Benim aklım yetmiyo akıl verin nolur

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve _Shila_ tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : _Shila_
  1. _Shila_

_Shila_ Guest

Bişey sormak istiyorum
    İki ay peşinden koşan sonra elde edince yine çok çok iyi davranan (Ama siz ona o kadar yakın davranmıyorsunuz korkuyorsunuz çünkü ilişkilerden yaranız var)
    Bİ ay sizi prensesler gibi el üstünde tutan
    Ayrılmak istediğinizde senden ayrılmam son durağımsın diyen
    Çayınıza kadar karıştıran merak eden saat başı arayan
    Sizi görünce heyecanlanan bi kere bile sesini yükseltmeyen
    Son zamanlarda sizden soğuyan işlerinin yoğun olduğunu söyleyip bazen buluşmaya gelmeyen ama telde sürekli arayan (yalnız işleri yoğun gerçekten ama siz inanmıyorsunuz o yoğunlukta bide sıkıyorsunuz onu neden niçin diye)
    Ve iki ayın sonunda buluşup biraz ayrı kalalım ikimizde düşünelim diyen(Siz karşısında ağlıyosunuz)
    Ardından hemen faceden resimleri kaldıran ama msnden silmeyen faceden silmeyen
    Arkadaslarına bitti diyen ama sana biraz zamana bırakalım diyen
    Sonra arkasından mail atiyosunuz hatalarınızı söylüyosunuz onu çok sıktığınızı ama onu sevdiğinizi özlediğinizi
    Ardından arıyor sizi ama açamıyorsunuz
    Sonra siz arıyorsunuz açmıyor msj atıyorsunuz cvp yazmıyor msnden yazıyor yazmıyor
    Sonra bi daha mail atıyosunuz yine sevdiğinizi yazıyorsunuz yine hatalarınızı vicdan azabınızı çünkü onu çok üzmüştünüz hep o fedakarlık yapmıştı siz yapmamıştınız
    vicdan azabınızı yazıyorsunuz ona eğer tekrar dönerse çok yakın davranacağınızı gerçek kişiliğinizi gerçek sevginizi göstereceğinizi yazıyorsunuz
    Ama cvp vermiyor
    Sonra bi bakıyorsunuz ki sizi engellemiş
    Gururunuz kırılıyor yine mail yazıyorsunuz çünkü msnden yazsanız kısa olacak msj yazsanız cvp vermeyecek
    Mailde çok kırıldığınızı sizden zaman istediğini ama kararını engelleyerek vermemesi gerektiğini söylüyorsunuz yine onu çok sevdiğinizi ve yine hatalarınızı söylüyorsunuz ve altına da artık istenmediğimi anladım diyip bi daha karşısına çıkmayacağınızı söylüyorsunuz
    Sonra sizin engelinizi kaldırıyor ama hala bu kadar maile karşılık cvp yazmıyor
    Tabi siz yine duramıyorsunuz bu sessizliği çözmek için yine mail atıyorsunuz bu kez Sizden zaman istediğini üç hafta olduğunu ve kesin kararını soruyorsunuz ama bunu güzel bi dille tabi..çok yorulduğunuzu onu çok özlediğinizi eğer kal derse herşeyi düzelteceğinizi bi daha onu sıkmayacağınızı daha fazla ilgi göstereceğinizi hayır istemiyorum artık bitti derse bi daha aramayacağınızı rahatsız etmeyeceğinizi yada zaman istiyorsa eğer sabırla bekleyeceğinizi ama ne olursa olsun bu kararını size söylemesinizi istiyorsunuz bu sessizliğin cvp soruyorsunuz tamamen bitti mi yoksa umut var mı diyorsunuz
    ve yine cvp yok sizce böyle yapan adam ne yapmaya çalışıyor dersiniz?

