Benden soğumuş demiştim ya düzeldik:)

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mutsuzkiz tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : mutsuzkiz
  1. mutsuzkiz

mutsuzkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    "Çok mutsuzum artık kalbim dayanmıyor cok baska acıymıs ayrılık biz 5 yıl çıktık ve şimdi bitti diyor bi ayrılıp bi barışmaktan sıkılmıs ne yapsam geri gelmiyor ne yapsamda tekrar kazansam bilmiyorum fikirlerinize ihtiyacım var sarılıyor öpüyor konusuyor benle ama ask olmaz dıo daha barısmam sana nasıl guvenım dıor çok umutsuuzm napsam gerı kazansam "
    Kızlar barıstık gibi bişey şimdi yardımlarınızı beklıyorum.Gittim yanına dedimki ben pişmanım affet zor dayanıyorum dedim anlattım durumu affetti ama sevgili deiliz dedi tel no muda vermem dedi zırt pırt karsımada çıkma ileride olacak diyede bişiy yok dedi tamam kabul dedim sadece affettım hatanı dedi dediki ya başkalarıyla çıkarsam napıcaksın dedi bennde çık ben seni hep beklerim dedim nasıl hoşuna gitti anlatamam gülümsedi şansımın %5 oldunu söledi şimdi yaardımlarınızı beklıorummm Sizlerden Allah razı olsun bana destek oldunuz şimdi yardım edin bana onu nasıl etkilemeliyımm çıkmamız için

2. 29 Nisan 2010
  3. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aaa canım iyi sevindim de yaa ne bu şansın %5 fln oyun oynuyor resmen yahuu
    aslında gönlü var bence ama senin elinden kaçcağını hissettiği zaman ancak adım atcak galiba
    tabi insan bıkmadan da o duruma gelmiyor ancak blöf yapabilirsin tabi bu durumda sana çok riskli gibi geliyor biliyorum ben de aynı şeyleri hissettim
    bi süre daha sabret bakalım kendiliğinden düzelicek mi ama ben erkekleri tanıdıysam inata biner onlar
    o zaman yapabilirsin blöfünü

4. 29 Nisan 2010
  5. mutsuzkiz

mutsuzkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bende bi parcada olsa mutluyum yaaaa inşallah devamı gelır bakalım %5 i nasıl yükseltcem

6. 29 Nisan 2010
  7. Queen.

Queen. Rüzgâr.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok Naz yapmış ama ya..

8. 29 Nisan 2010
  9. mutsuzkiz

mutsuzkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu bile yeter yaaa inanın aşk bu işte sevmese bunu bile yapmazdı

10. 29 Nisan 2010
  11. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arama zırt pırt karşıma çkma demiş bence o seni istemeli kendini unutturma ama ikidebir karşısınada çıkma senin onu sewdiğini biliyormuş ondada sewgi war galiba inş istediğin olur hakkında hayırlısı olsun canım

12. 29 Nisan 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    iyi yapmışsın ayaklarınada kapansaydın :eek:lmaz:
    adam istemiyor işte gözüne görünme fazla
    eğer istiyorsa o seni bulur numarasını bile vermemiş

14. 30 Nisan 2010
  15. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    önceki konunuzu okumadim bilmiyorum..

Niye bu kadar kücülttünüz kendinizi?Degermi bi adam icin?

Sizi istemedigini acik aci kima etmis,karsima cikma demis bu caba niye?

Hayir sizin adiniza üzüldüm..Birde demiski baskalariyla cikarsam ne yaparsin?

Eee almis sizden lafi ne yapsa yeridir yani.

16. 30 Nisan 2010
  17. mutsuzkiz

mutsuzkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar zaten sevgi birilerinin çabasıyla ortaya çıkar çaba ve emek olmadan aşk olmaz ben savastım ve basarıyorum yinede yorumlarınıza tsk

18. 30 Nisan 2010
  19. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Üzgünüm ama feci halde yanılıyorsunuz,1.si sevgi birilerinin çabasıyla ortaya çıkmaz birini ya seversiniz ya sevmezsiniz,sizi sevmeyen bir insanı ben çabalayacağım diyerek kendinize aşık edemezsiniz,çabalamak hakkında zaten bu yüzden yanılıyorsunuz ;çabalamak bir ilişkide onu mutlu edecek şeyleri yapmak,zor gününde yanında olmak,ya da bir sorunun sana düşen payını üstlenmek ve tekrarlanmamasına çalışmaktır,çaba ve emek budur.Sizi sevmeyen bir insanı ,çabalıyorum deyip hayatında tutmaya çalışmak değil.

Sözlerim acı olacak,hoş çok anlamak istediğinizi sanmıyorum olumsuz yorumları ama yazıcam.

Arkadaşım bu adam sizi hiç sevmiyor ve değer vermiyor,hatanız neydi bilmiyorum oraya yorum yapamıcam ,ama bu çok büyük bir hata bile olsa size böyle davranamaz,ya affeder ilişkiye kaldığı yerden devam edersiniz,sende ''çabalayıp'' aranızı eskisi gibi yapmaya gayret edersin,(bak çabalamayı burda kullandım ,seni seven ama sana bir sebepten kırılmış bir insan için)ya da seni affetmez hatandan dolayı veya başka bir sebepten dolayı ayrılmak ister buna da hakkı var.Ama o zaman seni sarılıp öpemez,sevgiliymişsin gibi davranıp,bak sevgili değiliz,istersem başkasıyla çıkarız,ama seni de affettim diyemez.

Adam seni resmen enyai yerine koyup yedekte tutuyor arkadaşım,niyeti de belli,gezip tozucak,başkalarıyla beraber olucak,ama bu arada sözde sizi affetti!! ya ,siz de peşinde koşup adama kendinizi çabanızla!! sevdireceksiniz,o da arada sizi sarılıp öpecek siz de sevmese bunu bile yapmazdı diyerek kendiniz kandıracaksınız,sonra size dönecek,sonra tekrar gidecek,ya da belki hep yedek listesinde kalacaksınız,çok üzgünüm ama gerçekler bunlar.Siz onu sevdiğinizi söylüyorsunuz,soruyorum başkasıyla beraber olabilirmisiniz?Cevap;''hayır'' değilmi.Peki sizin mantığınıza göre sizi seven biri nasıl başkasıyla beraber oluyor?

Son düzenleme: 30 Nisan 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.