beni terketmezler inşallah

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve xolix06 tarafından 17 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : xolix06
  1. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dün transferimin 4.günüydü.eşimle çok kötü kavga ettik.ilkindede böyle olmuştu.5.gün eşim mutfaktaki tencereleri yemekleri yerlere fırlatmıştı.çığlıkçığlığa bağırmıştı.çok üzülmüştüm tutmamaıştı...
    şimdide aynı şey oldu.eşim gene üstüme bağırdı.eğer bebekler tutmazsa boşanacağını söyledi.nerdeyse üstüme yürüyecekti..bnde kaçtım.aslında ewde yatmam gerekiyordu.doktorum öyle demişti.ama çıktım.5 saat boyunca arabayla dolandım.alışveriş merkezlerinde yürüdüm.ailemdende kimseye söylemediğim için bu denemeyi kimseye gidemedim.tüm gün ağladım.acaba bebeklerim beni terketmişmidir?:1no2:çok üzülüyorum.
    iki tedawimide maddi manewi kendim karşıladım.eşimde morfoloji %1.olmasına rağmen her başarısız denemede senin yumurtaların kalitesiz ondan olmadı diyor.maddi manevi yalnız kaldım tedawimde.ailemede söyletmedi.sadece siz varsınız..bnde sizinle paylaşmak istedim.bebeklerim beni terketmesin nolur dua edinsenağlamasenağlamasenağlama

2. 17 Mayıs 2009
  3. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    tabi ki bu sürecin her ikiniz için de zor olduğunu tahmin
    edebiliyorum arkadaşım..
    gergin bir bekleyiş olması doğaldır sanırım.
    eşinin yaptığı hiç doğru değil elbet,hatta çok kötü..
    ama şu an düşünmen gereken bu değil..
    lütfen kafanı topla ve bebeğin için biraz sabret,
    mümkün olduğunca önce kendini ve bebeğini düşün..
    hele bi doğsun(lar),sonrasına bakarsın eşinle alakalı..
    allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh!!!

4. 17 Mayıs 2009
  5. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya insallah bebislerin seninledir gercekten kotu bi durum ama yat dinlen bunlara kafanı yorma desemde nafile sabahlara kadar uyumazsın biliyorum ama bu kez bebislerin gelip kocanla aranızı duzeltecek hep bunu dusun sen mutlu olki bebeklerinde mutlu olsun bizi hbersiz bırakma:teselli:

6. 17 Mayıs 2009
  7. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    çok üzüldüm. keşke kendini bu kadar hırpalamasaydın. insanın elinde olmuyor biliyorum. benim eşim de çok sorumsuz ve bencil biri. seni anlayabiliyorum. genelde kendilerini zayıf ve çaresiz hissettiklerinde öfkelerini bu şekilde her şeyin sorumluu senmişsin gibi sana saldırark çıkarıyorlar. tek yapacagın su andan itibaren kendine dikkt etmen. merak etme tutunacağı varsa öyle 5 saat dolaştığın için falan gitmezler. ağır kaldırma koşma çok yorulma deniyor sadece. bir de ilk 3 gün bol bol yat dinlen. sonraki gün başka şehirde oturuyorsan 8 saat araba yolculuğu yapıp evine dönebiliyorsun bile. ama üzülme artık. test gününe kadar eşinle min . kontak kur sadece beklerini düşün. inşallah tutunacaklar ondan sonrada sadece onları düşünecksin kaydirigubbakcemile3 olmadı diyelim allah koruun işte eşinle ilişkini hayatını o zaman düşünürsün. unutma her şerde bir hayır vardır şimdi göremesek de. inşallah bebeklerine kavuşursun a.s.

8. 17 Mayıs 2009
  9. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ayyy canım yaaa.eşindeki mantığı anlamak imkansız ama belki yaşadığı strestendir diyorum hernekadar ağzıyla senin yumurtaların v.s. desede aslında oda biliyor gerçekte ne olduğunu.acaba tüm çevreniz biliyor mu eşinden kaynaklandığını? belki o yüzden böyle agresifleşmiştir.inşallah en kısa zamanda aklı başına gelir.sende bebişler konusunda üzmemeye çalış kendini tatlım.eğer inatçılarsa ve rabbim ol dediyse ne olursa olsun onlar geleceklerdir......

10. 17 Mayıs 2009
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım rabbım yardım etsın .....nasıl bır eş anlam veremedım.....ve nasıl sana herşeyı yukluyo hayret............bence ailenle mutlaka paylaş canım mutlaka bı annen bı ablan bılsın .....o yuzden bu kadar cesaret alıyo......canım tutsa bıle o adamla devam etmek bu pskolojıyle nasıl olur bılemem ....rabbım gonlune gotre versın inş herşey duzelır ..........inş bebklerın sana mutluluk getırır.

12. 17 Mayıs 2009
  13. myocean76

myocean76 Işıl'ım canım kızım benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzüldüm senin adına senin bu dönemde stressiz olman gerektiğini bilmiyomu bi ara anlatsana
    hep böyle sinirli bi insanmıiöyleyse allah yardımcın olsun iyi katlanıyon
    ve söledikleri çok çirki
    1 defa üzülmeyle seni terketmezler korkma
    topla kendini iyi şeyler düşün
    öptüm

14. 17 Mayıs 2009
  15. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sana llahtan hem bebiş hem de sabır diliyorum,
    ne olur kusura bakma haddim degil ama bence sen o bebiler tuttuktan sonra herkese eşinde sorun olduğunu söyle, böyle haksızlık biyle eziyet olur mu ?????? zaten tüm eziyeti çeken sensin, o kocacığının kulağını bir sağlam büüküver..test gününe kadar da minimum irtibat kur diyen arkadaşımıza can-ı gönülden katılıyorum ve de lütfen ailenden 1 kişiye söyle en azından..kenini yıpratma, etrafında konuşacak kimse oksa biz varız...

ps: ben o adamı boşamıştım haberin ola :jeyyar:

16. 17 Mayıs 2009
  17. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    serananes canım mesejı yazan arkadaşımız dıptıs dıptıs değil xolix canım.ama diğer söylediklerine sonuna kadar katılıyorum

18. 17 Mayıs 2009
  19. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar çok saolun ya.gerçekten çok moral oldunuz.aynı ewin içinde iki yabancı gbiyiz.şimdi uyandı çarptı kapıyı gitti.erkekler nekadar vicdansız oluyor.tabi herkezin eşi benimki gibi değildir...dün yemediğim küfür kalmadı.sadece internette bişeye gizlice bakıyordu.ben gelince panikle kapattı.bndene o die ısrar ettim.zaten çok zor bi dönemdeyim.kimsem yok bu durumumu bilen.arkadaşlarımla bile artık hiç görüşmüyorum sorucaklar diye.herneyse işte ben aç diye bağırıp ağlayınca itti beni hakaretler sawurdu.odama gittim.dövücekmiş gbi üstüme yürüdü.çok korktum ya.travma resmen hala gözümün önünden gitmiyor.bu bebekler tutunmazsa boşıcam seni falan dior...sen başkasıyla yatarsın şimdi çocuk için diyor.daha neler..çok sewerek ewlenmiştim.şimdi onu tanıyamıyorum.anne olmayı çok istiyorum.ama artık eşime güvenemiyorum.en çok ihtiyaç duyduğum zaman bile beni acıtmaktan zewk alıyor.allahım inşallah bebişlerim tutunur.bende eşimden ayrılırım.ama bebişlerimle mutlu mesut bi hayat geçiririm.