Benim Annem de Anneanne Olsun Artık...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve AdaEge tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : AdaEge
  1. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    annem ve ben...

bu kelimelere bir de yavrumu eklemek istiyorum artık... 3 kuşak bir arada olalım istiyorum :)

evleneli 4 sene oldu.. daha bir kaç ay öncesine kadar çok korkuyordum minicik bir varlığa hayatımı adamaktan. kendimden çok onu düşünmekten.. bana ait olan sevgilerin hepsinde kendime bir ortak çıkarmaktan.

hatta anneme senin gibi bir anne olabilir miyim acaba derdim. içimde istek yok anne... annem hep bir gün gelecek o gün hissedeceksin yavrum diyordu bana. bak ben hazırım anneanne olmaya, canımın canını karşılamaya...

o gün geldi arkadaşlar artık hazırım istiyorum.. annemin bana anneliği öğretmesini istiyorum.. ben de annem gibi bir anne olmak istiyorum artık... Rabbim o günleri gösterir inşallah diyorum... 2 aydır deniyoruz.. nihayet diyorum ben de en sonunda anneme birşey öğretebileceğim inşallah... anneanneliği :)... henüz olmadı ama Rabbim çok bekletmesin inşallah diyerek dualar ediyorum.

Rabbim tüm isteyenlere çok bekletmeden yavrularını versin inşallah...

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ekim 2009
  2. 6 Ekim 2009
  3. GamzeliKiz

GamzeliKiz Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım umarım sende annen gibi anne olursun.allah tez zamanda evladını önce karnına sonra kucağına almayı nasip etsin..bende 4 yıllık evliyim ilk bir yıl korundum ve korunurken hamile olduğumu öğrendim ve cok sevinmiştim ama sevincim uzun sürmedi bebeğimin kalp atışları duyulmadı..ve bunun gibi 2 gebeliğim daha oldu yine hüsran yani şuanda bende beklemedeyim 1 yıldır korunuyordum tevdavi tahliller için ama cok şükür hiçbir sorun yok.3 aydır korunmuyorum ama hiçbir tık yok..eğer hamilelik planlıyorsan ee düşünüyorsunda zaten önce gereken testlerini yaptır derim.güzel rabbim isteyen herkezin kucaklarını boş koymasın inş. bol şanlar canım

4. 6 Ekim 2009
  5. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizler onları hiç sormadan bekletiyoruz haksızız bence belki daha önce gelmek istiyorlar hiç soruyormuyuz dünya telaşına düşüyoruz sonrada allaha yalvarıyoruz allahım kimseyi oyalamasın bu yolda

6. 6 Ekim 2009
  7. bitanesii

bitanesii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşaallah RABBıM sanada nasip eder anneliği canım...:KK46:

8. 6 Ekim 2009
  9. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    haticecim çok teşekkür ederim. Allah senden razı olsun canım. inşallah rabbim isteyen herkese birer evlat nasip eder. yaşadığın şeyler çok acı ama inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalır ve bu defa bebeğini sağlıkla kucağına alırsın canım. bak çok şükür hiçbir sorun yokmuş... ben ovulasyon testi kullanıyorum. en azından yumurtlama günlerimi tespit edebiliyorum bu sayede. kullanmıyorsan tavsiye ederim. bu konuda yardımcı olmak da isterim. :1hug:

10. 6 Ekim 2009
  11. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çok haklısın canım amiiiin. ben bir de o kadar korkuyordum ki hamile kalmaktan...

Allah bu cahil kulunun dediklerini unutur, bağışlar ve evlat hasretiyle yakmaz inşallah.

çok bekletmeden gelir yavrularımız inşallah...

12. 6 Ekim 2009
  13. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Allah senden razı olsun canım. sana da sorunsuz bir hamilelik ve meleğini sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah canım :nazar: .. darısı bizlerin başına.

annelerin duaları kabul olur buna inanıyorum. lütfen biz isteyenler için de dua et bitanesii :)

14. 6 Ekim 2009
  15. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    bebekelover
    canım bende bu ay ovulasyon testi almak istiyorum tabi inşlhh kırmızıları görmem bu ay...
    eczanedenmi yoksa nettenmi aldın
    markasını ve fiyatınıda sölersen çok iyi olurrr...
    rabbim en tez zamanda bizler içinde ol desin inşllhhhhh

16. 6 Ekim 2009
  17. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    amin canım inşallah. ben netten aldım. bir grup arkadaş neredeyse aynı zamanlarda başladık. hayırlısı olur inşallah. gg açık arttırma sitesinden aldık. eczanelerden çok daha ucuza geliyor. bol bol al ki gününü kaçırma. zaten istersen ovulasyon topic inde oldukça detaylı bilgiler var.

Rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip eder inşallah :)

18. 6 Ekim 2009
  19. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    tşkr ederim canım
    amin inşllhhh bu ay tutmuştur inşllhh yoksa bu ay hastane yolları gözüküyo bize
    dua edin arkadaşlar ben her namazdan sonra size tüm isteyenlere ediyorum
    mevlam dualarımızı kabul etsin inşlhh:Saruboceq: