benim canım kızım

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve baxsxak63 tarafından 10 Şubat 2008 başlatılmıştır.

10 Şubat 2008
    Konu Sahibi : baxsxak63
  1. baxsxak63

baxsxak63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :eek:arkadaşlar 9 yaşında bir kızım var.bana fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.KIzıma başkaları soru sorduğu zaman yakın çevremdeki kişilerde dahil ailemizden de olmak üzere sorulan sorulara cevap vermiyor,başkasının yanında benimle fısıldayarak konuşuyor bende çok rahatsız oluyorum.Biz yanlızken hiç susmuyor fakat başkaların sorduğu soruya cevap vermiyor.babasıyla ben yanındayken daha fazla yapıyor yani bizimle dahaçok yapıyor arkadaşlarla söylediğim zaman öğretmenide dahil sen yokken böyle değil diyolar bende o halini görmek istiyorum ama ne mümkün sizlere soruyorum ne yapmalıyım?:çok üzgünüm:

2. 11 Şubat 2008
  3. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    selam canim uzuldum ama ins gecer bnm kizim daha 2 yasinda boyle bir sorunum yok hicte etraftada duymadim ne yazikki yardimci olamayacamm,belki senden ve babasindan cekiniyor yada korkuyor olabilirmii,,bilemiyorum canimm:1no2:,ama endiselenme ins gecer canim,sevgilerrrrrrr

4. 11 Şubat 2008
  5. yxixldan74

yxixldan74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    aslında tam olarak anlayamadım sizin yanınızda dahamı rahat yoksa dahamı sessiz olduğunu.acaba yanlış davranışlarını çok eleştiriyor olabilirmisiniz?
    çocuğun yapısıylada alkalı tabi.Benim oğlum henüz çok küçük olmasına karşın kreş psikoloğu bildiği halde çoğu şeyi söylemekten çekindiğini söyledi ve nasıl bir ev ortamımız olduğunu sordu.Oysa çok sakin,kavgası gürültüsü olmayan hatta bir evimiz var.

6. 11 Şubat 2008
  7. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    Bir uzman pedagog'a goturdunuz mu ?
    cok onemli birsey olmayabilir ama ertelememek lazim bence ...

8. 11 Şubat 2008
  9. baxsxak63

baxsxak63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevap yazdığın için tşkler.biz anne, baba olarak baskıcı bir aile değiliz, bizbizeyken zaten bir sorun yok hiç çenesi durmuyo bizi susturuyo bizim yanımızda başkalarına cevap vermiyo.

10. 11 Şubat 2008
  11. baxsxak63

baxsxak63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen bizim ailede öyle sessiz, aile ortamımız çok güzel ama bizim yanımızda çekingen.Yinede cevap verdiğin için tşkler.

12. 11 Şubat 2008
  13. baxsxak63

baxsxak63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevabın için tşkler bende aynı fikirdeyim birkaç gün içinde götürmeyi düşünüyorum.