Beni bir düşünce aldı gidiyor ne olacak bakalım..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve duyguud tarafından 14 Ocak 2009 başlatılmıştır.

14 Ocak 2009
    Konu Sahibi : duyguud
  1. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar ben 10 ay önce kadar biriyle tanışmışdım,msnde sanaldı yani ama 5 ay konuştukdan sonra bu beni msnde denemeye kalktı ve denedi bende sazan gibi ona cam aç dedimişdim mrk işde sonra o bana kendi msnsinden sana bişey demiyorum sadece defol demişdi ona birsürü açıklama yaptım ama o dinlemedi bile nys ozman silmişdim onu oda beni tabi ondan sonra 5 ay kadar onsuz geçen zamnlarda hayatıma bikaç kişi daha girdi ama olmadı ayrıldık nys geçenler msnde geziniken ekleyim dedim ekledim ve oda ekledi beni yaklaşık 4 gündür konuşmuyoduk slm slm okadar bugece konuştuk anlattık herşeyi çok ciddiydim diyo seninle evlenmeyi bile düşündüm diyo okadar ona karşı inat yapan ben bu gece konuşurken hiç inat yapmadım ve oda şaşırdı ben senle bukadar ters konuşuyorum sen neden hiç terslemiyosun dedi bende sen haklısın çünkü dedim nys artık baya konuştuk eski günlerden benim hayatımda biri var diyo ama mutlu depilim diyo geçiçi bi mutluluk sadece nasıl oluyo diyorum zamanı gelince anlarsın diyo:çok üzgünüm:ve başka bişi demiyo kız istanbulluymuş görüştük falan diyo ama aminim bana nisbet olsun diye yapıyo çünkü yazdıklarından belli hayatında aslında biri yok adım gibide eminim buna ben onu tekrar kazanmak istiyorum ama nasıl yapıcam şimdi diyceksiniz hayatında biri var bırak diyceksiniz ama bişey yazıdğım gibi hemen cvp veriyo çok önemsiyo beni aslında ama gurur ve inat yapıyo yardım edin kızlar nasıl kazanıcam ben bu adamı :Saruboceq::Saruboceq:lütfen yardım

2. 14 Ocak 2009
  3. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    sımdı yazdıklarına karsılık yazacaklarım ıcın kırılma gucenme yok.. ok

sunu bıl ınternetten bulunan adamdan hayır gelmezzzzz..

ben bunu bılır bunu soylerım..

he ıyılerı yokmu elbette vardır.. ama onlar sadece istisnalardır...

yınede kendın ver kararını..

hakkında hayırlısı olsun dıyelım..

4. 14 Ocak 2009
  5. semiramis27

semiramis27 CaNıM kIzIm s.s Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım sana neden defol dedıkı? ben anlıyamadım.....

6. 14 Ocak 2009
  7. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    msnde cam actı dıye bunu herhalde basıt bı kız sandı...

yanı yanlıs anlamıs kızı cocuk

8. 14 Ocak 2009
  9. semiramis27

semiramis27 CaNıM kIzIm s.s Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hımm sagol anladım canım.... bence sen sanal alemı bırak gercek hayata dön arkadaşım...

10. 14 Ocak 2009
  11. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ayrıntlı anlatıyım arkadaşı girmiş dükkana arkadaşı demiş yine mi bu kızla konuşuyon demiş oda evet konuşurum demiş bunan iş çıkmaz demiş oda benim adrese ekleyelim görürsün demiş arkadaşının msn sine ekldemiş ebni bende kabul ettim aslında kabul etme amacım benim abimin arkadaşı bana sen çok internete takılıyon diikat etde ben eklemeyim seni dedii bende o sandım konuşdum yalandan işde muhabbet ettim cam aç dedim ona sonra benimki kendi msnsinden ben sana bişey demiyorum sadece defol dedi yani onu aldattım gibi bişey oldu bunları ona açıklladım inanmıyo yaa aynen böyle işde canım ve ben cam falanda açmamdım hiç sonradan ekleyen adama ufff anlamıyo beni gerçekden çok sadıkdım ona görüşmeyi bile düşünüyoduk :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

12. 14 Ocak 2009
  13. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    ama haketmişsin ılkkez ekleyen bırıne hemen cam ac mı denır yaa

14. 14 Ocak 2009
  15. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende bircok arkadas gibi sunu soylemeliyim sanal askin omrunun olmadigina inaniyorum sen bunu kendi yonunden anlatiyorsun ama karsi taraf belki evli barkli biri hergun bu bolumde neler okunuyor ihanetlerinde cogu sanal belki sana kendini anlattigi kisiden cok uzak biri guzelim bence ask karsilikli gorerek duyarak yasanir bir bakisi bir durusu bir tepkisi sana herseyi anlatir sanal ortam bu tur ciddi iliskilerin kurulacagi bir yer degil kanimca hele boyle msn asklarini tamamen erkeklerin kadinlari kandirdigi tuzak olarak goruyorum umarim gercekten karsiligi olan guzel saglam temelli ileriye donuk arkadaslik yasarsin ama bu kisiyle zor gibi

16. 14 Ocak 2009
  17. Tethys

Tethys bayanpass:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence interneti de msn yide amacından farklı kullanma ..sadece bilgi alışverişi araştırma ve tanıdıklarla haberleşme için yapıldığı bilincine varabilirsen başına bu tür olaylar asla gelmez bir tavsiyedir sadece..

18. 14 Ocak 2009
  19. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım internetten bir iki konuştuğun insanı ne kadar tanıyorsun ki sana nispet yaptığını anlayabiliyorsun. Belli ki internet ortamında birilerini bulup duruyor.. Sen de pek boş durmuyorsun. Sakın kırılma ama bir söz bilir onu söylerim su testisi su yolunda kırılır. İnterneti daha faydalı işler için kullansak iyi olmaz mı? İnsan 20 yıllık eşini bile tam tanıyamıyorken internetten nasıl tanıyabiliyorsunuz insanları hiççç anlayamıyorum. Rabbim sonumuzu hayır etsin inşallah..:)