beni güzel bulmuyorlar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve elektraya tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : elektraya
  1. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    şimdi de annemle ablamın garip hallerinden bahsedeceğim.
    bu iki muhterem şahıs beni oldum olası beğenemediler.ben lise yıllarındayken ki düşünün ergenlikte en hassas zamanımda bana yok burnun büyüdü (ki millet estetikli mi diye sorar o kadar küçüktür) ,yok karasın,yok kısasın,oran öyle buran şöyle falan dediler.ben de kendimi gerçekten çirkin bir kız zannediyordum.ta ki üniversiteye başlayana kadar.ünide sanırım okulun en çok çıkma teklifi alan kızı oldum.kız olsun erkek olsun herkes ne kadar güzelsin diyordu.yurttaki kızlar özellikle göğüslerimin şahane olduğunu söylüyordu.benim daha önce göğüslerime bakmak aklıma bile gelmemişti ve aa harbiden güzelmiş falan demeye başladım.kendime güvenim de tam gelmişti erkekler hep benim peşimdeydi.kızlar endamın yeter diyorlardı.vay be ben neymişim olmuştum.

şimdi hamileyim 8.5 aylık karnım da baya çatladı karnım çatladı diye annemin bir zil takıp oynamadığı kaldı.herkese elektraya çok çatladı deyip duruyor.bugün yine vücudumun güzel olmadığını söyledi yok karaymış bilmem ne.ben de "anne benim göğüslerimle kalçalarım yeter" dedim ama onlara da bir kulp taktı tabi.göğüslerim silikonlu gibidir "ne öyle şiş şiş" diyor.

ayy kadın sen beni 18lik halimle beğenmemişin karnı burnumda mı beğeneceksin off sinir oldum.herkes güzelsin diyor bana bir anam bir ablam beğenemedi bir türlü.ha çok önemli değil ben kendimi bildikten sonra ama niye böyle yapıyorlar anlamıyorum.aklıma bir tek şey geliyor.ben modern giyimliyim.bazen baya da açık giyerim.annemle ablam muhafazakar insanlar böyle deyip belki benim açık giyinmemi engellemek istiyor olabilirler diyorum.başka da sebep aklıma gelmiyor.
    sizce niye böyle davranıyorlar?

2. 28 Mayıs 2010
  3. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    aman canım boşver evlenmişsin de zaten
    tamam ablan biri biri de annen ama hamilesin zaten
    en azından şu durumunda uzak durmaya çalış onlardan
    resmen psikolojini bozmaya çalışıorlar
    yada git de benim hakkımda yorum yapmanızı istemıormm die
    ayy ne bu yani çekilmezzz

4. 28 Mayıs 2010
  5. Dilal2a

Dilal2a Psikolojik Danışman Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Beğenen beğenmiş alan almış canım ya
    Takılacak o kadar dert var ki şu dünyada bak ne güzel bebeğin de olacak, yorma kendini böyle yorumlarla.
    Çatlaklar için bir sürü çözüm var bu forumda rahatsız olursan onları uygularsın.

6. 28 Mayıs 2010
  7. efsal

efsal Fikrim Firarda Üye

Beğenildi:
    691
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim
    alan almış satan başından savmış takma

8. 28 Mayıs 2010
  9. elektraya

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    aslında beni azme getiryor bu laflar.kendileri gibi herşeyden vazgeçmiş ,salmış anne olmamı istiyorlar ama yanılıyorlar.doğumdan kısa bir süre sonra vereceğim kilolarımı zaten fazla bir şey almadım.yine saçım boyalı,makyajım tam,üstümde askılılar olacak.:eek:

10. 28 Mayıs 2010
  11. mirayhale

mirayhale Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bencede takma annenin sana destek olmasi gerekirken boyle yorumlarda bulunmasin hic hos degil.
    hamilelikde insan cok alingan oluyor ben olsam annemle birsure gorusmem konusmam.

12. 28 Mayıs 2010
  13. elektraya

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    ya arkadaşlar sizin yorumlarınız da övgü dolu mu yergi dolu mu belli değil.alan almış satan satmış diyor herkes sanki ben çirkinmişim ama kocaya varıp kendimi kurtarmışım nasılsa gibisinden.e ben zaten güzel bir kadınım ayrıca kocam için ya da erkekler için değil kendim için bakım yaparım her zaman.tek merakım anemle ablam niye böyle yapıyor.ha bu arada ikisi de hayatlarından vazgeçmiş saldım çayıra tiplerden.

14. 28 Mayıs 2010
  15. elektraya

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    haklısın canım annem moral vereceğine yok göğüs uçların fena kararmış,yok karnın gitmiş deyip duruyor.ben de "anne doğumdan sonra çatlaklara savaş açacağım gereken ne varsa yapacağım" dedim. o zaman da "amaan boşver" diyor. ama ben bakımsız biri olamam.
    kusura bakmasınlar.sanırım onlar gibi olmamı şiddetle arzuluyorlar.

16. 29 Mayıs 2010
  17. Umutlu30

Umutlu30 vazgeçilmezimmm Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    yaptıkları kesinlilkle doğru bişey değil bu zamanlarda size daha çok destek olmaları lazım
    ayrıcada aileniz hakkında öyle kelimeler kullanıyorsunuzki küçümsüyorsunuz onları resmen
    onlar seni beğenmiyo belki ama sizde onları beğenmiyorsunuz galiba

18. 29 Mayıs 2010
  19. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    aa bi annein böyle olması çok ilginççbilmiyorumkismile sen takma onu cnm kendi belki geçliğinde senin kadar güzel değildi seni kıskanıyo olabilir garip ama aklıma başka bişi gelmedibilmiyorumkismile