizliğim vardı gitmediğim doktor ve kullanmadığım ilaç kalmadı hormon tahlilleri yapıldı PCO hastasıyım 5 yıl bebeğimiz olmadı 3 olumsuz alışamam var ve tedavi sonrası hamile kaldım şuan 1 yaşında bir kızım var ama benim adet düzensizliğim devam ediyor doktora gittim pco dan dolayı düzensiz dedi ilaç verdi ama kızımı emzirdiğim için kullanamıyorum size sorum ben ikinci bebek sahibi olmak istediğimde yine doktor doktor dolaşacağım mı? bun dan tamamen kurtulamazmıyım inanın bana 5 yıl boyunca hem kullandığım ilaçlardan hemde etrafın baskısından dolayı psikolojim çok bozuldu şuan çok rahatım ama ilerde yine aynı sıkıntıları yaşarmıyım
    sorumu yanıtladığınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme: 20 Mart 2010
  2. 29 Mart 2010
    Konu Sahibi : diilekk
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    pco yapısal bir problemdir.Zamanla yumurta rezervi azaldıkça normale dönebilir.Ancak bunu nekadar zaman alacağını kimse bilemez.Bu nedenle siz tekrar çocuk istediğinizde tıbbi yardım almanız gerekebilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.