beni kimse sevemez gibi geliyor,güvenimi kaybettim:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve nilimm86 tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

27 Şubat 2009
    Konu Sahibi : nilimm86
  1. nilimm86

nilimm86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar...

herkeslerin yorumuna ihtiyacım var,uzunca biraz ama okursanız sevinirim

sevgilimden ayrıldım ilk başta herşey güzeldi kavgasız gürültüsüz bir ilişkiydii ama durup dururken duygularım azaldı dedi ve gitti sorunları varmış meger kötu alışkanlıkları varmış psikolojik sorunlar varmış ailesine uzakmış arkadaslarından durduk yere soguyormuş ama bastan beri böyleymiş ama ilk zamanlar ben hayatına girince cok mutlu olup herşeyi düzeltirim sanmış ama sorunları nüksetmiş yeniden:1no2:

neden hep aynı sekilde mutlu edemedim onu neden duyguları azaldı anlamıyorum kendime güvenimi kaybedıyorum,daha öncede bi ilişkim olmuştuu sevdim dıyordu ama o bile ınandırıcı gelmedii kendimde tuhaflık eksiklik aramaya baslıyorum cokmu cirkinim dıyorum cokmu iticiyim dıyorum kimse sevemiycek beni gibi hissedıyorumm :1no2:

2. 27 Şubat 2009
  3. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence senle hiç bi alakası yok canım insan sevdiği zaman sevdiği gözünde dünya güzeli gibidir . hiç bi kusur bulamaz iğrenc dahi olsa .. çirkinim iticiyim bu tarz şeyler aklından geçmesin kendine güven mirmirmirmir

erkek arkadasın belliki seni sevmemiş sadece tutuncak bi dal aramış bulmuş zannetmiş . hayatında bi dğeişklık yapmaya çalışmış bazı olayları unutmak için.

yada erkek milleti işte ayrılmak için sadece bi bahanesidir..

insanız yanılıyoda olabilirim ama okudugm zmn bana bu tarz düşünce yarattı.

sakın üzülme kendine haksızlık yapma Şeniz

4. 27 Şubat 2009
  5. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Niiiilllll..... bi kere künyende yazan o niteliksiz şeysini bi değiştir bakalım.
    Ondan sonra da sen eve gelirsin nasssaaa... :mymeka:
    Kimse sevmeyecekmiş.... :kızgın:
    Güzelim giden ağam gelen paşam diyeceksin bu hayatta...
    Böyle bir şey yaşaman hayatın boyunca böyle gidecek demek değil elbet.
    Ayrıca şunu hiçbir zaman unutma.
    Sen kendini bile sevmezken bu şekilde, başkasının seni sevmesini nasıl beklersin ki?
    Kendini sevmekle başlar her şey di mi?
    Eve gel de bi posta da orda dövücem....

6. 27 Şubat 2009
  7. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    hayatımda ilk defa aşık oldum bundan tam 3 sene evvel erkk arkadaşım ilişkimizin 2.gününde benden ayrılmak istedi direndim aşıktım çünkü her seferinü de aynı şeyi yaptı kopmak istedi gitmek istedi aşağıladı yakışmadığımı geleceğinde dşünmediğini belirtti bir gün daha fazla dayanamayarak neden böyle yaptığını sorduğumda kadınlara güvenin çok önceden tükendiğini onlarla beraber kendinede artık güvenmediğini söyledi evet bana aşıktı ama benden uzaklaşmak istiyordu çünkü bana aşık olmuştu zarar vermeden ilişkiyi bitirmek istiyordu kötü davranıyorduki bir daha geri dönmeyim ona geçmişte yaşadığı herşeyi anlatmasını istediğimde senin sevdiğinin karşılaştığı durumların benzerini yaşadığını anladım şu var çok sevebilirsin kendinden çok şey ortaya koyarak ilişkini devam ettirmek isteyebilirsin ama inan herşey bir yere kadar seni gerçekten isteseydi savaşırdı sen de hiç bir hata yok inan buna aşk tek değil iki kişiliktir kendini üzmeyi ve acımayı artık bırak bugün bunları bir kenara bırak yeni bir hayata başla ve anla artık dünya tek bir kişinin etrafında dönmez sen önmelisin

8. 27 Şubat 2009
  9. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    işte buldum topiğini...

cicim dünya güzeli olsan karşındaki için farketmez
    erkek cinsi o, insan sevdiğini zaten dünya güzeli görür...

hakkaten dayaklık konu açmışsın niloşum yaa...

