benim burnum!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve sel90 tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

30 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sel90
  1. sel90

sel90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar
    20 yaşındayım 3-4 yıldır estetik olmayı düşünüyorum.ilk başta korkuyordum.ancak forumda ameliyat sonrası paylaşılanları okudukça içim rahatladı.kendime güvenim geldi.bu kış kesin olmaya karar verdim.ancak birkaç doktor arasında kaldım.burnum hem geniş hemde iri olduğu için geç iyileşeceğini biliyorum.bu yüzden doktor çok önemli benim için :KK43: fikir verebilmeniz için foto da paylaşıyım dedim.düşündüğüm doktorlar; barış çakır, süreyya şeneldir,emre ilhan

ayrıca ağustosun son haftası kıl dönmesinden ameliyat oldum.çevremdeki insanlar diyorlar ki "narkozun etkisi 6 ay sonra geçiyormuş.6 ay bekle ocak şubat gibi estetik ol"
    bu bilgi doğru mu? en az 6 ay beklemelimiyim?

ayrıca forumda gayos'un burnunu çok beğendim.

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  2. 30 Eylül 2010
  3. laylaylom

laylaylom Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canim ilk olarak korkmana hic gerek yok burun ameliyati acisiz bir ameliyattir.
    burnun kolay bir burun degil ondan doktorunu cok cok cok ama cok iyi sec.
    insallah iyi bir karar verirsin ve sende güzel bir buruncuga kavusursun. :KK66:

4. 30 Eylül 2010
  5. sel90

sel90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evett canım yaa.napıcam bilmiyorum.doktor gerçekten çok önemli.bir de pişman olmaktan korkuyorum.

6. 30 Eylül 2010
  7. esterabim

esterabim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ismini verdiğin doktorlarla konuştun mu peki?

8. 30 Eylül 2010
  9. rolle

rolle Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadasim oncelikle gecmis olsun.
    Bu soruyu doktoruna neden sormuyorsun peki? Cunku en dogru yaniti doktorlar verir.
    Ben narkozun etkisinin 6 ay oldugunu dusunmuyorum oyle olsa nasıl ayılırki insan ama doktor degilim belkide yan etkileri oluyordur.En iyisi bunu doktora sorup paylasman.Bol sanslar.

10. 30 Eylül 2010
  11. sel90

sel90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hımm evet çok haklıısın yaa! bu üç doktora gidip görüşmeliyim.yoksa bu evhamların geçmez kaydirigubbakcemile3

12. 30 Eylül 2010
  13. izmirli

izmirli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben anestezi teknikeriyim cnm anestezinin etkisi 6 ay sürüyo diye bişi yok için rahat olsun bu konuda ... bi önceki gün amelyat olup tekrar acil amelyata alınması gerekn vakalar oluyo ve biz 6 ay bekliyomyz hayr beklemiyrz mantıklı düşününcede sonuc ortada zaten ... bende burun amelyatı oldum ilk anlamda sorun estetk değildi ama doktrumu iyi secemedgm için istegm sonucu hem görüntü olarak alamadm hemde nefes alamyrm .... gerçekten dr cok iyi secmelisn revizyon için ben emre beyle görüştm bi süre ama tekrar amelyat olmadm yinede görüştğm kadryla ve forumda gördklerime göre emre bey gerçekten cok iyi bi dr işinde de cok iyi .. forumları araştırırsan drlar hakkında da fikir sahibi olabilirsn umarım istedgn burna ve sonuca kavuşursn cnm ...

14. 30 Eylül 2010
  15. tramola

tramola Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kafandaki doktorlarla görüşmeden, sorularına cevap almadan, yaptığı burunlara bakmadan karar verme derim ben de sana. burun yapısı ve tipi seninkine benzeyen mutlaka birileri vardır, özellikle de o burunlara dikkat et, sonrasında nasıl olmuşlar.elbise almak için bile kaç tane dükkan geziyor insan, içine sineni almak istiyor, o yüzden içine sinmesi önemli:) inşallah herşey istediğin gibi olur canım.

16. 30 Eylül 2010
  17. sevda89

sevda89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    dr seçimi çok önemli bak bende bugün yeni bi başlıkda ameliyat deneyimlerimi paylaştım bir hafta oldu ben ameliyat olalı ve çok huzurluyum.. istersen benim doktorum rahmi özcelep ile görüşebilirsin orda ben iş arkadasımla birlikte gittim ve arkadasımın bunuda seninkine çok yakındı ve oda ameliyat oldu.. bana göre daha zor gececeğini dr söylemişti ama yinede bu ameliyat olmasına engel olmadı..

18. 30 Eylül 2010
  19. sel90

sel90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    izmirli, çok haklısın.cahillik işte benimkisi... ailem biraz aman aman tipler olduğu için korkuyorlar bir kere narkoz kelimesini duydular ya! dediğin gibi arka arkaya ameliyat olmak zorunda olanlar.

arkadaşlar bol bol araştırıyorum.forumda burun estetiği ile ilgili her konuyu okuyorum.zaten emre beyi forumda keşfettim.süreyya bey ise bir tanıdığımız kendisine ameliyat oldu çok memnun kaldı.birde emre bey kendisine hocam diye hitap ediyor.ama kesinlikle görüşücem her ikisiyle de!
    sevdacım bu uyarını dikkate alıcam.rahmi beyi de araştırayım.