Bende PKO var mı anlayamadım

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve fcanan tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : fcanan
  1. fcanan

fcanan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bundan 2 yıl önce polikistik over tanısı koyuldu.Doktorum 40 yaşına kadar diane-35 kullanmamı önerdi.Başka bir doktor ise polikistik over olduğunu 40 yaşına kadar değil 3 ayda bir kontrol sonucu karar verileceğini söyledi.Yalnız bende fazla kilo,adet düzensizliği,akne gibi problemlerin hiç biri yok.Dün gittiğim doktor ise ultrasonda hiçbirşey göremediğini testesteron hormonuna bakıldıktan sonra diane-35 kullanmamı önerd.
    Çok kafam karıştı herkes başka bir şey söylüyor bende PKO var mı anlayamadım BENİ AYDINLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

2. 25 Ağustos 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    pco çok geniş yelpazeli bir durumdur.Hiç bir şikayetiniz olmayacağı gibi çok ciddi problemlerde olabilir(adet düzensizliği,sivilcelenme,kıllanma,şeker metabolizmasında bozukluk..vs)Bu nedenle pco larda tek bir tedavi şekli yoktur.Bence şeker yükleme yaptırın bir problem yoksa herhangi bir tedavi önermem problem varsa dahiliye doktoru kontrolünde tedavi öneririm

iyi günler

4. 26 Ağustos 2010
  5. fcanan

fcanan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Çok teşekkürederim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.