Beni hiç düşünmüyor ben bunu haketmiyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve sea sea tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sea sea
  1. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar şimdi konuştum benimkiyle kavga ettik çok kötü.bilenler vardır askere gitcek aralıkta.streste diye ağzımı açıp hiçbirşey söylemiyorum ama onun çenesi hiç durmuyo.ya sınava gidişini bayramı falan çıktığımızda tam 16 günümüz kaldı ama adımın umdunda değil.bi anket çıkardı başımıza bi arkadaşı rica etmiş.mahalle mahalle dolaşıyo 10 gündür.ve 10 gündür görmüyorum.ya şunu düşünmüyo gidicem günlerimi dolu dolu denizle geçiriyim demiyo adam.bende bunu söyleyince suçlu oluyorum.üzerine gidiyomuşum çok.kabadayılık yapıyomuşum falan.bi bağırdıki bana biraz önce.çok kırıldımsenağlamasenağlamasenağlama.ne kadar anlayışlı davransamda yaranamıyorum işte. napıyım ben anlamıyorumki.nasıl davranıyım.zaten bişeyine karıştığım yok yapıcam derse yapar hep.ama buna karışmakta haklıyım dimi.10 gündür sesim çıkmıyo.bugün bitcek cnm diye diye 10 günü geçirdi,halada bitmedi.ben ona hasret yaşıycam diye üzülürken o hala beni ağlatıyo kırıyo.çok kötyüyüm ya çok...ne yapıyım nolur söyleyinsenağlamasenağlamasenağlama

2. 20 Kasım 2008
  3. chantyclarie

chantyclarie Guest

askere gidicek adam anketle mi uğraşıyo

4. 20 Kasım 2008
  5. EU1

EU1 Guest

hiç sıkma o tatlı canını arkadaşımm.sana ne kadar yaklaşıyorsa sende ona aynısını yap.sen ona askere gidecek üzgün diye bişey demzeken,o seni azarlıyo kırıyo ohh ne ala memlekett. erkeklere değer verince bişey oldum sanop şımarıyolar canım aslındaaa. sen saygını koruyarak ona sana verdiği değer kadar değer verrr...

6. 20 Kasım 2008
  7. sea sea

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet cnm aynen öyle.ailesine muhtaç olmak pek istemez.anket bittikten snra 100lira falan alcakmış.çalışmıyo kendisi hani o parayla eksiklerimi alırım diye düşünüyo.tamam anlayışla karşılıyrm destekte oluyorum her konuda ama 16günümüz kaldı yaaa.herşeyi hazır sayılır aldık.o paraya ihtiyacı yokki.laf söyleyince anlayışsızsın diyo bana.hep susuyorum hep susuyorum.senağlama

8. 20 Kasım 2008
  9. EU3

EU3 Guest

evet sakın sakın üstüne düşme daha şimdiden :KK43: Yoksa askerdeyken daha beter oluyor :KK43: Aman ha kendini geri çek. Arkadaşların dediği gibi misilleme en iyisi. Tabi bi zaman sonra yaptıkları hatanın farkına varıyolar ama en kötüsü bi kaç zaman sonra yine eskisi gibi oluyor olmaları :KK43: Hayatımızın sonuna kadar misilleme mi yapıcaz

10. 20 Kasım 2008
  11. sea sea

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hem içim el vermezki gidicek diye 1günün hatta bir saatin hesabını yapıyorum ben ona kıyamıyorumki.ondan kaybediyorum işte.hem ben aynısını yapsam dilinden kurtulamam heraldesenağlama

12. 20 Kasım 2008
  13. chantyclarie

chantyclarie Guest

ilginç..
    son günlerinde yapılmaz ki bu..
    önceden tedbirini alırsın paranı biriktirirsin..
    son günlerinde sevdiklerinle vakit geçirirsin normalde..
    her ne kadar şimdi aramız bozuk olsada benim erk. ark. askere gideceği zaman
    1 ay önceden işten ayrıldı son 1 ay kaldı diyerek..
    1 ay aylık alsamda olur diye ailemle seninle vakit geçiriyim demişti ve biz nerdeyse he gün birlikteyik her gün görüşmek istiyodu..
    ben arkadaşlara katılıyorum bence üstüne gitme ama düşünüyorum da ben de gitmeden duramam ki biliyorum o zamanları..
    sakince konuşmayı denedin mi derdi neymiş

14. 20 Kasım 2008
  15. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    bnmkide çalışmıcam diye tutturmuştu
    hemde son 1 ayy

16. 20 Kasım 2008
  17. sea sea

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    derdi ne bilmiyorum bilmekte istemiyorum.paraya ihtiyacı olduğu için kabul ettiğini söylemişti.ama inanın hiç bi eksiği kalmadı.belki borcu falan vardır diye düşünüyorum ama benimle hep paylaşır böyle şeyleri.zannetmiyorum.cnm sende olduğu gibi 1ayını benimle geçirmek istiycek kadar duygulu biri değildir kendileri.bizim burası küçük bi şehir.öyle rahat rahat gezip tozup bütün günü birlikte geçiremeyiz zaten.ama bi çabasıda yok.ya ablasına gideriz ya bi cafeye 1 yada iki saat en fazla.hiç başbaşa kalamıyoruz.öyle bi ortam yok yani.ama yaratmıyoda.ben bir erkek olsam yaratıcak okadar ortam bulurdumki.ama efendimiz kimseye ağız eğmiyooo işte.gitsin askere görsün dünyanın kaç bucak olduğunu.inşallah burnunda tüterim.benim onu böyle özlediğim kadar oda beniözler benm gibi acı çeker inşallah

18. 20 Kasım 2008
  19. sea sea

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    söyle duygucum ben napıyım?kafayı yediricek bana adam ya.özlüyorum ben onu daha gitmeden özlüyorum adamın umrunda değilsenağlama

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.