Benden hoşlanıyor mu?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve aylin90 tarafından 27 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Mart 2009
    Konu Sahibi : aylin90
  1. aylin90

aylin90 facebook/AyLinFotografie Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    Daha önce bahsetmistim biriyle bulusucam diye. Ve benden hoslandigini tahmin ediyorum... Bi kac kisi hatirlamasi lazim.
    Bana attigi mesajlari yazmak istiyorum,... hoslaniyormu bilmiyorum (tabi acelem yok, zamanla :)

ben ona beni desteklemesini söyledim zayiflama konusunda (burda diyet topik yerinede girdim oraya katiliyorum)
    bana yazdiki: kusura bakma ama okadar ac kalman icin seni destekleyemem sengözlerimebaksanab dedi, acimmmm diye bagiriodum cünkü :roflol:

bide gece gec yattik, msn de konustuk. i$e gec kalmis ertesi sabahi, dedimki. eyvah benim yüzümden oldu.
    uykum vaar gec kaldim dedi. bende sikhayetcimisin dedim. oda dediki: yok sikhayetci degilim, ben senin icin uykusuz da kalirim dedi süprizzzzz

bide resimlerim var onda bilgisayarda, dedimki... ya senin pc de resimlerimi kimse görmüyo dimiiii dedim. yok dedi ama göstereyim istersen dedi yerimseniben
    KIME? dedim ANNEME dedi şutarafagitti
    bismillah cektim güldü :) baska kime göstereyim dedi sonra. yokkkk gösterme ne sanar kadin dedim :) ne sanar? dedi a.s ya bilmiyorum iste dedim, biliyorsun ama neyse dedi :dance:

sansimiza sali günü hava cok güzel olucak :eek: bi parkda gezeriz herhaldesüprizzzzz

ve en cok hosuma giden de, beni oldugum gibi kabul etmesi... spor salonuna gidiyorum, aslinda istemiyor gitmemi ama belli etmiyor kiskaniyo hafif :eek:
    sen böylede iyisin kendini SIKMA dedi.:eek:
    bir resim koymustum msn ye... cok cekinerek istedi gönderirmisin dedi..

sonra bi arkadaslik sitesindeydik, kontrol ettim neler yapiyo diye. dedim iste bu kizi neden kabul ettin felan, tanimiomki dedi. tanimiosan niye kabul ediyon dedim. ya zaten girmiyorumki dedi. girmiyorsan neden silmiyon dedi. istiyorsan silerim dedi. ben karisamamki ne istiosan onu yap dedim. nasil siliniyor yaaa bu :roflol: dedi.. sildi delikafadulden, bide onu islettim bi baska rumuzla, ilgilenmedi o kisiyle. hatta benimle paylasti kim bu kiz yapisti sülük gibi dedi sırnaşık şey... daha devam edicem isletmeye :dance:

onda hosuma giden sey... sessiz sakin olmasi. bir insanin üzerine atlamiyo. cok konuskan degil, umarim hep susmaz bulusmada :teselli:
    1 ay oldu tanisali. koc burcu sabirsiz diyorsunuz ama o cok sabirli, ters bi koc bu sanirim a.s

hoslaniyormu hoslanmiyormu emin olamadim....
    öyle bi paylasmak istedim...
    (hayal kurmuyorum... simdilik hoslanmamak icin kendimi zor tutuyorum a.s) zaman herseyi gösterir.......................hayirlisi.......... .

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 27 Mart 2009
  3. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    olabilir de olmayabilir de:lepi:
    anlattıkların genel şeyler....

4. 27 Mart 2009
  5. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    :)))) e güzel bu ilk heyecanlar yaa.. vala imrendim şimdi..
    her harfini her detayı ezberlemişsin , allah bozmasın cnm yaa.bana şimdi destan yazsa adamlar he oldu tamam diyip geçiyorum ..
    ruhsuzlaşıyo insan sanki zamanla , kıymetini bil bu zmanlarınızın..koç burcunun sabrsızlığı hakkında da konuşmadan duramicim , hayatım boyunca tanıdıgm en sabırlı erkeğin burcu koçtu.. yükseleni de koçtu..

senden hoşlanıp hoşlanmadığı konusunda yorum yapamıyorum ,çünkü ben zor ikna olurum..
    butür mesajlar tavırlar yetmez bana ..

6. 27 Mart 2009
  7. tubicik

tubicik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    ablasının güzzelii ikinizde birbirinizden hoslanıyorsunuz..ilginiz var..yerimseniben

8. 27 Mart 2009
  9. aylin90

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    bende zor ikna olan biriyim... bu yazdiklarim kücük seyler aslinda. daha cok yeni tanistik sayilir. gönlümü calmasi icinde baya ugrasmasi lazim, ve o bunu biliyor zaten zor oldugumu :) hayirlisi diyorum... güzel bir arkadasligimiz var, ben ona kocum diyorum oda bana kovam hehe :)

10. 27 Mart 2009
  11. aylin90

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    ben istiyorumki baya bi uzun tanismadan sonra acilsin...
    kendisi hafif cekingen... ama ne dedigini biliyor yani..
    yavas yavas belli etmeye calisiyo...
    caktirmadan evlilik hakkinda bile konusuyoz ama öylesine :)
    halbuki zevklerimizi arastiriyoruz :)
    yani hareketlerle belli etmeyi tercih ederim, BEN SENDEN HOSLANIYORUM demesine gerek yok :)

12. 27 Mart 2009
  13. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Olabilir ama bence o sana açılsa bile sen hemen yüz verme seni ikna etme çabalarına bi girsin bakalım...

14. 27 Mart 2009
  15. aylin90

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    o biliyor zaten bir iliski istemedigimi.... ve korktugumuda biliyor... o yüzden bence hemen acilmayacaktir. güven problemim oldugunuda biliyor... bence uzun bi arkadasligimiz olur. o mesela 1-2 sene insan birbirini tanimali sevgili olmali sonra evlilik düsünmeli diyor. ben ise okadar uzun sevgili kalmak istemem sahsen dedim. yani 6 ay veya 1 sene arkadaslik kurmak isterim, hoslanti sevgi zaten olacaktir... bi kac ay sevgili kalip istemeye gelinmesini söyledim. uzun sevgili kalip askin ölmesinden korkuyorum cünkü...

kendisi askerlik yapiyo almanyada. alman vatandasi oldugu icin, bende.
    isi yok henüz. izine gidecenmi dedim, gitmeyi düsünüyorum dedi. gidemezsin is bulacaksin dedim :) tmm gitmem dedi. nerde calismayi düsünüyorsun dedim. ya sen karisma ben bulacam is, ve ilk sana söylicem dedi, (gururuna yediremedi, cünkü bende yardimci olmak istedim utandi...) insallah bulur

16. 27 Mart 2009
  17. aylin90

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    mesajlastik az önce, sali günü alisveris yapicam dedim, tmm yapariz dedi. etek alicam dedim :) tmm ben secicem dedi... ya ödemek isterse napicam? ödemesin yaa utanirimmm. benden olsun derse napicam birsey diyinn. valla utanirim... ödetiyimmi yoksa ödememesi icin israr mi edeyim ,herhangi birsey alirsam?

18. 27 Mart 2009
  19. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    ay ne güzel şeyler yaaa:asigim:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.