bende yardım istiyorum

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ciceci tarafından 24 Ocak 2009 başlatılmıştır.

24 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ciceci
  1. ciceci

ciceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben 22aralıkta adet oldum 35 günde bi oluyor yani27 ocaga kadar adet olmam lazım ama daha önce yasamadıgım biseyler oluyo 5-6 gün önceden kasıklarımda agrı vardı suan yok 2 gün sabahları ishal oluyorum ve asırı derece gaz var ve midem yanıyo 2 gündür de azar azar kahverengi leke geliyor daha önce hiç olmamıştı mide bulantım falan yok ama yinede bu belirtiler hamilelik belirtisi olabilirmi test alıp yapmak istemiyorum ya negatif cıkarsa :uhm: bilgisi olanlar yazarsa sevinirim

2. 24 Ocak 2009
  3. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.312
    Ödül Puanları:
    238
    canım yazdıkların hamilelik belirtisi gibi duruyor ama psikolojik olarak ta yaşıyoruz bazen.bende de bu ay aynı belirtiler vardı hala da var ama test yaptım negatifti:KK43:
    istersen adet gününü bekle öyle test yap.
    kahverengi leke yerleşme kanaması olduğu söyleniyor.
    inşallah hamilesindir

4. 24 Ocak 2009
  5. ciceci

ciceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkür ederim canım ama bu leke iki gündür azar azar geliyo bu konuda bi bilgin varmı Allah tüm isteyenlerin gönlüne göre versin

6. 24 Ocak 2009
  7. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.312
    Ödül Puanları:
    238
    canım bende hamile değilim ama bu ay heyecandan bütün hamile başlıklarını okudum nerdeyse:)
    dediğim gibi yerleşme döneminde kahverengi lekelenme olması normalmiş.
    testi şimdi yapma bence de adet gününde daha kesin sonuç alırsın insan hayal kırıklığına uğruyor,bende hamileyim sanıyordum ama negatif.
    hakkımızda hayırlısını versin Allah.seninde güzel haberlerini alırız inşallah

8. 24 Ocak 2009
  9. ciceci

ciceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım test yapmak içimden bile gelmiyo acıkcası 2 kere yaptım negatif çıktı ama onlarda böylesi bi leke hiç olmamıştı sadece günüm gecmişti şimdide negatif çıkacakmış gibi geliyo inşallah sende en yakın zamanda hamiş olursun

10. 24 Ocak 2009
  11. gamze_22106

gamze_22106 Kimin Adı PELİN! Kızımın Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Canım yaşadığın şey yerleşme kanaması olabilir. Benimde adetime 9 gün kala yerleşme kanamam olmuştu. Fakat adetten önce kanama olabileceğini hiç düşünmemitim. Hatta bununla ilgili konu bile açmıştım. Şuanda hamileyim. Ama yine de en iyi belirti adet gecikmesi .. Adetin 2-3 gün geçsin idrar testi yaparsın. İnşallah hamilesindir. Haberlerini alırız....

12. 24 Ocak 2009
  13. bekliyorum

bekliyorum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım kardeşim bende de aynı belirtiler vardı bu ay.Test yaptım iki kez ve çift çizgiyi gördüm.Sen de bir test yap istersen...:)

14. 24 Ocak 2009
  15. Kelebek_00

Kelebek_00 seviyorum nan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hamilelik belirtisi gununu bekle test yap canim

16. 24 Ocak 2009
  17. ciceci

ciceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar hepinize çok tesekkür ediyorum bu yerlesme kanaması 2-3 gün sürüyomu bana bi gün oluyo bi daha olmuyo dediler bende 2-3gündür var çünkü 27 sinde test yaptırcam haber veririm herkese

18. 26 Ocak 2009
  19. ciceci

ciceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaslar hala adet olmadım lekelnmemde yok bugün dün gece kasıklarımda çok sancı vardı bugün oda yok bu ne ya umutlanmayamı baslasam yoktur bişey mi desem anlamadım