Benim 2 bağımlılığım var!Ve utanıyorum!

Konusu 'Zararlı Alışkanlıklar: Bağımlılık, Tiryakilik' forumundadır ve Dreaminess tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Dreaminess
  1. Dreaminess

Dreaminess SpongeBob SquarePants! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bu forumda baktım ama kimsede böyle bir bağımlılık yok sanırım.
    Birincisi alışveriş koliğim.
    Bu hayatımı fazla etkilemediği için asıl sorunma geçeyim.

Arkadaşlar ben tiner,benzin,mazot,bally gibi şeyleri kokluyorum.Ama öyle bulunca değil,her an aklımda,sanki sizin sigaranız gibi bende bunlar için kendimi tutamıyorum,özlem çekiyorum yani..

Her çantamın içinde 1 tane uhu var ve ben hiç çekinmeden kokluyorum bunları.Oje sürmeye dayanamıyorum ojelerim yarım kalıyo ben oje şişesini kokluyorum.Aseton,boya,yapıştırıcı HATTA çakmak gazı kokluyorum arkadaşlar.Bundan nasıl kurtulabilirim bilmiyorum

Kendimi tinerci gibi hissediyorum.Onları koklarken gözlerimi kapatıyorum içime doğru çekiyorum ama bu çekiş yetmiyo daha fazlasını istiyorum.Keşke mazotla dolu bi havuza düşsem diye geçiririm hep aklımdan.Resmen tiryakiyim lütfen bana yardım ve ben çok utanıyorum bu durumdan. :sinifsinif:

2. 18 Haziran 2010
  3. gulsen_arda

gulsen_arda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    evet zor bir durum tatlım
    bir sağlık kuruluşundan yardım istesen daha doğru olabilir

4. 19 Haziran 2010
  5. defesen

defesen Herseyi cok dert ediyor.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim bu aliskkanliktan tek basina kurtulman cok zor.
    Bence de en kisa zamanda hastanenin ilgili bir bolumune git.
    Benim bildigim bazi buyuk illerdeki devlet hastanelerinde bu bolumler oluyor.
    AMATEM (Alkol ve Madde Araştırma Tedavi Merkzi) en bilindigi,
    Gec kalmadan git canim, profesyonel yardim al,
    Hersey sende bitiyor bunu da unutma...

6. 19 Haziran 2010
  7. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    alışverişi kötü bi alışkanlık oalrak görmüorum çünkü öyle olsa bende öyleyim o zamana.sgelelim çakmak gazı koklamana biran önce bırakmalısın geçenlerde bi haber gördüm küçücük çocuk çakmak gazı bağımlılığı yüzünden aniden ölmüş yapmamalısın arkadaşım:eek:lmaz:

8. 19 Haziran 2010
  9. Dreaminess

Dreaminess SpongeBob SquarePants! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet ani ölümleri okumuştum.teşekkürler arkdşlar hepinize yarın bi araştıralım bakalım iyiki varsınız

10. 19 Haziran 2010
  11. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    o kokuları bende severim ama bağımlılık derecesinde değil öyle çantamda falan taşımam hiç birini ama senin iş zor uzman yardımı alman şart

12. 19 Haziran 2010
  13. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Al ıste bıtane daha benden bende senın gıbıyım canım ben de naftalın ve balı manyaklıgı var hamıle ıken basladı benımde evımın dort bucagı sastıgıma kadr naftalındı esım dogum yaptım eve gelıcem dıe hepsını toplayıp atmıs ama tabı senın hesap benımde her cantamda naftalın topları var bırde cebıme koyuyorum :) ezıyorum elımle ovarak kokusunu cekınce ucuyorum resmen :) senın gıbı9d usunuyorum bende kendımı tınercımım dıe ustelık hamıle ıken esımın arkadasına gıtık balı ıle bısye yapsıtıordu uff ne pıs kokdu dedılerde bende aa neyı pıs mıs gıbı ohhh deıdmde butun herklez bı kahkaha atmısdı :)

14. 19 Haziran 2010
  15. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    ALLAHIM YARDIM ETSIN.
    bakin cok zararlari var ve sizde bunu kabul ediyorsunuz yardim alin mutlaka tadavi olun.zamanla bunlar yetmez daha cok seyler denemek istersiniz.erkenden önlem alinmasi sart
    alis verisse gelince cok gereksiz seyler alindiginda oda bir hastalik oluyor
    benim abin bunun icin tedavi görüyor.gelen masasini.bir günde harciyor.buda para harcama hastaligi.kendine hic hakim olamiyor.öylesine para iste toparla cikarip verir ta öyle

16. 19 Haziran 2010
  17. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım sağlığından oluyosun farkında değilsin belki bırakamıyosun haklısın ama mutlaka bir yardım almalısın.allah yardımcın olsun

18. 19 Haziran 2010
  19. seviyorumseni

seviyorumseni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    utanma utanılacak bir durumun yok ama acilen tedavi olman gerekir.utanmayı sıkılmayı bir kenara bırak ve acilen bir yardım kuruluşuna git .tek başına çözüm bulamazsın ..