Son düzenleme: 27 Şubat 2009
  10. 27 Şubat 2009
  11. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Nilcim!!!
    Öncelikle şu ruh halim kısmındaki "niteliksiz" smileyini değiştireceksin... :eek:klava:

Kimlerin hayatında nice ilişkiler başlayıp bitiyor malesef...
    İnsanlar, bir müddet aşkın cazibesine kapılıp sevdiğini zannediyor, ama zaman geçince, aslında aşk sandığı şeyin bir sis bulutu olduğunu anlıyor.
    Sis dağıldığında ve gerçekler gün yüzüne çıktığında, ister istemez yıkımlar olacaktır...

Eski erkek arkadaşının doyumsuz olmasının suçunu, kendinde araman büyük hata olur..
    Ayrıca iki kişiden ayrıldım diye de, kendini böyle mantıksız bir düşünceye mahkum etmemelisin...

Biten ilişkilerin ardında takılıp kalma.. Çünkü o kadar çok insan vardır ki, deneyip olmayınca, yoluna devam eden... Sen bütün kadınlar, tüm çıktığı erkekler tarafından isteniyor mu sanıyorsun..
    Senden başka terkedilen kadın yok mu sanıyorsun... Bunların hepsi mi çirkindi....
    Asla!!!.....

Belki karşılarına çıkan insanlar doğru kişiler değildi. Belki de aşkın olgunluğuna erişmek için, bir kısım ayrılıklar yaşanması zorunluydu...

Kendini çirkin hissetmen, bu biten ilişkilerin ardında takılı kalmandan dolayıdır... Kesinlikle bunu yapmamalısın... Güzellik, çirkinlik çook göreceli şeylerdir. Bana çirkin gelen, sana güzel gelir...
    Benim sevdiğimi, sen sevmeyebilirsin... sengözlerimebaksanab

Unutma ki insanda, gözle göremediğimiz bir enerji boyutu vardır ve bu enerji karşıdaki insanı da etkiler...
    Sen çirkinim dedikçe, karşıdaki insanlar da seni çirkin göreceklerdir...

Ayrıca güzellik, çirkinlik; bir ilişki için asla bağlayıcı değildir.. Yeter ki, sevmeyi, sevilmeyi bilelim...
    Her iki cins de, ilk etapta karşıdaki insanın çekiciliğinden hoşlanır muhakkak..

Amaaaa asla ve asla ilişkiyi götüren, devamını sağlayan tek başına güzellik değildir... Asıl ilişkiyi devam ettiren karakterdir... :nazar:

Bak sen şu an kendi haline şükretmelisin ki, kötü alışkanlıkları olan bi adamdan kurtulmuşsun. Belki şu an için üzülüyor olabilirsin. Ama üzülmeni asla tavsiye etmem. Hatta sevinmelisin bile......

Sen de söylüyorsun ki, arkadaşının psikolojik sorunları varmış, kötü alışkanlıkları varmış, ailesine uzakmış... Demek ki böyle bi insanla devam etmen senin çok daha zararına olacaktı... :jeyyar:

Bak lisans mezunusun, yada okuyorsun her neyse...
    Bu kadar kendine güvensiz olman, bir kişilk zayıflığıdır. Azıcık silkelen, kendine gel, kendi güvenini yeniden kazan, her olumsuz faturayı kendine çıkarmanın bi anlamı yok...

Elbette hayatına doğru insan mutlaka çıkacaktır.
    O doğru kişi, zaten kendini belli eder..
    Sen de bunu anlarsın elbet...

Hadi bakalım süslen püslen, çık Ankara sokaklarına.... Meydan güzellik görsün...
    Var mı öyle eve tıkılıp kalmak... kötükedihüso

12. 27 Şubat 2009
  13. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    delikafaduldensen herşeyden önemlisin bunu uutma

14. 27 Şubat 2009
  15. kazulet

kazulet L'Etre et le Néant Üye

Beğenildi:
    207
    Ödül Puanları:
    153
    kendi ile olan hesabını kapatamamış
    bu durumda sağlıksız olan sen değilsin
    bırak kendi kendine muahesebesini çıkartsın herseyin

16. 27 Şubat 2009
  17. benmila

benmila HaKeDeN Daİm oLuR !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    çirkinlikle alakası yoktur bence çirkin görseydi seninle baslamazdı bişeylere erkeklerin sıkılganlıgı diyelim sıkma canını sana kocamı yok :))

18. 27 Şubat 2009
  19. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ferza çok haklı ...