Beni anlayanlar varsa...Son çırpınışlarım.

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve suzannn tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : suzannn
  1. suzannn

suzannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar merhaba;
    şuan bu yazacağım şeyleri belki de son defa söylüyorum çünkü kimseye anlatamadım.
    uzun dönemli bir ilişkim vardı. 26 yaşındayım. ciddi bir yolda ilerliyordu. yakın bir zamanda evlenme kararı aldık. bu süreç içinde nasıl oldu bilmiyorum evlilik olayına güvenmeyle alakalı sanırım cinsel yakınlaşmada bulunduk. lütfen yargılamadan okyun. ben de sizin gibi düşünüyordmi asla asla dedigim bişeydi ama oldu.hala bakireyim bu konuda bir problem yok. fakat ayrıldık tahmin edecegniz gibi. korkunç bir vicdan azzabı duyuroum.ben bir başkasına hiçbişey yaşamamış gibi kandıramam. bunu da berbaer olduğum kişiye nasıl açıklarım. açıklayamam ki.başka çaremin kalmadıgın hissediyorum. uzun süredir ölümün tek çare olacağına inanmaya başladım ve hergün bunu yapabilmek içn kendimde cesaret toplamaya çalışıyrum. kendime bişey yapmaktan çok korkuyorum.
    nasıl kurtulabilirm bundan bilmiyorum. insan bazen hayatına malolacak hatalar yapıyor. yazık.

2. 14 Nisan 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    saçmalama ya şakamı bu insan evlenecegi insanla bişiler paylaşmalı her konuda tanımak için zaten ileride gitmemişsiniz bu kadar üzülmene gerek yok acaba önüne cıkan erkek sadece senlemi olmus olacak kötü bişi yapmamıssın sen bu kadar abartma

4. 14 Nisan 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bir hatadır yapmısın ama asla intihar kelimesini kullanma.inşallah ileride güveneceğin bir erkek çıkar ve rahatca anlatabilirsin.bir arkadaşınla dertleşmen seni çok rahatlatacaktır güveneceğin arkadaşına anlat veya bir psikoloğada gidebilirsin.ama ölüm kelimesini unutman şartıyla

6. 14 Nisan 2010
  7. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    yaşanmış bitmiş bir ilişki daha ileriye gitmen büyük sorunlar yaratırdı
    ilerde seveceğin birisi çıkacaktır böyle bir ilişkin olduğunu açıklarsın detayı vermezsin
    karşına çıkan erkek bugüne kadar neler yaşamıştır kimbilir sen bu durumdan utanırken erkekler gerile gerile anlatıyor böyle şeyleri

8. 14 Nisan 2010
  9. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    bu bisey deilki. hemde bakireyim dyosun. yani problem yok. mecbur deilsin soylemeye. asla olum felan cikart aklindan bunlari.

10. 14 Nisan 2010
  11. simorgh

simorgh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bak güzel arkadasım kendi agzınla söylüyorsun korkunç bir vicdan azzabı duyuroum diye pişmansın..ben kimsenin dinsel inanclarına karısamam ama bunun büyük bir günah olduguda bir gercek ama adı üstünde insanız işte hatalar insanlar içindir lütfen su intihar düşüncesini sil at kafandan....ayrıca aman erkekler neler yapıyor fikrine de cok karsıyım,o yaptı bende yaparım ne olmus fikri kısır bir döngü içinde döner durur...

bir gün tekrar karsına biri cıkar ve sana bu konu hakkında soruları olursa eger ki birbirinize gercekten bağlıysanız seni anlayacagını ve problem olacagını zannettmiyorum ama sen hep dürüst ol yalanların arkasına sıgınma...

12. 14 Nisan 2010
  13. nevaM0707

nevaM0707 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu kadar yıpratma kendini hatadan ders almaya bak tertemizir sayfa aç kendine
    ben böyle durumlara çok kızıyorum ama sen o kadar masum yazmışsınki kıyamadım sana Allahım senin bu vicdan azabını görüyor merak etme bi şans daha ver kendineguclubacismile

14. 14 Nisan 2010
  15. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    oncelikle intihar etmeyi falan cikar aklindan...hickimseye bir aciklama yapmak zorundada degilsin ayrica...ustelik hala bakiresin.ki bakire olmasan bile bu intihar etmeni gerektrmez canim...lutfen sakin olmaya calis.bu konuyuda takma kafana...:teselli:

16. 14 Nisan 2010
  17. tubatubatubatuba

tubatubatubatuba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaş yazmış gitmiş yine, boşuna yorum yapmayın bence,uyuz oluyom bunlara

18. 14 Nisan 2010
  19. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    off ne sacma ya...boyle topicleri gordukce sinir oluyorum...bence birileri bizle dalga geciyor her seferinde...