Bende Pkos,Eşimde Morfoloji Bozukluğu Var,Böyle Olup da Hamile Kalan Var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve esos tarafından 27 Mart 2009 başlatılmıştır.

27 Mart 2009
    Konu Sahibi : esos
  1. esos

esos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim sorunum pkos eşimde de morfoloji bozuk ve sayı 18 milyon 1 aşılama negatif dr um aşılamaya devam etmenin anlamı yok tüp bebek için devam edelim dedi bilmiyorum çok kafaya takıyorum ikimizde de sorun olduğu için şansım çok az diye düşünüyorum tabi Allah'ımın ne takdir ettiğini bilemiyorum.böyle olup da hamile kalanlar varsa bana moral verirse çok sevinirim....

2. 27 Mart 2009
  3. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende de pkos var eşimde de problem var sperm sayısı 25 milyon morfolojisi %2 bizde 2 defa aşılama denedik malesef olmadı nisan ayında t.bebek yaptıracağız bencede aşılama ile uğraşmayın direk tüp bebek deneyin t.bebekde şansımız daha yüksek %60-%70 şans veriyor doktorlar tabi hiç belli olmaz belki kendiliğinde de kalabilir bebek rabbim isterse harşey olur... Bu durumda olupda tüp bebek ile hamile kalan çok kişi tanıyorum allahtan ümid kesilmez cnm hiç belli olmaz bakarsın bi mucize ile karşılaşırıs inş....

4. 27 Mart 2009
  5. esos

esos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım çok sağol cevap yazdığın için, Allah hepimize dayanma gücü versin hepimizin hakkında hayırlısı tabi benimde mayısta denenecek heralde ilk tüp bebek, birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim:Saruboceq:

6. 30 Mart 2009
  7. gunes1977

gunes1977 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizimde eşimde morfololoji %0 4 micromuz denenecek 3 aşılama 3 micro tutunma olmadı hayırlısı hepimiz için

8. 27 Eylül 2009
  9. macakupakarosinek

macakupakarosinek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm benim eşimde morfoloji 0 idi aşılama yapıdı olmadı .3 aydır keçi buynuzu kürü ,havuç suyu, bal polen,arısütü yiyor tüp bebek için kan testine gittim hamile oldugumu söylediler şok oldum 2 testi yaptılar 3 gün sonra 4 haftalıkmış şimdi 3 gün sonra keseya bakcaklar hem çok sevindim hemde kendim bile inanamadıgımdan kesiyi görmek istiyorum inş herşey yolunda gider keseyi görür kalp atışlarını duyarım birde herkes gibi bir hamilelik olmuyacak çok dikkat edicem dua edin ve ümidinizi kesmeyin gnc, veya solgar bayilerinde bu sorunlara iyi gelen vitaminlar var araştırın rabbim isteseyen dileyen herke hayırlısı ile evlat versin

nymph26 bunu beğendi.
  10. 5 Ekim 2009
  11. oya_25_oya

oya_25_oya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebeğin hayırlı olsun rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin

12. 5 Ekim 2009
  13. esos

esos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH, DARISI BAŞIMIZAyerimseniben

14. 9 Ekim 2009
  15. kadser

kadser Kime gidem'SEN'var iken! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    a.s. cnm öncelikler bebişini sağlıkla kucağına alırsın inş:)bnmde eşimde sperm düşüklüğü problemi var varikosel ameliyatı falan oldu 1 yıl önce ama değerler yükselmedi pztesi günü dr.kaan aydos a gittik Ankara da bi dr. t. bebek bu değerlerle dedi ama sorun geçicide olabilir kalıcıda olabilir dedi (psikolojimi çok iyi anlabilirsin sende yaşamıssındır:sinifsinif:)şimdi senin msj nı görünce çok umutlandım bizde bilinçli bi şekilde dikkat edersek bizimde normal olabilir.Tam olarak neyi nasıl ne zaman kullandınız ayrıntılı yazarmısın neler tavsiye edersin gerçekten çok önemli benim için.Şimdiden teşekkürler...

16. 9 Ekim 2009
  17. macakupakarosinek

macakupakarosinek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm kadser keçi boynuzu kürü uyguladım 3 ay ibrahim saraç oglunun sitesine bak .bal polen arı sütü çok yedi ,ceviz ciger falan yedi demir çinko antioksidan içerenler besinler yedi gnc den vitamin destegi ilaçlar aldık antioksidan .ginseng, çinko onları kulandı 3 ayın sonunda hergün havuç suyu içti büyük bir bardak yatmadan içti düzenli olarak inş rabim sizde nasib edsin alah büyüktür rabim ol desin yeter gerisi boş ama herşeyden önce çok dua ettim çok kuran okudum dua edin çocuk istemek için bile ayet var okuyun yasin , mübin okuyun isteyen dileyen herkese versin rabbim

18. 9 Ekim 2009
  19. kadser

kadser Kime gidem'SEN'var iken! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    macakupakarosinek;cnm cevabın için tşk çok teşekkür ederim ama yanlış anlamassan özele msn ni yaz çünkü bunlar nasıl yapılır bilmiyorum havuş suyu falan kaynatıyormusun,birde şu söylediğin ilaçlar dr.mu tavsiye etti yoksa siz kendinizmi aldınız ?(kusura bakma soracağım çok şey var çünkü yanlış bişey yapmak istemiyorum)