benım bebegım olurmu yardım arkdslr

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve eskisehirli2626 tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : eskisehirli2626
  1. eskisehirli2626

eskisehirli2626 OLUŞUM GELİYOR :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar 1 senedır hamıle kalamadım doktora gıttık esımın sperm sayısı 12 mılyon cıktı ılerı hızlı hareketlı 0 cıktı ılerı dogru yavas 40 yerınde hareket 40 hareketsız 20 cıktı ben normal yollardan hamıle kalamammı yada tup bebek asılama sansım varmı tutarmı benım gıbı olan varsa cvp beklıyorum tesekkurler sımdıden

2. 22 Mayıs 2009
  3. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizin sperm sayınız bizimkine benziyor ve ben doğal yollarla değil ama aşılamayla hamile kaldım..bence şansını dene..inş bebişine kavuşursun....

4. 22 Mayıs 2009
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım geçmış ols.....en azından eşinin spermı var...buda guzel hamıle kalan aslında normal yoldan var ama çook nadır.............doğal kurlerı deneyebılırsın zamanın varsa...........yoksa aşilama ve mıkro ile tabıkı şansın var....................kolay gelsın bak burdakıler zaten çoğu neredeyse aynı sorun ve çok hamışımız var..............

6. 22 Mayıs 2009
  7. witch26

witch26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım sayı çok düşük özellikle ileri hızlı hareketli önemli dogal yoldan tabiki kalabilirsin ama şans çok düşük benim eşiminde buna benzer degerleri biz 3. tüp bebek denememizi yaptırdık düşün bu kader işi erkek faktör oldugunda şans yüksek tüp bebekte ama o bile olmayabiliyor bazen oyüzden biz iyiki dogal yollardan olmasını beklemeden başvurmuşuz diyoruz .çünki tüp bebekte hemen olacak diye bişey yok... ona göre karar vermelisin...

8. 22 Mayıs 2009
  9. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Benim eşimde hiç sperm yok testislerden sperm alındı bilmiyorum ileri geri hareketini falan benim bile şansım varken senin hayli hayli var..

10. 22 Mayıs 2009
  11. idil07

idil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım bizim durumuzmuzda siza yakın ama bizim ileri hareketlimiz daha iyi durumda ve 5 senedir 2 aşılama denedik olmadı şimdi tüp bebeğe geçiyoruz. eğer imkanın varsa hiç bekleme.. çünkü insanın içinde bir umut oluyor ve bekliyor ama zor.. vakit kaybı oldu bizim için. yine de herşeyi veren allah..imkanın varsa boşa para harcama bence. biz kaç tüp bebek parası harcadık parça parça.. pişmanız şimdi keşke baştan yaptırsaydık..hepimizin hakkında hayırlısı :) içini ferah tut canım.

12. 23 Mayıs 2009
  13. witch26

witch26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bencede canım eger kararını verirsen aşılamadegil tüpbebek yaptır direk çünki hareket durumu aşılama için uygun degil boşuna zaman kaybetme...

14. 23 Mayıs 2009
  15. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım ümidini kaybetme allah tez zamanda bizlerede nasip etsin keçi buynuzunu denedinmi tatlım çok etkili arkadaşım hamile kaldı ballarla reçellerle keçi buynuzuyla doktorların imkansız demesine rağmen
    allah bizide güldürsün

16. 23 Mayıs 2009
  17. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    o ne biçim soru Elbette olur Allah isterse . Benim bi oğlum var 39 yaşında doğal yolarla oldu Dr.lar yumurtaların kalitesiz ostroen tedavisi görmelisin ama tedaviden önce de raimi kazımammız lazım kötü hücreler var dediyidler Ama kazırsak hiç hamile de kalamayabilrsin demişlerdi . O kadar çok ağladım ki Allahıma yol yapmış demek Dualarımı hiç elden bırakmadım Allah sizlerede nasip etsin ama evrene ve yaradana bağını hiç koparma canım arkadaşım ümidini de hç yitirme yolun açık olsun

18. 23 Mayıs 2009
  19. cerensesil

cerensesil canım kızım melisim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim eşimin sperm sayısı 4 milyondu.morfolojidede sorun vardı.sabretmek çok önemli.ben eşimi hiç bir zaman kırmadım .doğal kürler yaptık keçiboynuzu kürü, sütle pekmez karışımı,ısırgan tohumu yağı,kuruyemiş ve doktorun verdiği sperm artırıcı ilaç ve sonuç aşılama yaptıracağım ay doğal yoldan hamile kaldım