Benden başka Zeynep Kamil'e giden var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve firstNimbus tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : firstNimbus
  1. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    mrb.arkadaşlar ben 14 ocakta tüp bebek transferimi zeynep kamil hastanesinde yaptırdım.şuanda test günümü sabırsızlıkla bekliyorum. beklerkende bir araştırıp soruşturayım dedim.daha önce oraya gidenler var mı?ordaki transferlerin sonuçları hakkında bilgisi olanlar var mı?

2. 22 Ocak 2009
  3. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    hayırlı olsun canım inşallah sonuç çok iyi olur.benim tanıdığım orada yaptırdı 3 kez.3.transferinde ümitlenme embriyolar sağlıksız dediler.ümit yok diye uygulandığı gün il dışına yani evine gitti.ama sonıç pozitif şimdi oğlu var 3 aylık.kalbini ferah tut.

4. 22 Ocak 2009
  5. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    saol canım .bu benim ilk transferim dr.lar çok umutlu konuştular ama allahtan hayırlısını dileyip beklemekten başka birşey gelmiyor elden şafak 4 gün.

6. 22 Ocak 2009
  7. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ve bende aynı gün il dışına çıktım ç.kaleye döndüm orada kalacak yerim yoktu çünkü

8. 22 Ocak 2009
  9. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle hayırlısı olsun canım, bende ilk denememi zeynep kamilde yaptırdım fakat sonuç nagatif ama benle beraber yaptıran çoğu arkadaşlarımın tuttu ümitsizliğe kapılma sakın, olacağı varsa olur allahtan hayırlısını iste,senin kaç embriyo konuldu benim tekti birazda ordan kaybettim şansımı tabi inş senin olur.:KK46::CüvCüv:

10. 22 Ocak 2009
  11. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok saolasın.bana 2 embriyo transfer edildi.5.gün yerleştirildi bebişlerim.böyle geç yerleştirilince iyi oluyormuş diyorlar ama bilmiyorum artık.bekleyeceğiz bakalım

12. 15 Ağustos 2010
  13. AYELL

AYELL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende zeynep kamilde rapor çıkarıyorum ve orada tüp bebek yaptıracağım allah nasp ederse

14. 15 Ağustos 2010
  15. dyd

dyd RABBİM SEN BİZİ KORU Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım rapor için neler istediler beni bilgilendirirmisin aşamaları falan bende gitcemde oraya

16. 16 Ağustos 2010
  17. AYELL

AYELL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm tüp bebek bölümünde bir kağıt veriyorlar adetin ikinci günü muayene oluyosun o doktorda o kağıda bişeyler yazıyor sonra dahiliyeye gidiyorsun birsürü kan tahlili ve idrar tahlili sonra kalp grafiği akciğer filmi bunlar dahiliye yaptırıyor ve genel cerrahiye gdiyosun ordada önemli bir muayene değil geçmiş ameliyatları bir iki soru soruyor ve elindeki yağıtı imzalıyor sonra psikiyatriye gidiyosun ordada bir iki soru soruyor oda imzalıyor ben dahiliyede takıldım kaldım kolestorol fazla birde kilom dahiliyede onay verdikten sonra heyete veriyorsun ordanda bir haftaya alınıyor sonra tüp bebek bölümüne gidip raporu çıkartıyosun o gün eşinde yanında olacak zaten oraya gittinizde getirmeniz gerekenleri size söyliyecekler sormak istediğin birşeyler olursa tekrar sorabilirsin hayırlısı olsun

18. 16 Ağustos 2010
  19. zinal

zinal evli mutlu ve çocuksuz :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım muayene olmadan direk tüp bebegemi randevu alıp gidilio ben dışarda tüp bebek yaptırdım olmadı şidi zeynep kamile direk tüp bebege gidip muayene olup raporu çıkartabiliyomuyuz