Benden hoşlanıyor, ama açılamıyor

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve LadyYsm tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : LadyYsm
  1. LadyYsm

LadyYsm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Kızlar merhaba..:1rolleyes:
    Hoşlandığım, hatta aşık olduğum bir günümü bile onu düşünmeden geçiremediğim biri var..
    Aynı okulda, farklı bölümlerdeyiz..
    Bu çocukla ortak arkadaşımız var.. Onun sayesinde tanıştık.. Çocuğun ilk günden benden hoşlandığını anladım.. Her hareketiyle bakışlarıyla belli ediyordu çünkü.. ortak arkadaşımızla da benim hakkımda konuşmuş..
    Sonra sonra bende ondan hoşlanmaya başladım, hatta aşık etti beni kendine..:kedi:
    Ama ortada bir sorun var. Bu çocuk çok utangaç.. Bir yıl bana açılmasını bekledim ve hala da beklicem galiba..
    ben sürekli farklı kişilerde fal baktıran biriyim.. Kime baktırdıysam hepsi aynı şeyleri söyledi.. Çocuğun açılmasını bekleme, ilk adımı senden bekliyor dediler..
    Bunu farkediyorum zaten.. ama bende açılamam..eyvahedigeldismile Şöyle birşey de var.. Bu çocuk gerçekten çok yakışıklı.. boshayallersmile johnny deep in ta kendisi diyebiliriz.. abartmıyorum.. :1rolleyes: ve peşinde o kadar kız varki.. Duyduğuma göre bi kız gitmiş açılmış ona.. Ben senden hoşlanıyorum demiş.. Onu reddetmiş.. kız bunun önünde salya sümük ağlamış hatta topluma rezil etmiş çocuğu.. Ben bu duruma gelmek istemiyorum.. :1closedeyes: Hiç bana göre şeyler değil bunlar.. Onun peşinden koşmak istemiyorum.. Napmalıyım onu da bilmiyorum.. bana olan sevgisinden eminim.. O da anlamıştır benim onu sevdiğimi, ama olmuyor.. gelip söylemiyor.. neyi bekliyor bilmiyorum.. Bir yılımız böyle gitti bakışmalarla.. Şimdi okulumuz tekrar açılacak 10 gnüm var.. Bu yılda böyle geçerse ben kafayı yerim.. :1no2:
    Akıl verin bana..:Saruboceq:

2. 16 Eylül 2010
  3. NIKITA

NIKITA istedigin yere git, AH'IM her yerde bulur seni :D Üye

Beğenildi:
    1.966
    Ödül Puanları:
    163
    aman kardeshhh diyyiiiimmm sanaa, aman sen acilma!!!!!!
    zaten anlamissin sana bos olmadigini, yakinlasabilirsin bence, ne bilyim ortak arkadaslariniz falan varmis, iyi iste, onlarla beraberken sohbet ortaminda laf atmak degilde, konuya dahil etme cabasi gosterebilirsin, AMA ONA SEN ILK ADIMI ATMA derim ....!! kendi gorusum tabi, anliyorum seni,,icin icine sigmiyorum, beraber olmak istiyorsun ....bide johnny deppe benzeme faktorude var , (amaninboww)
    sen yinede agirdan al....madem sana bos degil dimi?? 1 sene bakismissiniz, bu yil bakmissin cesaretini toplamis sana acilmis , ay insalllahhh!!!!opuyorumnanaktan

4. 16 Eylül 2010
  5. Alkandros

Alkandros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Muhabbetiniz samimiyse eğer arada ufak şakalar yapıp tepkisini ölçebilirsin mesela. bi konu açılır tartışır yada ne biliym birbirinize ufak ufak kur yapıosanız mesala bizde sevgili gibi tartışıyoruz sanki diyebilrsin bu ve bunun gibi şeyler.. :) ya da bi kaç gün uzaklaş ondan bakma konuşma bakalım gelicek mi ?

