benim burnum:)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Heidi tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Heidi
  1. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba arkadaslar
    uzun suredir bende burada arastirma yapiyorumm ve henuz hicbir doktor icin netlesmis bir fikre sahip degilim.zor bir burnum var hem uzun hemde ust kismi genis ve kemikli.bunun icin baya iyi arastirmam gerekiyor.bu burun yapisina sahip olup ameliyat sonrasi iyi netice almis olanlar lutfen bana yardim edin???Aklimda olan doktorlar ufuk bilkay,emre ilhan biraz pahali ama,ve bilge bey...ins hepimizzzzz istedigimiz problemsizz duzgun nefes alabilecegimiz ve saglikli burunlara kavusuruz....:enbuyukkk:a.s.a.s.

2. 12 Eylül 2010
  3. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    resimleri yuklemeye calisiyorum denem 1 2:)))

4. 12 Eylül 2010
  5. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    umarım istediğin burna kavuşursun cnm opuyorumnanaktan

6. 12 Eylül 2010
  7. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ins canimm ben ve tum isteyenlerrrryerimseniben

8. 12 Eylül 2010
  9. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bu arada birkac poz ekledim ozle albumume isteyen bakabilir...

10. 12 Eylül 2010
  11. emeraude

emeraude Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    emremla inşallah dilediğin gibi bi burnun olur..evet biraz eğrilik var burnunda ama çok kemerli değil..benim kemerli ama kısaydı burnum..emre beye ameliyat oldum ben.. doktorumun söylediği kadarıyla uzun bir burna şekil vermek daha kolay oluyormuş (kemikler uzun olduğu içindi sanırım yanlış hatırlamıyorsam) hangi doktor olursa olsun seni anlaması ne istediğini iyi bilmesi ,birlikte çalıştığı ekip,daha önceki ameliyatları, ameliyat sonrası paramı aldım ameliyatı da yaptım hadi güle güle dememesi vs vs. bunlar çok önemli.tabiki maddiyatta önemli..uygun fiyata çok güzel burunlar yapan doktorlar olduuğu kadar çok yüksek fiyatlara fiyasko burunlar yapan doktorlar da olabilir..maddi açıdan zorlanıyorsan bi sene daha bekle para biriktir ama içine sinsin.. keşke yerine iyikiler olsun.. hem gönlüne hem kesene uygun doktoru bulman dileğiyle..

12. 12 Eylül 2010
  13. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canim simdi baktim senin burnuna cok amaa cokkk guzel olmuss.yuzunede cok yakismis...iste buyuzden karar veremiyorum bakiyorum burun cok guzel ama yuze yakimamis.Emre bey zaten idol yani ve super is cikarmis.dedigim gibi bir kac doktor var simdi uzerinde dusundugum bakalim ins benim icin en hayirli olani secerim.tesekkur ederima.s.

14. 12 Eylül 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm burnun bence kötü deilllll ama eminim amlyttan sonra çok güzel olur:)benimde yandan profilimm seninki gibiydi ama seninki daha güzelll:)öndenn sorunum çoktu yamuk ve ucu büyük düşükk:)şimdi çok memnnunum inş sende memnun kalırsınnn:)

16. 12 Eylül 2010
  17. Lady

Lady Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    108
    Canım inşallah burnun istediğin gibi olur. Arkadaşlık gönderdim kabul edersen bakmak isterim resimlerine.

18. 13 Eylül 2010
  19. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canim birgun bana birinin snein burnun kotu degil diyecegini hicccc hemde hicc dusunmezdim:)))))))zemuszemusbenim aslinda en buyuk sorunum emre ilhanda oyle dedi burnumun ust kismi cok genis.normal olan ust tarafin ince ve asagiya dogru genislemesidir benimki ayni dikdortgen gibi:))bakalim ameliyat olucam ins ama kime olacagim mechul.ins seninki kadar guzel bir burna sahip olurum canima.s.