beni bırakmasın nolur bana akıl verin mutsuzum:S

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve eywa tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : eywa
  1. eywa

eywa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sewgilimle 13 nisanda 1 yılı doldurcas:S ama bu aralar sorunlarımız war bn onu çok sewiyorum bilyorum aslında oda bni sewiyor ama bana çok kırgın bn çok hata yaptım..ve biz sewgili olmadan önce arkdaşatık ikimizde birbirmisi çok bklemişiz arkşlığımızı kaybetmemk için açıklayadık birbirmize hiç aşkımızı..sonra bi arkdaş sayesinde oldu...o kadar düşkündüki bna bnim için herşeyi yapardı ama aklınza gelmicek şeyleri bnm üzülmeme canımın yanmasına dayanamaz bnden çok üzülürdü ne istesem yaprdı..ama bn hep bağlanmaktan korktum ve ters teptim onu çok zorladım.bnm yanımda olmak isterdi hep bn gelme derdim dersi olmadığı halde bni okula çıkarırdı akşam almaya gelirdi bn gelme gitme derken onu çok kırdım dahada bir sürü olay:Shp hata yaptım ve şimdi onu kaybetmenin eşiğindeyim değerini geç anladım pişmanım hatalarımı düzeltmeye çalışıyorum oda ilşkimiz için çabalıyo ama bna ağlayarak ayrılalım dedi geçenlerde tamam dedim gitcktim gidemedim bırakamdım..şimdi tekrar bişeyleri düzeltmeye çalışoruz ama nasıl olur sizce hala yürtebilirmiyiz ilşkimizi bn çok üzülüyorum..13 nisana kadar süre verdik kendimize ilişkmize olmazsa 1.senemizin sonunda ayrılcas en mutlu olduğum günde herşey bitck:S nolur bana akıl verin...

2. 24 Mart 2010
  3. eywa

eywa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada arkadaşlar biz 13 nisanda çıkmaya bşladık 6 haziranda doğumgünümde yüzük getirdi kendi aramısda taktık ve o okadar düşünp almış yüzükleri blki ciddiyetini göstermk istedi ama bn ona bile ters tepmiştim ozamn ben takamam demiştim çok üzülmüştü şimdi takıorum yüzüğümü ama boşşşş....ve biz onunla aynı yerde okuyorus aynı şehirde yaşıyoruz ikimizde ayrılırsak nasıl dayanırımki bn mutlaka karşıma çıkck...

4. 24 Mart 2010
  5. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu Türkçemizi güzel kullansak ne iyi olur bir de...:nazar: Şu Türkçe mesajlarda w harfleri felan ne diye girer bilmem.Kısaltmalar da cabası :nazar:

Neyse ...Konuya döneyim.Seviyorsan çaba göstermelisin kaybetmemek adına .

Madem o senin için herşeyi yapmış sen de ondan eminsin konuşmayı dene.

Birbirinize verdiğiniz süre zarfı içinde biraz daha anlayışlı olmaya bakın

6. 24 Mart 2010
  7. eywa

eywa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler deniyoruz artık ama ne olur bilemiyorum ki? zor bir dönemden geçiyoruz hiç konuşmıcaz diye anlaştık 13 nisana kadar sabır...

8. 24 Mart 2010
  9. eywa

eywa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanırım düzelttim bu mesajda hatalarımı mavi:)

10. 24 Mart 2010
  11. yagmur.

yagmur. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Içinizden geldigi gibi davranmayi deneseniz?
    Mesela telefon açip buraya yazdiklarinizi onada itiraf etseniz, anlatsaniz konussaniz, dayanamadiginizi söylesiniz?
    13 Nisana kadar bekleyemediginizi sizin bu iliskinin ne olursa olsun bitmesini istemediginizi, hata yaptiginizi ve bunun farkina varip kabul ettiginizi?
    Bekleyince ne olcak ki sanki?Ne için bu ara?

Bi yardimi olmaz mi sizce?
    Tabii eger gerçekten bitirmek, onu kaybetmek istemeyip çabalamak istiyorsaniz.

12. 24 Mart 2010
  13. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yerimseniben Oldu şimdi ...

Bak şimdi telefon aç konuş...Bitmesini istemediğini açıkça belirt ki anlasın hiç değilse senin ona karşı boş olmadığını.

14. 24 Mart 2010
  15. melike_ecesuu

melike_ecesuu Evli, Mutlu,Çocuklu <3 Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    198
    canım madem seviyosun arada verme al karsına karsılıklı konuş sevdicegini bırakmaaa sonra ikinizde mutsuz olursunuz çok üzülürsünüz böle konuları okuyunca bende cok üzülüyom walla ayrılmasın sevenler diye bagırıyom ama kimse duymuyo kiii...
    bu gece sen duy bari sesimi sevginin peşinde koş ne olursa olsun....derim ben
    hatalarımda oldu diyosun ne güzel işte farkına varmışsın hiç bişe için gec deil inanki.....
    rabbim yar ve yardımcın olsun tatlışım....

16. 24 Mart 2010
  17. eywa

eywa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar şimdi beraberiz zaten ben bu aralar biraz rahatsızım yalnız kalmama izin vermiyor geceleri uyuyamadığım için yalnız bırakmıyor beni.onunla bu konuları konuştuk ve sonra böyle bir karar aldık 13 nisana kadar hala brşeyler yolunda gitmezse malesef ayrılcaz:S o bu konuyu konuşmayalım artık unutmaya çalışalım 13 nisana kadar bakalım ilişkimiz devam etsin sonra o gün tartarız ne var ne yok konuşuruz diyo seni üzgün görmek istemiyorum diyo ama benim içimde sizinde tahmin edebileceğiniz gibi ya biterse diye bi korku var hep bu yüzden psikolojim alt üst oldu.dışardan görenler aramızda sorun olduğuna bile inanmıyolar.aşkımın öyle bi huyu vardır bana kızsa bile kimsenin yanında belli etmez surat yapmaz bekler yalnızken konuşuruz.o aslında çok iyi biri sanırım ben onu haketmiyorum...

18. 24 Mart 2010
  19. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O zamana kadar ufak tefek şeyleri dert edip lafını etme sen de madem ...

Hayırlısı olsun