Beni nasıl anlayacak?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ARKADAXSXXSXXSX tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ARKADAXSXXSXXSX
  1. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar
    perşembe cuma günü eşimle evdeydik görümcem geldi eşime gelmeden önce dedimki (görümcemi cok iyi tanıyorum 3 yıl aynı binada oturduk tasınalı 1,5 ay oldu) elif gelince lütfen bişey karıştırtırma burası bizim evimizi bizim kararlarımız var dedim oda tamam canım hiç merak etme dedi geldi oturuyoruz bende ütü yapıyorum eşime gömlekleri oday götürürmüsün dedim elif gömlekleri odaya götür dedi eşime lacivert pantolonunu getirirmisin dedim elif pantolonunu getiirimisin dedi nasıl sinirlendim istemiyorum her odaya girdimi heryeri karıştırıyor misafir artık evimde misafir olduğunu bilsin elif üşüdünmü elif meyva yermisin ben orda saf saf duruyorum bu kadar yüze karsılık abi ben cay koyuyorum yanına ne hazırlayayım ben ordayım benim evim sok geçirdim mutfağa gittiğinde eşime bu ne ya burası kimin evi ya dedim sadece cok bozuldum kızlar ve o gittiğinden beri eşime karsı soğuk davranıyorum konuşmadımda ama bu akşam eve gelsin konuşucam nasıl davranayım bana akıl verin lütfen

Son düzenleme: 5 Ocak 2009
  2. 5 Ocak 2009
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    yani abisinin evinde rahatça davranması bana normal geldi.:1closedeyes:

benim de kardeşim evin heryerine girer, yeri gelir çamaşırları asar -ki bunların içinde eşimin de çamaşırları vardır-, bu durumda benim de kocam mı söylenmeli.

bana garip gelmedi açıkçası:nazar:

4. 5 Ocak 2009
  5. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    görümcenizin size karşı hatalı davranışları varmı sizin yuvanızı rahatsız edecek bir tehditmidir mesela.
    oldukça titiz olduğunuz anlaşılıyor ama unutmayınki onlar kardeş yıllarca belki aynı odayı paylaştı vs. sizin kardeşiniz geldiğinde çay koymaz mı hiç . tam konuyu anlamadan yorum yapmak istemedim fakat şimdilik düşüncem budur.bence eşinizi kardeşiyle sizin arasında kalmaya zorlamayın çok üzücü birşey

6. 5 Ocak 2009
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sende görümcene hatırlat kendi evin olduğunu,bu kadarmı arsız yani....
    misafir misafirliğini bilmeli.....

8. 5 Ocak 2009
  9. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    abisinin evi abisine birseylerk hazırlamak istemiş neden rahatsızlık duyuyorsunuz ki :uhm:
    benim kardesim gelir günlerce kalır
    annem ona kezaa gelir evin her işini yapar
    o zaman erkekler de kızsın kırılsın
    ben yine acil misafirim geldiği zaman görümcem bana gider( ben işteyim) yemeklerimi hazırlar cokta memnun olurum
    ben mi tuhafım :nazar:

10. 5 Ocak 2009
  11. AnnemBirMelek

AnnemBirMelek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bana okadar abartılcak bişi gelmedi karıştırıyor dedin anlayamadım tam...
    ben görümcemın tek hareketınden rahatsızlık duyuyorum kıyafetlerimi alır giymek için asla geri getirmez bende beklerim aradan aylar gecer getirmez bu sefer canım kıyafetlerimi getirir misin derim ihtiyacım var derim...
    ama mesela beraber yer içeriz.otururuz yardım ederiz hiç rahatsız olmam ben bu davranışlarından.rahat olsun isterim

12. 5 Ocak 2009
  13. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Eşimin kardeşi de olsa gelip evimi kurcalasın istemem.Rahatsız olurum.Bu konuda dikkat etmesi gerekir görümcenizin.Nasıl alıştırırsanız öyle gider.Benim de yengem var,ama evlerine gittiğimde ne bir şeylerine karışırım ne de sağı solu kurcalarım.:1closedeyes:

Vind bunu beğendi.
  14. 5 Ocak 2009
  15. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    misafir misafirliğini bilmeli bencede ama abisinin evi diye rahat herhalde, benimkide öyledir, ben hiç birşey diyemiyorum çünkü yatılı kalırlar hep şehir dışından geldikleri için, kahvaltıyı hep görümcem hazırlar mesela ben bebeğime bakmak zorunda oluyorum

bence çok büyütme canım, eşinle problem haline getirme sakın
    halledeceksen kendin hallet, senin evin sen rahatsızsan direk söyle güzelce Elife
    yardımcı olsun sana, ama çekmece filan karıştırmak hoş değil denk gelirsen söyle
    yardımcı olmasınıda istemiyosan eğer, o zaman sen dur canım misafirsin ben koyarım de, ve ütünü de sonra yap:)

16. 5 Ocak 2009
  17. BEBS

BEBS Guest

cnm sanırım görümcenle yıldızlarınız barışık değil.o yüzden her söylenilen sana batıyor.ama olabilir sonuçta senin evin tavrını koyabilirsin.ancak eşindende aynı tavrı beklemen yanlış olur.sonuçta onlar kardeş.

18. 5 Ocak 2009
  19. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hiç özel bişey bilmez yatak odası benim için özeldir ev sahibi evde olsa bile destursuz girilmez bu girer karıştırır cok rahattır benimde kardeşim var tamam cay koyar put gibi oturmaz ama herşeyi karıştırmaz burası benim evim edalarıyla gezmez herşeyin kendeni göre özeli vardır o onları yok sayar 3 yıl aynı evde oturunca başıma gelecekleri bildiğim için eşimi uyardım ki oda biliyor ama