beni bilgilendirebilirseniz cok sevinirimmmm...

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve elif_love tarafından 21 Ocak 2008 başlatılmıştır.

21 Ocak 2008
    Konu Sahibi : elif_love
  1. elif_love

elif_love Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhabalar.benm 4 aylık bir kızım var.10 gün önce sütüm yetmediği için ek mamaya basladım.ancak doktorum su da vermemi söyledi.şimdi kakası cok sulu geliyor.su vermem sart mı acaba?:eek:

2. 22 Ocak 2008
  3. Nehir

Nehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mama alan çocukların kaynamış ılık su içmesi iyi olur.ben sadece 1 ay emzirebildim..2-3 kaşık su ile başladım.şimdi 8-10 kaşık veriyorum.severek içiyor.4. ayını yeni bitiriyor.kakası yumuşak ama öyle sulu değil..günde 5 kereden fazal sulu kaka yaparsa ishal demekmiş.suyun zararı yok..mutlaka vermelisin.yinede bir doktora danış istersen.

4. 23 Ocak 2008
  5. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ek besine başladıysan muhakkak su vermelisin miktarını dokotruna danış ama

6. 6 Şubat 2008
  7. as2105as

as2105as Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    elifcim sulu yapmasının nedeni mamanın markasındanda kaynaklanabilir istersen farklı markaları dene bizdede aynı sorun oldu maka degişince sorun bitti
    sudan oldugunu sanmam

8. 11 Şubat 2008
  9. xoxzgxux

xoxzgxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    su mutlaka ver sakıın susuz bırakma artı isale su iyi gelir hım bu arada mamada yapmış olabilir bu arada hazır mama kalite kullan bebegin daha rahat olur başarılar

10. 12 Şubat 2008
  11. xoxykxux bebek

xoxykxux bebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.selam.mama yiyyen çoculkara su verilmeli diyo doktorumuz.1yasına kadr kaynatılmş su veriyorz.ben öle yapıyom.suyu ihmal etme.kaka sayısına dikkat et.daha ufaka ama bizde çok yapıyoduk.düzeliyo zamanla rengine ve sayısına göre telaşlanabilirsin demşti doktorum.10dan fazla yaparsa ve koyu yeşil olup ateşide varsa hemn getirin demşti doktor bana.ateşine falan bak.sudan zarar gelmez ama canım.doktoruyla telefnlaş.