Benim canım çok sıkkın neden mi??????

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve emine-melisa tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : emine-melisa
  1. emine-melisa

emine-melisa yüzyilin kadiniyim ;)))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    herkese selam kizlar canim cok sikkin cünki 1 hafta boyunca evdeydim disariya cikmadim
    her hafta cuma esim öyleleri geliyo alisverisimizi yapiyoduk bugün hava bozuktu geldi isten
    annesi gilegitti onlarla yemek yedi geldi yatti ve benimde canim cok sikiliyodu kizima uyandirttim
    kalk gezmeye götür canim sikiliyo dedi alisveris merkezine gidelim dedi bende gezmek icin gitmeyelim uzak dedim
    mutfak icin alisverise gitmek bile bana yeter cünki cok bunaldim evde durmaktan neyse
    arkadas aradi konusuyoduk cep caldi kardesi tv alacakmis bana yardim edermisin dedi ve bana gideyimmi diye sordu seslenmedim
    aradi gelecegini söyledi ve bana sende gel gezeriz evdesin bütün hafta demedi konustu dedim
    söylermi sorarmi acaba diye ama kesinlikle sormadi herzaman anlayissiz bu adam ne yapacagimi bilmiyorum
    okadar sinirliyim ki sizle paylasmak istiyorum bu yil iznede gidemedim cok seyler oldu herzaman anlayissiz
    hicbirzaman beni düsünmüyo hep ben diyecem o yapacak neden kendinin aklini kullanarak bana sormuyo
    ona karsi suan cok sinirliyim kacgün sürecek bilmiyorum

benim gibi derdini paylasmak isteyenlerde buraya gelebilir

2. 23 Ocak 2009
  3. abroad

abroad ~Eksiklik kendi ozumde~ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadasim haklisin,zor tabi evde otur otur nereye kadar :teselli:Ne kadar suredir yurtdisindasin?Arkadasin yok mu,vardir muhakkak.Onlarla cik veya kendin git :eek:

4. 23 Ocak 2009
  5. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sen cik gez kizinla onu bekleme benim kizim 9aylik fildir fildir geziyoruz esimin bilmedigi yerleri ben biliyorum malesef erkekler boyle guzelim o yuzden ben ona hic muhtac kalmadan herseyi hallediyorum elina kaldin mi yandin keyfini bekle dur artik

6. 23 Ocak 2009
  7. emine-melisa

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet var arkadasim ama hafta ici uymuyo iste ehliyetim yok ve evimizde carsiya uzak onun icin otobüsle bu sogukta yagmurda nereye gidecem ki

8. 23 Ocak 2009
  9. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    İşte dürdeteceksin bu erkekleri, söyleyeceksin, hatırlatacaksın tabi hepsi böyle değil....

Birçok şeyi hanımından önce düşünenlerde var....

Sıkma canını bence tek sorununuz bu olsun arkadaşım napacaksın idare eden yine biz kadınlarız.....

10. 23 Ocak 2009
  11. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    off nedir bu yurtdisina gelin giden kadinlarin hali??:KK43:( arkadaslar birakmayin kendinizi. kursa falan gidin. eve kapanmayin. trde olsaniz ne yapardiniz?? tamam komsu yoksa okul var, spor var. illaki birsey bulunur. nolur bunalima girmeyin. eslerinizin size bir el uzatmasini beklerseniz belliki husrana ugrayacaksiniz... kendi kurtariciniz olun. cok uzuluyorum gercekten...:KK43:

12. 23 Ocak 2009
  13. emine-melisa

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim haklisinda senin ingilizcen vardir benim almancam yok benim gelin geldigim yerde hicbirsey yok sayilir kurs oldu ben dogum yaptim gidemedim simdide basvuru yaptik ama gidecek insan yok cok bunaliyorum cok :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

14. 23 Ocak 2009
  15. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    kızınızla bi yere çıkamıyo musunuz :sm_confused:

16. 23 Ocak 2009
  17. emine-melisa

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    öyle deme artik depresyona gircem ya herzaman benimmi demem gerekiyo ama hep böyle bu 4 yil olmus evleneli hadi suraya gidelim demez bana ben dicemde ne yapalim diye oda cevap verecek oturup sohpet bile etmez ya

18. 23 Ocak 2009
  19. emine-melisa

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    haklöisin canimda benim yasadigim yyeri görsen öyle demezdin ya cok küc+ük hicbir b.... yok sayilir