İstemiyorsa neden söylemiyor bu kadar ısrara
    İstiyorsa neden maillere msjlara cvp vermiyor
    Zaman istiyorsa onu bile niye yazmıyor

Ve bi gün pişman olup gelir mi

2. 18 Temmuz 2009
  3. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok zor cnm bitmiş ama sana dile getiremiyor bana kalırsa .. ne diyim umarım herşey gönlünce olsun

4. 18 Temmuz 2009
  5. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    neden bu kadar mail ve mesaj yerine karşısına dikilmediniz onu merak ettim .
    ve aklıma gelen tek şey başkası var hayatında

6. 18 Temmuz 2009
  7. _Shila_

_Shila_ Guest

Nur sunu da belirteyim benden ayrıldıktan sonra face dolu kız eklemıs msjlar fln yazmıs sankı arayıs icinde..
    Ben mailde ustune bastıra bastıra soyledim uzulmeyim diye soyleyemiyorsan eğer dedim simdi daha cok uzuluyorum belirsizlik beni mafediyor neyse kararın soyle Allah rızası icin dedim..Hala msninde kayıtlıyım hala face de kayıtlıyım neden silmiyor
    mafoldumben ben bi insanı istemiyorsam ve benim yüzümden belirsizlik yüzünden üzülüyorsa açık açık söylerim olmuyo diye güzel bi dille anlatırım en basiti olmuyo arkadas kalalım yine derim çünkü biz iki ay çok iyi arkadastık[/B] Niye geri dönmez diyorsun peki naz ?mafoldumben benim ne yapmam lazım mesela merak etmesi için özlemesi için

8. 18 Temmuz 2009
  9. _Shila_

_Shila_ Guest

Peki bisey soracağım mehalim nerden anladın bi baskası olduğunu? facede iliski durumu hala yok görünüyor ve sürekli kız ekliyor benimleyken face girmiyordu ben bakıyordum facene,ve hiç kız eklemiyordu bibaskası olsa yine eklemezdi diyorum
    Bide ben karsısına cıkamazdım nerden bulup cıkacağım calıstığı yeri biliyorum ama ne yuzle gideceğim gururum cok kırıldı mafoldumben
    Neden o kadar ısrarıma rağmen diyorum adama eğer uzulmeyim diye soyleyemiyorsan söyle yoksa daha cok uzuluyorum diyorum ama yine de soylemiyo neden sessiz kalıyo mafoldumben

10. 18 Temmuz 2009
  11. _Shila_

_Shila_ Guest

[COLOR="[B]DarkOrchid"]İçim kan ağlıyo dayanamıyorum ayrıldığımızdan beri öyle kilo verdim ki şu an 42 kiloyum[/B][/COLOR]mafoldumben Öyle bunalıyorum öyle üzülüyorum ki kendi hatalarım yüzünden belki ben daha yakın davransaydım sürekli ayrılalım demeseydim şu an hala çıkıyorduk :gitme: nolursunuz kızlar bu hataları siz yapmayın sevdiğinize yakın davranın içinizden nasıl geliyorsa ben utandım bundan önceki ilişkimde çok fedakardım hırsımı burdan aldım sanırım ilişkiye başlarken evlilik konuşuyorduk beni istemeye gelecekti son durağım olacaksın diyordu ama şimdi msj cvp bile yazmıyor kahroluyorum neydim ne oldum el üstündeydim bi dediğimi iki etmiyordu gel desem geliyordu git desem geliyordu hep aşkım derdi canım derdi ama ben hep ismiyle hitap ederdim hep suratımı astım onun yanında o beni neşelendirmeye çalıştı neden böyle yaptım bilmiyorum ama çok pişmanım gücüm bitti dayanamıyorum şimdi face baktım yeni arkadaşlar eklemiş kızlar sayfasındaki videolara yazılar yazmış bu benim aşkım olamazdı o ben varken face bile girmiyordu kızlardan ekleme talebi gelince bana soruyordu ekleme dersem eklemiyordu,ellerim boş telefonum hiç çalmıyo şu an ağlıyorum Arkadaşları hayatında kimse yok diyor ama niye bıraktı beni bi anda aklım almıyor kızlar sevdiğinize sahip çıkın aşkım diyin canım diyin sıkı sıkı sarılın ona benim gibi olmayın keşke demek kadar kötü bişey yok vicdan azabım kahrediyor beni mafoldumbenmafoldumben

