benden hoşlandığını anladığım birisi bana bir türlü açılmıyor sebebi ne olabilir ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve yulia tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : yulia
  1. yulia

yulia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benden hoşlandığını anladığım birisi var ama bana bir türlü açılmıyor sebebi ne olabilir sizce bazen şüphe duyorum aceba ben mi yanlış anlıyorum :çok üzgünüm:diye ama hoşlandığını hissediyorum bide bizim pek muhabbetimiz yok onla aceba çekiniyor mu? görüşlerinizi bekliyorum kızlar. (ayrıca ben yeni katıldım ilk başta sadece ziyaretçi olarak giriyordum ama bu forum çok kaliteli ayrıca her soruma bir yanıt bulduğum için vakit kaybetmeden üye oldum.):enbuyukkk:

2. 17 Ekim 2010
  3. denizderya123

denizderya123 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    çok samimi olmamaktan ileri gelebilir bekle uzaktan kaçamak bakışlar ver... seninde ona karşı boş olmadığını anlayacaktır ..mutlaka senden çekiniyordur birbirinizi fazla tanımıyorsunuz anlasılan zamana ihtiyaçın var beklemelisin...

4. 17 Ekim 2010
  5. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Hoşlandığını nerden biliyorsun ki ?
    Fazla umutlanma, her an hoşlancağını söyliceğini bekleme, her hareketine bin anlama yükleme derim.
    Sonradan hayal kırıklığına uğrama diye böyle diyorum ...
    Hakkınızda hayırlı olsun inşAllah .

6. 17 Ekim 2010
  7. yulia

yulia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende dediğin gibi yapıyorum hayalkırıklığına uğramamak için ama bayansın sonuçta hissediosun hoşlandığını bazen sende bişeyler yap diyorum kendime bi işaret ver ama sonra ya benden hoşlanmıyorsa ben kendi kendime gelin güvey oluyosam diyorum yapcaklarımdan vazgeçiyorum

8. 10 Kasım 2010
  9. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

Konu içerik nedeniyle taşınmıştır.