beni delirtiyo:(

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve sehidem tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sehidem
  1. sehidem

sehidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb.. ben ince belli ama geniş kalçalı bi vücüd tipine sahibim... 1.65 by 60 kilo..

ama bi sorunum var bi bacağım diğerinden kalın hadi kalınlığı neysede basenlerimde bu çoook bariz bi şekilde belli. sizce napmalıyım??? eyvahedigeldismile

2. 29 Haziran 2010
  3. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl yaa anlamadım, baseninizin bir tarafı daha mı geniş...

4. 29 Haziran 2010
  5. Demoniac

Demoniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    41
    Basenlerin için birşey söyleyemeyeceğim ama, bacağımın biri daha kalın demişsin. Estetik cerrahlar, kalın bacaklardan liposuction ile yağ alarak inceltebiliyorlar. Bunu vücudun bir çok bölgesine uygulayabiliyorlar. Bir araştır istersen canım.

6. 1 Temmuz 2010
  7. surgeon

surgeon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    MERHABA asimetrik uyluk ve bacak şekilllerini bir tarafa liposuction diğer tarafa yağ enjeksiyonu yaparak düzeltmek mümkün. Ben ce estetik cerrahi merkezlerinin veya doktorların sitesine mail yoluyla resim göndererek ya da bizzat muayene olarak fikir sahibi olabilirsin. Görüşmelerden ücret alınmıyor.

8. 27 Aralık 2010
  9. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    insanlarda sol kol sağ kola göre daha incedir, sol göz sağ gözden küçüktür, sağ el sol elden daha kalın olur...tüm vucut için bu geçerli, eğer çok bariz bir fark varsa önce bir ortopediste gidip ayak tabanına, topuklarına baktırmanı öneririm zira bazen topuk dikeni denen bir sorundan dolayı insanlar tek bacaklarına daha fazla yükleniyorlar ve diğer bacak zayıf kalıyor...Eğer bir problem yoksada egzersizlerinde diğer bacağını daha fazla çalıştır...her şey içim ameliyat önerilmez...