beni baştan yaratın lütfen ..

Konusu 'Beni Baştan Yaratın' forumundadır ve fstklckolata tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : fstklckolata
  1. fstklckolata

fstklckolata Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slam kızlar ben sevgilimden yeni ayrıldım ve onu hala seviyorum ama beni beğenmiyo gibi geliyor bana. bana lütfen yardım edin saç rengi şekli makyaj kıyafet cilt bakımı konusunda baştan değişmek istiyorum .. gerçekten büyük farklar olsun yani her konuda bakınca kızlar lütfen yardım edin .. sizlere çok güveniyorum canlarım :)

Ekli Dosyalar:

2. 23 Ağustos 2010
  3. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi bir şey diyeceğim, sevgilin senden ayrıldı sen de beni beğenmiyor sanırım değişeyim diyorsun? Arkadaşım beğenmezse beğenmesin ya laf mı şimdi bu, ne kadar güzel kızsın sen, seni beğenmiyorsa sorun onda bence, ne olacak şimdi, biz sana köklü değişiklikler sunacağız, sen yapacaksın, sonra da o seni beğenecek geri dönecek sende kabul mü edeceksin ya da Demet Akalın misali nispet mi yapacaksın :)
    Sakın yanlış anlama beni bu kızgınlığım sana değil tamamen ama bakıyorum ne kadar duru bir güzelliğin var ve sen kalkmış beni değiştirin sevgilim beğenmiyor diyorsun, buna üzülüyorum :KK43: Sen neden önce kendin için çabalamıyorsun diye :KK43:
    Neyse netice olarak sana bir sürü çözüm getirecek arkadaşımız olacaktır... Güzel bir kız olduğunu unutma, kimsenin özgüvenini yıkmasına izin verme... Sevgiyle kal...opuyorumnanaktan

4. 23 Ağustos 2010
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hay ağzını öpeyim aynısını ben dicektim

bence çok duru çok güzel bi kızsın erkek milleti bu güzel çirkin farketmez koptu mu kopuyorlar

eğer diyosanki onun için değil ben zaten bir değişim istiyorum o zaman forumdaki stil saç bakım ve makyajla ilgili olan başlıkları takip et ama en önemlisi kendin gibi ol başkasına benzemeye çalışmakaydirigubbakcemile5

6. 23 Ağustos 2010
  7. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi öp ağzımı aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 Evet bence de değişiklik yapacaksa kendisi için yapmalı, şimdi diğer topiklerden de fotoğraflarına baktım da ne güzel kız, illa saçını boyayıp yıpratacak illa makyaj yapıp cildini bozacak :umursamaz: (Ben öyle yaptığım için eşekler gibi pişmanım da ondan da kızıyorum belki doğal halini değiştirmek isteyenlerekaydirigubbakcemile3)

8. 23 Ağustos 2010
  9. fstklckolata

fstklckolata Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar çok güzel yazmışınız ve çok haklısınız gerçekten ama insanda bi güven kaybı oluyo böyle olaylardan sonra.. bende çareyi kendimi değiştirmekte buldum belki ben mükemmel olsamda o bakmıcak zaten bakmasında ama ben kendime daha güvenle bakmak istiyorum galiba :) ve size çok hak veriyorum canlarım çooookk teşekkür ederim güzel sözleriniz için

10. 23 Ağustos 2010
  11. vampgirl

vampgirl Vampires Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bence yanılıyorsunuz... her kadın arada bir değişiklik ister. özellikle bunalımdayken...

gayet doğal bir ricada bulunmuş, beni baştan yaratın derken...

12. 23 Ağustos 2010
  13. zuhalzerrin

zuhalzerrin Alya'mm güzel kızım büyüyorrr :) Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    O zaman saçlardan başlayabilirsin belkide :) çok açık olmayan( yani sarı gibi değil) biraz bakıra yakın karamel tonları yüzüne çok yakışacaktır.

14. 23 Ağustos 2010
  15. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederiz, biz senin o kaybolan güvenini tekrar derinlerden çıkarmak için varız :) Sen kendine güvenle bakmak istiyorsan bunun için tabii ki toplanır fikirler veririz :KK66:

16. 23 Ağustos 2010
  17. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bence yanılmıyoruz :) Biz burada kimsenin ricasını kırmıyoruz, kendi için istedikten sonra tabii ki yapılabilecek onlarca işlem var arkadaşımıza ama bizim demek istediğimiz "kendin için iste, başkası için değişiklik yapma"
    Üstelik onu üzmüş birisi için :KK43:

18. 24 Ağustos 2010
  19. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence de başkası için yapma böylece kendini yıpratmış olursun sadece :KK43:

kendin için yap cnm içinden nasıl geliyosa da öyle yap