6. 16 Eylül 2010
  7. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    Belki şöyle yapabilirsin onların bölümünün önünden geçerken saati sorabilirsin yada bölümde kayboldum... :eek:haoldumsmile sadece laf at bakalım konuşatukça anlaşabilirsin.
    sadece konuşmak için bir bahane bul bakalım gerçekten utangaç mı yoksa sana karşı tamamen boş mu . Sen tanış ve konuş bakalım anlarsın konuşmaya başlayınca. Sonrası ona kalmış. İlk adım olmaz bu sen sadece ona seninle konuşması için bir fırsat vereceksin gerisi onun kabiliyetine kalmış. :kedi:

8. 16 Eylül 2010
  9. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    Hem erkeklerin utangaç olduğuna pek inanmıyorum hem de üniversitedeyse. İnşallh tahmin ettiğin gibi senden hoşlanıyordur. Umarım hayal kırıklığına uğramazsın.

10. 16 Eylül 2010
  11. LadyYsm

LadyYsm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Evet içim içime sığmıyor onu gördüğüm zaman.. Ondan nefret de ediyorum artık açılmıyor diye kızıyorum.. O da farketmiştir.. Onu gördüğümde gözlerimi çeviriyorum başka tarafa..mafoldumben
    Bana karşı boş değil biliyorum.. Ama korkumda var, başka birini severse korkusu var.. :umursamaz:

Canım biz önceleri konuşuyorduk.. boshayallersmile Sonra nolduysa o geri adım attı.. Ben o zamanlar onunla arkadaş gibi konuşuyordum çünkü.. Ama konuşmamaya başlayınca onu o kadar özledim ki ben o zaman hoşlanmaya başladım.. :kedi:yanımdayken onun aşkını farkedemedim.. ve 6 aydır konuşmuyoruz.. Ortak arkadaşımla birlikte çok iyi anlaşıyorlar. Arkdaşım yanıma gelince o utanıp gidiyor.. Konuşmaya veya ona laf atmaya fırsat olmuyor..
    Bana neden kızıp konuşmamaya başladı ilk önceleri anlamıyordum ama bunun anlamı sevgisinden olsa gerek.. Bilmiyorum ya biraz sabredicem yine böyle konuşmazsak nedenini sorucam öyle konuyu açarım galiba.. boshayallersmile

12. 16 Eylül 2010
  13. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    Bence bi mail at ya da daha romantik ol açıldığın bi mektup yaz..
    hiç te bişey olmaz bakarsın güzel bi aşka başlarsınız,boşa geçirmişim zamanımı dersin...
    üniv.yıllarında yapmadığım şey değil,çok ta güzel almıştım karşılığını:)))

14. 16 Eylül 2010
  15. LadyYsm

LadyYsm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Canım bana olan sevgisinden ben eminim.. :) Çok belli ediyor çünkü..
    Mesela okulda yemekhanede ben yemek sırasında erkek arkadaşlarımla konuşuyorum. o ortak arkadaşımızla oturup yemek yiyormuş görmemiştim onları.. arkadaşlarla yemeklerimizi aldık yer bakıyoruz her yer dolu kapılmış masalar.. Gözüm onların masasına gitti baktım bana bakıyor gözlerini bi kaçırması vardı ki beni oracıkta gülme krizine soktu..:roflol: Utandığını farkettim.. Bu ve buna benzer birsürü olay oluyor aramızda.. :)

Dediklerin mantıklı geldi.. Aslında ilk önce konuşmaya ve laf atmaya çabalamalıyım.. CADIARZU

16. 16 Eylül 2010
  17. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Sen açılma, hoşlanıyorsa o açılsın!

18. 16 Eylül 2010
  19. LadyYsm

LadyYsm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ne güzel cesaretin varmış..
    İnan benimde cesaretim olsa açılırım.. Ama ona açılıp da onun eline koz geçmesini istemiyorum.. :1closedeyes:Yani beni her şekilde avucunda hissedebilir..

Evet, haklısınn.. Bu yüzden bir yıl bekledim açılsın istedim.. ama baktım iş daha da kötü oluyor.. Konuşmamaya başladık ama gözlerimiz konuşuyordu.. Artık sıkıldım dedim kendi kendime.. Seviyorsa gelsin söylesin.. ona da kafayı takmamaya çalıştım.. Ama olmuyor.. Sevgisinden çok eminim.. Kimse böyle belli edemez.. Göz göre göre de yaşayacağım güzel aşkı bitirmek istemiyorum..
    Bunun için ilk önce konuşmaya çabalamak galiba.. boshayallersmile Umarım biran önce cesareti gelir..