12. 18 Temmuz 2009
  13. TheShe

TheShe Guest

Burda anlattıklarında ben sende hiç yanlış göremedim, bu modeller böyle canım, verici olsaydın, üstüne düşseydin daha çok havalara gircekti emin ol. Face muhabbetleri de seni kıskandırmaya çalıştığını gösteriyor. Normalde hiç girmeyen adam şimdi bir sürü kız ekliyo falan çocukça şeyler bunlar. Sen rahat ol canım amacı seni peşinden koşturtmak, basit kızlara alıştılar, kendilerini peşinden koşulası insan sanıyolar :umursamaz:

14. 18 Temmuz 2009
  15. _Shila_

_Shila_ Guest

geri dönmez mi diyorsun canım o kadar sıktım ilgisiz davrandım on kere ayrılınca mail attım hatalarımı söyledim bana git de o zaman yeterki bişi de dedim neden cvp vermiyor neden git demiyor tamamen bitti demiyor sessiz kalıyor kahroluyorum mafoldummafoldumbenmafoldumben

16. 18 Temmuz 2009
  17. TheShe

TheShe Guest

Üstüne düştüğün için canım, onun olmasını istediği de bu zaten. Senin bir hatan yok, üstüne de düşme şimdi sessiz kal.
    Forumdaki terk edilenlerin yazılarını bi oku, herkes sevgilisine verici olmuş, herşeylerinden vazgeçmiş, adeta kendilerini sevdiklerine adayıp, sonra da geri döndürmeye çalışan insanlarla dolu. Bu modellere iyilik yaramıyo, kedi fare oyunu oynamak istiyolar, sen terk edilmemişsin, adam sadece onun peşinden koşmanı istiyo, bunca yıl bişeyler yaşadıysam bunu da görebiliyorum zemuszemus

18. 18 Temmuz 2009
  19. Nana87

Nana87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence onun için bu ilişki tamamen bitmiş gibi görünüyor. Ama eğer bitmemişse de adım atmıyo çünkü senin hala ona ait olduğundan emin. attığın maillerle mesajlarla vs vs onu sevdiğini özlediğini pişmanlığını ws belirtiyosun. bu onu rahatlatıyo. belki kendince size ders weriyo ya da kafasını dinliyo. gerçi çok seven bi insan bi an bile ayrı kalamaz.

bence sen hiç bi şekilde ona mail msj fln yazma. facebookta msnde öyle üzgün özleyen yazılar yazma kşisel iletilerine fln. çok normal dawran sanki o hiç yokmuş gibi. seni eğer gerçekten seviyosa buna dayanamıcak o arıcak. o seni hala cepte görüyo ona öyle olmadığını göstermen lazım. çünkü senin yaptğın bi hata yok. bende senin gibiyim sevgilime sürekli trip atıyorum çok basit şeylere kızıp küsüyorum yasaklar koyuyorum. her kawgada ayrılıktan bahsediyorum. bi kaç gün snra 1 senemiz dolucak. asla we asla o ayrılığa yanaşmadı benden de soğumadı. bence sorun sende değil onda. yani ayrılma sebebi senin bu yaptıkların değil. ewet bunlar üzücü yıpratıcı şeylerdir eminim onun için çünkü benm sewgilim benm bu hallerimden dolayı çok üzülüyo. ama bunlar onun senden ayrılmasını gerektirmiyo. sen dediğimi yap ve ona daha hiçbişe yazma. özlemiş gibi dawranma.