Beni aramis ama tel'imi sessize almistim :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve xXxTubaxXx tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : xXxTubaxXx
  1. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sey kizlar hatirlarsiniz, anlatmistim erkek arkadasim 3 günlügüne serbestti aramadi sormadi diye.Ben onu aramistim, arkadasi cikmisti, izinli demisti, bende ona söyle bitti demistim.Hic cevap gelmedi. Olayin tamami burda yazili...http://www.kadinlarkulubu.com/ask-hikayelerimiz-dertlerimiz/363512-ceza-evinden-cikti-aradi-sordu.html
    Sonra ben ona mesajlar yazdim, ters ters konustum, sinirim bosalsin diye, ama asla küfür kullanmadim.
    Kendi kendime düsündüm aptal, rezil etme kendini, bi mesaj daha cektim, kusura bakma sacmaladim, abarttim biraz, moralim bozuktu, senide mesajlarimla rahatsiz ettim,kendine iyi bak, dedim.pazartesi gecesi yazmistim.
    Dün yani sali günü, aksam saat 5'te beni aramis. Tabi ben üzüntüden yatagimdan cikmamistim, telefonumuda sessize almistim. Saat altiya dogru uyandim baktim telefonuma, saat 5'te beni aramis, bide 10 dakika gecmeden bidaha aramis bu sefer gizli numaradan, baskasi olamaz, cünkü ona özel bir hattim var.
    Neyse tabii ben hemen üzülmeye basladim, basimi duvarlara vurdum neden sessize aldin akilsiz telefonunu diye.Dayanamadim ona mesaj cektim beni aramissin dedim, yarim saat gecti hala birsey gelmedi, dayanamadim bu seferde cagri biraktim... Kizlar ama aramadi cok fenayim, allahim yine üzüntüden aldim telefonu, ya tekrar arasan ne olur bu kadar mi zor, seninle konusmak istiyorum dedim.Mesaj iletilmedi ona, cünkü cebini kapatmis, 3 saat sonra bana ileti geldi, mesaji aldi diye.Tabii saat gece 11 bucuktu, aramadi.
    Off kizlar ararmi bidaha beni, dayanamiyorum... Icimde bir bosluk var ....
    Sizce ben ne yapayim, mesaj cekmekten vazmigeceyim, ondan mi bekleyeyim, aramisini mi bekleyeyim, ne yapayim ben :KK43:

Son düzenleme: 5 Mayıs 2010
  2. 5 Mayıs 2010
  3. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım, her seferinde yeni konu açıyorsun ve konunun tamamını bilmeyen arkadaşlar sadece yeni konuna yorum yapıyor ve sağlıklı cevaplar verememiş oluyorlar. mesela ilk konunda çoğunluk senin hatalı olduğunu söylemişti, diğer konunda erkek arkadaşına kızdılar şimdi yeni bir konu açtın. bu şekilde çok parça parça olmuyor mu.

4. 5 Mayıs 2010
  5. xXxTubaxXx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

tamam düzeltme yaptim :)

6. 5 Mayıs 2010
  7. olgu35

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bence kendini boşuna üzüyorsun. çıktığında aramama nedeni büyük ihtimalle sana olan kırgınlığıydı. çünkü ona 'telefon görüşmelerimiz çok sıkıcı geçiyor. konuşacak birşey bulamıyoruz, bir gün hepten susacağız gibime geliyor, hergün telefonlaşmasak' dediğini yazmıştın.

çıkıpta aramadığındaysa, arkadaşına, 'bitti aramasın beni, orda gebersin, ona iletin' diye not bıraktığını yazdın.

erkek arkadaşın orada zaten stres altındadır ve sende bu şekilde davranınca böyle olumsuzluklar yaşanması çok doğal. bence üstüne gitme. sitem etme. seni arayacak ve herşey yoluna girecektir.

8. 5 Mayıs 2010
  9. xXxTubaxXx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yorumun icin sagol, ama telefon görüşmelerimiz çok sıkıcı geçiyor. konuşacak birşey bulamıyoruz, bir gün hepten susacağız gibime geliyor, hergün telefonlaşmasak' dedikten sonra aramiz iyidi tekrar, ondan kaynaklandigini sanmiyorum, hatta bu sözleri söyledkten sonra ona hep ben cagri biraktim, yani telefonlasmak icin istekliydim, oda hemen arardi.

10. 5 Mayıs 2010
  11. olgu35

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ben, erkek arkadaşın açısından yaşadığı kırgınlıklar çok üst üste gelmiş olmalı demek istiyorum. tamam o konuşmadan sonra aranızdaki sorun çözülmüş ama bu sefer diğeri yaşanmış. hem arkadaşına bıraktığınız notu öğrenmiştir hemde yine msj çekip terslemişsin.
    ardından özür dilemişsin. bence bir tutarlılık gerekiyor. çok üstüne gidiyorsun gibi geldi bana.
    yanında telefon bulunuyor olması bile mucizeyken; sen, hemen aramasını istiyorsun. düşündüğün kadar rahat olabileceğini sanmıyorum içeride. ve bunun üzerine yine sitemli msj çekmişsin. biraz akışına bırak. stres yaptıkça panikle, tutarsız ve ısrarcı davranıyorsun.
    müsait olduğunda arayacaktır mutlaka.

12. 5 Mayıs 2010
  13. xXxTubaxXx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkür ederim, yazdiklarinizi dikkate alacagim, evet bende farkettim cok gittim üstüne, onu mesajlarimla hep rahatsiz ettim, bundan sonra mesaj cekmemeye calisacagim, umarim dediginiz gibi arar

14. 5 Mayıs 2010
  15. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adam seni üç gün izinliyken aramamış sormamış
    Sen sıksan da üzülsende sevsende bu onun için bi anlam ifade etmiyor..
    Bence bi müddet telefonunu kapat , ve biraz düşün
    Seni önemsemiyen , düşünmeyen biri için kendini yıpratmana değermi diye?

16. 5 Mayıs 2010
  17. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ılişkileri savaşıyormuş gibi yaşamak en büyük hata bence. Hesaplaşmalar sinirlenince can yakıcı sözler söylemek.Biraz kendin olup anlık sinrlerle geri dönülmez söler söylemek çok yıpratıyor ilişkiyi. ınsan sevdiği için gebersin deyip sonra aramadı diye sızlanırsa ben bu ilişkide çarpıklık var derim. Her kavgada her sorunda bu kadar alevlenip sonra sızlanmak biraz çocukça kusura bakma ama. Sakin olmayı öğrenmelisin.

18. 5 Mayıs 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arar tekrar