Beni buldu yaaa:(

Konusu 'Tırnak, El ve Ayakta Medikal Sorunlar' forumundadır ve yenianne26 tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : yenianne26
  1. yenianne26

yenianne26 ஐ ♥―♥―♥― Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR HER BAYAN GIBI EL AYAK VUCUT BAKIMINA ÖZEN GOZTEREN BIR BAYANIM ÖZELLIKLE EL VE AYAKLARIMA MANIKUR VE PEDIKURUMU FIKS YAPTIRIRIM GUVENILIR BIR YERDE YANI BAKARIM BENIM SORUNUM HAMILELIKTE ORTAYA CIKTI İLK BAŞ AYAK KUCUK PARMAĞIMIN ARASI KASINMAYA BASLADI VE SONRA YANDI ACIDI YARILDI FALAN SIRAYLA YANI DOKTORUM HAMILELIKTE OLUR DEI İLAÇ VERDI AMA GECICI BI CÖZUM OLDU AYAGIMI SARDI YAA CILDIYEYE GTMEYE CEKINIORUM BENKI OKADAR TITIZIM OKADAR BAKIMLI BI NEYIN NESI SIMDIKI OF OF HER KASIMADA AGLIORUM SINIR OLUYORUM AKIL VERIN YAAA NASIL GECERRRmafoldumben

2. 7 Aralık 2009
  3. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    biz ne akıl verebilirz ki nasıl bir şey görmedik doktor da değiliz...sen doğru dermatologa git bence....

4. 7 Aralık 2009
  5. yenianne26

yenianne26 ஐ ♥―♥―♥― Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyyyy cannıımmm iyiki söledın yanı he ben aynı dertten muzdarıp bırılerı veya tanıdıkları vardır dıe bılgı yorum almak ıstedım off yanı sağoll çook aydınlatııınnnnnnnnnnalkisalkisalkis

6. 18 Aralık 2009
  7. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    kaşıntı mantar başlangıcıdır,sakın ihmal etme,tırnağına sıçrarsa kurtulması çok zor olur