benden vazgeçmiş olabilir mi??

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cesmi_naz tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

19 Nisan 2009
    Konu Sahibi : cesmi_naz
  1. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.267
    Ödül Puanları:
    238
    arkadaşlar ben yardım istiyorum sizlerden.. kafam çok karışık beni dinleyip bana yardımcı olursanız çok mutlu olacağım..
    1 yılı aşkın bir süredir bir ilişkim var. ilk defa bu kadar uzun süreli bi ilişki yaşıyorum. en başından beri herşey çok güzel gidiyor. eylül ayında sözlendik bile. ama son zamanlarda bana karşı tavırları biraz soğuk gibi geliyor. eskiden yolda yürürken hiç elimi bırakmazdı şimdi hep eller cepte. ona bunu söylediğim zaman " her dakka elini tutamam ki. fark etmedim bile böle olduğunu " diyor. sadece bu da değil. benden kaçıyor gibi sanki. eskiden hiç benim yanımdan ayrılmazdı şimdi arkadaşlarına gitmek istiyor sürekli. sorduğum zaman da " bunaldım evde durmaktan. kafa dağıtıyorum onların yanında " diyor. ama ben hiç bi yere gidemiyorum ve bunaldığımı söylediğim zaman sanki suçlu ben oluyorum. aslında biraz haklı kriz nedeniyle iş yok sürekli evde sıkılıyor tabi ama benim de elimden bişey gelmiyor. en son bugun yine aynı mevzular yüzünden tartıştık ben de " mecbur deilsin benmle evlenmeye ayrılalım o zman dedim" bu sözlerime çok üzüldüğünü de fark ettim sonradan. konuştuk hallettik problemi ama bu akşam tam bugun tartıştığımız konuya inat yapar gibi hiç sevmediğim ve bunu bildiği bir arkadaşına gitti. ev taşıyacakmış arkadaşı ona yardım edecekmiş falan filan.. çocuğu o da sevnmiyo ama gitti.. üstelik gece de kalabilirmiş.. sanki bana inat yapıyomuş gibi..
    bilemiyorum arkadaşlar kafam karışık.. sizce benden vazgeçmiş midir? üstelik biz evlenmeyi düşünüyorduk söz de yaptık ama şimdi kafam karıştı.. acaba istemiyo olabilir mi artk beni.. arkadaşlar yardım lütfeeennnn ....

Son düzenleme: 19 Nisan 2009
  2. 19 Nisan 2009
  3. EU1

EU1 Guest

evet ınadına yapıyor gibi görunuyor,
    şimdi sözlenmıssınız her sey duzgun gıdıyor erkek ya malum evlılıkten korkuları vardır
    bakabılecek mıyım
    acaba dogru kısıyle mı evlenıyorum
    dogru mu yapıyorum gıbı
    düşüncelerı vardır.

benim bir erkek arkadasım evlenmeden evvel eşini denedıgını soylemıstı,
    bıraktırmaya calıstım bakalım bırakıyor mu benı demıstı,
    bırakmadıgından emın oldugumda evlendım dedi

garipliğe bakın..... erkeklerr işte..... :kahve: ıyı davran canım.

4. 19 Nisan 2009
  5. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.267
    Ödül Puanları:
    238
    iyi davran diyosun da çok sinirim bozuluyo artık beni hiç anlamaya çalışmıyo..ben hep kendi kendime üzülüyorum. insan sözlediği biri için sürekli ağlar mı ben öyle oldum artık.. bi yandan evdekilere bişey belli etmemeye çalışıyorum bi yandan kafamdaki soru işaretlerini gidermeye çalışıyorum ama hiç yardımcı olmuyor bana. o sevmediğim arkadaşının yanında kalacakmış bu gece. hep kendimden taviz veriyorum sıkıldım artık ama ayrılamam da çok seviyorumm.. ooff ooofff........

6. 19 Nisan 2009
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163

gerçekten de bunlara akıl sır ermiyor, denemiş inanamiyorum, ya o esnada hayatındaki insanı kaybetseydi

8. 19 Nisan 2009
  9. EU1

EU1 Guest

evet canım çok çatlaklar var resmen,
    ve dedım ki e sevmıyor muydun kızı?
    yooo cok sevıyordum ama denemelıydım hayatımı paylasıcaktım
    -tatlicadiarzu-
    cok delıler var yaa

10. 19 Nisan 2009
  11. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.267
    Ödül Puanları:
    238
    peki onların bu deneme süreçlerinde biz ne yapacağıızz ??

12. 19 Nisan 2009
  13. EU1

EU1 Guest

anladım canım o aramadıkça gıdıyor gıbı yaptıkca sogudukca sen neden neden neden dıye beynın kendı kendını kemırıyor aglamaktan heba oluyorsun bılıyorum
    ben de flört esnasında aynılarını yasıyorum yasadıkca aglıyorum sonra dıyorum kı kızım az uzak dur bakalım aklı basına gelıcektır hıc umursama sonucta oturmus bır ılıskın var sakin ol,

böyle böyle kendımı telkın edıyorum bır bakıyorum baska seyler olmus aramaması degıl umrumda olan baska seyler olmus.

senınkı de o hesap az sogut kendını az ara az konus bılmem kı bugunlerde durgunum dersın sorarsa da,

uzak duran sen ol bak bakalım o zaman o farkedecek mı degısımı
    :teselli: sevmese sözlemez inan.

14. 19 Nisan 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    boyle durumlarda olayın ustune gıtmek erkeklere cok ters teper canım.. koseye cekılıp azıcık beklıyıp degerlendırceksın.. baska turlu senı sevıp sevmdıgını senı ozleyıp ozlemedıgını goremezsın..
    umarım alıngan davranıyorsundur aranız aslında cok ıyıdır..

16. 19 Nisan 2009
  17. EU1

EU1 Guest

az sogut kendini uzak dur tatlım

o farketsın ılıskıde aa sevgılım degıstı mı acaba ? desın

dene bır uzaklasacagını sanmıyorum,
    :nazar:
    sonuc olarak bakarsan;
    zaten şu anda da cok hos değilmiş durumunuz

a.s.

düşünen sen ol sevıyorum sorun yok ama yogunmuyum