benim bilgilerimle açılmış facebook

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve nesmekaya tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nesmekaya
  1. nesmekaya

nesmekaya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    mrbb,bundan 1 yıl önce facebook sitesinde taammen benim bilgilerimle benim adıma hesap açılmışş ve ben bu durumu ilçe savcılığına şikayet ettimm.fakat 2 ay sonra "kovuşturmaya gereki bir durum olmadığı bu bilgilere sahip başka insanalr olabileceği "yazısı geldii..aynı olay şimdii tekrarladıı.ya ben avukat falan tutup mu dava açmalıyım..çünküü aynı ad -soyad +okul ismi , mezuniyet yılı,çalıştığım iş yeriii asla 2.bir kişi yok kii....resmenn benim bilgileirmm kii .....ben bu drurumda nereye başvura bilirim?ya da bir avukat aracılığı ile mi suç duyurusunda bulunabilirmm?teknoloji bu kadar gelişmişken ip adresinden falan suçlu bulunabbilir herlade......yardımcı olursanız sevinirim....

Son düzenleme: 31 Ağustos 2010
  2. 30 Ağustos 2010
  3. manken

manken Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Adına açılmış olan faceyi arkadaş olarak bir ekle en azından kimim olduğunu yada ne amaçla açtığını öğrenebilirsin.Yada face tr şikayet et kimlik bilgilerini isterler ispatlarsan onu kaldırırlar. Adına açılan face kötü amaşlı kullanılmıyorsa suç teşkil etmeyen bir durum olduğu için hukuk bir şey yapmaz.Aynı durumda birçok arkadaşıma yapıldı.Ama kimlik bilgilerini kullandıysa yakınında mutlaka tanıyan biridir.

4. 30 Ağustos 2010
  5. nesmekaya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    manken arkadadşım,kimsinn nesin kii bu kadar bilgi sahibisin?merak ediyorumm neden benim msjlarıma yorum yazıyosun?

6. 30 Ağustos 2010
  7. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    eee dövseydin bir de alsanaalsanasmile

8. 31 Ağustos 2010
  9. manken

manken Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    işim gereği birçok insanla konuşma imkanım oluyor ve sohbetimiz doğal olarak karşılıklı bilgi alış verişine dönüyor. Yardımcı olmak açısından sorunuza cevap yazmıştım ki sadece sizin değil bilgim elverdiği ölçüde birçok kişinin sorularına cevap vermeye çalışıyorum.Sonuçta bilgi paylaşım yeri.İşinize yaramazsa verdiğim bilgi kasıntı yapmanıza gerek yok.Okumazsınız...

10. 4 Eylül 2010
  11. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bi sorununuz olmuş... Konu açmışsınız.... Size fikir veren kişiye ise afra tafra yapıyorsunuz....
    Asıl siz kimsiniz, asıl sizin sorununuz ne???
    İlginçç....

Ayrıca konu açıp sonra içeriğini boşaltmak yasak....

12. 4 Eylül 2010
  13. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Ne iş bu ya.

cevap vereni azarlamış bide hatun kişialsanaalsanasmile komedi resmen.:kızgın:

14. 4 Eylül 2010
  15. leylaklila

leylaklila Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.112
    Ödül Puanları:
    188
    he vallahi..tam evlere şenlik :):dance:

16. 4 Eylül 2010
  17. miss_baby

miss_baby _ҳҲҳđέļiçĩøµ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    noluyoo yaa:))) manken yardımcı olmaya çalışmış ne var bunda bu kadr tepki verecek?? enteresan...

18. 6 Eylül 2010
  19. nesmekaya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    o kişiyi evet dövebilirm.....

.......................
    1.bu kişisel bir tepkidir,,2.afra tafra yapmadımmm.konu 3.açmammın nedneii avukat rakadaşlar belkii fiir verirr diye ummmuştummm.bir süre sonraa kişisel sorun yaşadığım birininn cevap yazmasınaa tepki verdimm.4.hiçbir sorunum yok,ben benim.....
    kaydirigubbakcemile3

gerçekten o kişinin amacı o olsaydıı innaın teşekkrü ederdimm,ama ne yazık kii değil...

Baynalr ;ben aktif olarak mesajlar yazmaktayımm,böyle bir kaabalık kimsye yapmadımm,bu gerçekten istisna bir durumdur.sizleri de başlıktan dolayı oyaladığım için ,özür dilerimm,silmeyee çalışıyorumm,,inş.başarcam....