Beni eletirir misiniz?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sharma tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sharma
  1. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde bi sorunum war desem benimle fikirlerinizi paylaşır mısınız??
    belki herkese hitap etmeyen bi sorun olabilir..3yıllık bi ilişkim var erkek arkadaşım benim memleketimde,adı üstünde memleketim,yolda el ele yürürken illa birisini görüyoruz ben tedirgin oluyorum,O ' da cok sıkılıyor bu durumdan dolayısıyla bende sıkılıyorum,aileme dicekler diye korkuyorum annem biliyor ama O da bize laf getirme diyor : ( annem de haklı herkes haklı ya ben??
    ailesi seneye gelicek benim okulum bittiğinde,
    sırf milletin agzını toplamak için söz nişan istemiyorum,bu baskı beni buna itiyor ama..
    son sınıfım okulum biticek inş atanma olursa hayırlısyla,benim asıl derdim bu okul kpss:s ama yaşadığım bu aksiliklerde tuz biber oluyor..

2. 21 Ekim 2009
  3. Elis

Elis Guest

sirf agizlari kapansin diye boyle bisey istemiyorum-------diyorsun,,
    anlamadin nisanlanacak kadar sevmiyomusun,yoksa erken diyemi boyle dusunuyosun,,,,:uhm:

4. 21 Ekim 2009
  5. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Bence ıdare edılmeyecek bır durum degıl... sızde bı sure tutusmayı verın el ele...
    Dokunmak cok guzel bırsey tamam ama, olacak yer var olmayacak yer var... uyum saglayın ortama...

Ayrıca agızlarını kapamak ıcın nısanlanmıyorum demıssın bunu anlamadım tam tersı olması gerekmıyor mu ?

6. 21 Ekim 2009
  7. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende arkadaşa katılıyorum el ele tutuşmayın sizde.Ben bile evli olduğum halde eşimin elini her yerde tutmam.Herşeyin bir zamanı ve yeri var.Ayrıca 3 yıldır birlikteyim demişsin.3 yıl az zaman değil bence aranızda böyle sorunlar olmaması lazım.Erkek arkadaşın çok mu anlayışsız acaba.
    Sokakta elini tutmuyorsun diye bu kadar büyük sorun olmaması gerekiyor bence.

8. 21 Ekim 2009
  9. bebegem

bebegem BEBEĞİMİ VER RABBİM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben konuyu anlayamadım yada belki anlamak istemedim.....

.tamam sevgilinizle el ele tutuşmak çok güzel bir duygu....

ama eğer yaşadığınız ortam bunlara biraz sert bakıyorsa sizde o şekilde ortama ayak uyduracaksınız......

ve nişanlanmıyorum demişsiniz.....

bence seviyorsanız nişanlanmalısınız.......daha doğrusu bu böyle olmalı.....

yada tam sevmiyormusunuz.......ben öğrenciyken evlendimmmm

10. 21 Ekim 2009
  11. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    mecburen hakkında konuşacaklar hiç birşeyin garantisi yok

işmi önemli ,aşk mı.? sen karar ver

ama ülkemizde eş çabuk bulunuyor iş bulunmuyor

12. 21 Ekim 2009
  13. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Neyini eleştirelim ki senin pek anlamadım ama madem eleştiri istiyorsun abartma diyim sana o zaman..

Türk toplumu gibi genel olarak tutucu sayılabilecek bir toplumda, yaşadığın yerde, ilişkinden dolayı kendini baskı altında hissediyor ve rahatsızlık duyuyorsun ama bunu yaşayan yalnız sen değilsin..

Ya bu baskıları görmezden gelin, seviyenizi koruyarak,elele tutuşun ya da aile arasında sadece bir söz yaparak, işin adını koyun rahat rahat gezin..Başka yolu yok bunun..

14. 21 Ekim 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :lepi:

tedirgin olsan zaten tutmazsın elini... sevgilinin elini tutmasındansa ailene laf söz gelmemesi daha öneml değil mi?

imkan varsa nişanlan sözlen 3 yıl olmuş uzatmanın ne alemi var :nazar:

16. 21 Ekim 2009
  17. EU3

EU3 Guest

18. 21 Ekim 2009
  19. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence de her yerde el ele tutuşmayın. bız aynı şehırdeyken yolda aynı kaldırımdan bıle yürümüyoduk :)) ayrı ayrı gıdıyorduk buluşacağımız yere..... anlayışlı olması lazım sevgılınızın. bence de sözdür nişandır bunları kpss den sonraya bırakın. fazla kafana takma bu durumu. yolda yan yana yürüyün de el ele de kımsenın görmeyeceği* yerlerde tutuşun :)