Benden başka tek yumurtalığı olupta hamile kalmaya uğraşan varmı?bebiş istiyorum:(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve hallisna tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

14 Kasım 2008
    Konu Sahibi : hallisna
  1. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    pko hastasıyım.. boşyere yapılan tedaviler sonucu yumurtalığım alındı.. 1senelik evliyim bebiş istiyorum ama henüz olmadı..

Son düzenleme: 28 Şubat 2011
  2. 14 Kasım 2008
  3. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    canım benim ,abimin eşininde doğuştan tek yumurtalığı yok tedaviyle 1 kızı oldu 13 yaşında şimdi ikinci için uğraşıyor ama olmuyor.olmamasının sebebi tek yumurtalıklı olması değil ama yanlış anlama başka başka sebepler var
    tedavini ol sen moralini yüksek tut endişeye kapılmanada gerek yok.benimde sol yumurtalık hiç yumurta üretmiyor sadece sağdan oluşuyor dr hamile kalabileceğimi söyledi
    önemli olan yumurtalığın çalışması ve yumurta oluşumu değilmia.s

4. 14 Kasım 2008
  5. divinity

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    tedaviler süresince aldığım kiloları ben doğumdan sonra verdim.sende verirsin bebişi kucağına al
    hormon ilaçlarını bırakınca gidiyo benim kilolar
    tek derdim kilo olsun amaaaaaaann ben böylede güzelim:teytey:

6. 14 Kasım 2008
  7. hallisna

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kiloyu erteliyorum hamile kalayım doğum sonrası aç kalsam veririm diyorum ama her ay her ay yeni kilolarım olunca ve gebelik sürem uzayınca daha bir kocaman oluyorum.. ama doğru tek derdim bu olsun .. ama bebişim olsun dimi.... ben doktora gitmekten bıktım 10senedir.. herşey bebiş için..

8. 14 Kasım 2008
  9. xyxy

xyxy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba benimde tek yumurtalığım var ama benim ki doğuştan benimde hala bebişim olmadı inşallah olur

10. 14 Kasım 2008
  11. divinity

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    bak ben ilk tedavimde baya kilo almıştım bunda 1-2 anca aldım
    halamın kızına dr glifor vermiş hormon haplarından dolayı kilo almaman için veriyorum demiş
    benim dr bana verdi aynı ilacı
    antidiyabetik bi ilaç metmorfin içerikli ama bana verme sebebi yumurtalarımın gelişmesi içindi.senin dr sor uygun görürse versin en azından bundan sonra kilo almazsın
    hemde yumurtalar gelişiyo canım bu ilaçla glifor veya glukophene ikiside aynı

12. 14 Kasım 2008
  13. divinity

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    inşallah canım umut listesine senide ekleriz hayırlı haberlerini duyarız burdan bizimle paylaş a.s

14. 14 Kasım 2008
  15. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim de 2 yumurtaligim da var ama tek tupum yok:) o zaman tek taraf ise yaramiyor. oteki taraftan yumurtladigim aylarda tutarsa tuttu.

16. 14 Kasım 2008
  17. EU1

EU1 Guest

canım benim arkadaşımın da dış gebelik sonrasında yumurtalığını aldılar ama şuan 1yaşında kızları var
    ikinci için çalışıyolar
    ve o tedaviyle deil kendiliğinden hamile kaldı
    rabbim sanada bizede nasip etsin inşallah
    biz de 1buçuk senedir deniyoruz ama yok

18. 15 Kasım 2008
  19. hallisna

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    amin.... ALLAH tüm isteyenlere versin inş.. ne garip dimi geçenlerde mahallenin karakolunun önüne yeni doğmuş kız bebeği bırakmışlar.. kötükedihüso biz bunca uğraşırken onun için..
    önceki gittiğim doktorum direk tedavi uyguladı klomen sonrası pregon ve aşılama.. olmadı tabi.. içime sinmedi değiştirdim doktorumu rahim filmi çekerek başladı işe.. bu defayine iğne tedavisi ki bakalım doktorun vereceği hangisi olacak.. sonrasında aşılama.. ben buna ilaveten ibraim saraçoğlunun incir kürüne başladım.. hihoyyyt
    bakalım sonuç ne olacak sanırım kurban bayramına kadar bu işlemlerim bitmiş ve sonuç bekler halde olurum.. RABBİM hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.. ve hiçkimseyi evladıyla sınamasın.. :Saruboceq: