beni sevmedi mi sizce??????

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zinal tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : zinal
  1. zinal

zinal evli mutlu ve çocuksuz :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    7 yıllık evliyim 30 yaşındayım 2 aşılama yaptım 2 yıl önce tutmayınca ara verdim psikolojik olarak çöktüm dedim denemicem sorun eşimde spremleri 8.900 ama hareketlisi %40 bizim sorun bu 2 ay önce tekrar eşimin çok istegiyle merkez merkez gezdim ön görüşme yatım hepsi bana kesin ilkde tutar ama şansınız çok yüksek tek bile konulsa dendi bende kararımı medicalparkta verdim ve 2 haziran itibariyle yeni bi süreç başladı koşturma koşturma aman ilaçımın saati geçmesin aman yedigime dikkat edim üşütmeyim yok şöyle yok böyle neyse transferim yapıldı 3 gün hiç kalkmadan yattım onunla konuştum onu daha ilk kondugu anda çok sevdim ne oldugunu bilmeden giğtme benle kal diye çok yalvardım içimden bi his beni bırakmıcaktı yaşım gençti ya dr öyle diyodu ya 12 gün neler yaşadım nasıl geçti bilmiyorum neyse bu sabha 9 da kan verdim ve 1 saat ömrümüzü yedi hastanede geçmek bilmedi elime gelne tahlil sonucuna bakarmısınız 0.0 bune şimdi hadi açıklasın birisi dr umu aradım bana tutmamış diyo yurtdışında oldugu için ayın 12 sinde gelen kendine topla hem konuşalım neden olmamış diyo bana.Ben bitmişim hala bana neyi söylüyosunuz bile diyemedim aglamaktan:KK43::KK43::KK43: hani idrar testinde çizgi çıkmıştı hani vardın nereye gittin neden benimi sevmedin yoksa babanımı diye sordum eşimle 7 yıllık evliyim ama 7 yılda önceden çıkma nişan dalkoyun eder 14 yıldır beraberiz ilk defa agladıgını bugün gördüm dedim bizi sevmedi gitti yoksa biz onu okadar umatla bekliyoduk ki alışmıştık hep vardı o ama nasıl istemedi bizi bilmiyorum çok kötü bi şey ya birdaha bunu nasıl denerim bilmiyorum bize sadece 5.000 lira kredi kartı borcu( taksitle yaptırdık biz 4 taksit yaptılar)bıraktı ve gitti canı sagolsun nediyeyim O BİZİ SEVMEDİ AMA BEN ONU 12 GÜNLÜKTE OLSA ÇOK SEVMİŞTİM....

2. 1 Temmuz 2010
  3. nazliksk

nazliksk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok gecmıs olsun.. nolur bırakma boyle kendını ınan okurken ben de cok fena oldum.. ama allahtan umıt kesılmez her seyde bı hayır vardır.. bence pes etmeyın kendınıze bıraz zaman tanıyın toparlanın esınle , daha sonra tedavınıze devam edın .. ınsallah en kısa zamanda saglıklı bır evlada kavusursun..

4. 1 Temmuz 2010
  5. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    zinalcim sana ne desem boş biliyorum ama lütfen hayırlısı nın böle olduğunu kabul etmeye çalışş seni çook iyi anlıyorum 2 gün önce aynı duyguyu bende yaşadım o koskoca negatif beni yaktı geçti şu anda da yazını okuyunca hıçkırark tekrar ağladım biliyorumm çokk zor arkadaşım ama doktorlar ne derse desin bunu bize verecek yüce Rabbim o ol demeden olmuyorr bana da çook umut verdiler kesin olur herşey süper dediler ama olmayınca olmuyomuşş lütefen daha dirayetli ol en kısa zaman da toparelan ve maddi olarakta müsayiy olduğun zaman tekrar dene rabbim inşallah 2. de yüzüne güler hatta bakarsın ona bile gerek kalmadan kendiliğinden gelir bebeişin emin ol onunda elinde olsa onu bukadar isteyen anne babaya bugün gelirdi tatlım.

6. 1 Temmuz 2010
  7. zubeyde24

zubeyde24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    BıTANEM acını negatif sonucu almış biri olarak paylaşıyorum ama beni sevmedimi deme ne olur o zaman negatif sonucu almış hepimiz bunu söyleyelim bizi sevmedimi değil tatlım o bizi çok seviyo ve sevecek ama geliceği bi vakit var yaradanım ol dediği vakit olacak bunu unutma yok bizler en fedakar anneleriz nelerden vazgeçip bu tedavimizi oluyoruz belki çoğumuz borç arç bularak umut ediyo belki diye belki bizimle kalır kucağıma alırım diye ama herşey umut bitanem bende çok üzülmüştüm ilk günlerde hatta gün geçtikçe acım geçeceğine daha da büyüdü ama hemen toparladım kendimi hayırlısı böyleymiş dedim nasip değilmiş dedim ben hep dua ettim dedim allahım sağlıklı bi evlat nasip et eli ayağı düzgün olsun dedim sonra belki sağlıksız olacaktı ben yaradanımdan böyle istedim dedim o yuzden vermedi bana dedim ve şuan kendimi toplamış gayet iyiyim vucudumu dinlendirip 6 ay sonra tekrar denemeyi düşünüyorum

8. 1 Temmuz 2010
  9. bluegrenn

bluegrenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Zinal, hikayeni okuyunca gerçekten çok üzüldüm biliyorum ne desek boş acın hafiflemiyecek ama ne olur allah takdiri diyip önüne bakmaya çalış bebeğin seni neden sevmesin ama rabbim verirse oluyor canım hayırlı zamanda hayırlı bir evlat sanada nasip edecektir inanıyorum kendini toparlayıp tedavini bırakma devam et derim ben hepimiz birer sınavdan geçiyoruz elimizden geleni yapmamız lazım ki gerisi yüce rabbime kalmış.

10. 1 Temmuz 2010
  11. ilbatum

ilbatum rabbime emanetiz :))) Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    canım geçmiş olsun hayırlısı olsun ne olur böyle düşünüp kendini üzme... bir gün rabbim hepimizin yüzünü güldürecek...

12. 1 Temmuz 2010
  13. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim ya sende ayni benim gibi cok paniksin ve sanki defalarca denemiste tutmamis gibi davraniyorsun okumadinmi diger kardesleri 9. denemeyi bile yapmis insanlar var ben hic asilamanin tuttugunu duymadim bu 1 ve senin daha ilk denemen bu 2 gerizekali drlar umit tacirleri insana ne kadar cok umut veriyolar kesin diye bir sey varmi hic bir sorun yokken normal yolla bile her ay yuzde 25 ne kesini ama tabii ikinci ucuncu denemelerde sans cok artiyo burda benim parayla isim yok devlet oduyo yani drla ticari bi durum konu degil ve dr gercekten hep gercegi soyler hatta esim bile demisti ne kadar kolay negatif haberi veriyo diye hic uzulmuyo diye hep istatiksel konusur her sey iyi olursa tutma sansi yuzde 30 veya 35 demisti 6 denemeden sonra eve bebekle gitme sansi yuzde 87 deimisti yok oyle kesin falan her sey para icin paraya gelince canim ne icin calisiyoruzki bi tatil parasi hadi iki olsun Allah size saglik versin bende cok agladim ama hemen duydugum gun sonra aklima bile gelmedi cunku hersey Allahin verecegi zaman uzulmek ona isyan olur sadece olacak inan inan

14. 1 Temmuz 2010
  15. starsuzie

starsuzie Umuda yolculuk Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Canım hıçkıra hıçkıra okudum inan.dagıldım.
    Rabbim çook büyük inan .ellerimizi boş çevirmeyecek .mutlaka bi gün bu hasret bitecek.

16. 1 Temmuz 2010
  17. aldemir

aldemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım seninle konuşmuştuk benimde yarın test günüm.bende biliyorsun seninle aynı duyguları paylaşıyordum hissetmiyorum vs vs diye.

lütfen canını sıkma ben o sıfırı 2 kere gördüm hayat devam ediyor ve sağlıklı olduğun için Allaha şükret,kurban olduğum Rabbim herşeyin hayırlısını versin.a.s.

18. 2 Temmuz 2010
  19. popinos

popinos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86