Benim de bebeğim olsun istiyorum.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Akasia tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

4 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Akasia
  1. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    merhaba ben 21 yasindayim ve 3 yillik evliyim. ama maalesef cocugum olmuyo. benim yumurtaliklarda kiste varmis. artik ne kimseyi gormek ne de sokaga cikmak istemiyorum cunku biktim. tanidigim tanimadigim herkes! soruyo BEBEK VARMI cevap vermekten yoruldum. sadece sorsallar amenna diyecem ama yok. kimi karnima elliyo bisey varmi dyo, kimi selam vermeden daha bisey yokmu dyo, kimi beceriksiz dyo:gitme:bir cocuk yapmayi becerememisim. inanin su an bile agliyorummafoldumbenya benim alimde mi allahin isi. esim sag olsun bana cok destek oluyo olmazsa da olur dyo ama ben yapamiyorum iste. butun arkadasalarimin bir bebegi var benden sonra evlenenlerin bile var. cok zoruma gidiyo:sinifsinif:esimin ailesi surekli laf sokuyo artik kaldiramiyorum. gecen hafta sonu istanbula gittik gezmeye. bir geldim laflar almis yurumus arkamdan yok ben tup bebek yapmaya gitmisim yok bilmem ne..............

desteginize cok ihtiyacim var kizlar kimseye derdimi diyemiyorum o yuzden buraya yazdim............

2. 4 Nisan 2010
  3. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    21 yasindasin güzelim niye dert ediyorsunki
    cok gencsin hem elaleme ne bakiyorsun sen
    onlar cocugun olsa ikinci nerde derler kiz olsa
    oglan doguramadinmi derler elalemin agzi hic kapanmaz
    hem tüp bebek tedavisi oluyormusun diye dedi kodu yapmislar
    diyorsun ne yaparlarsa yapsinlar sen daha cok gencsin düsünmüyorum
    cocuk deyip gecebilirsin istersen 5 senedir evli ol 21 yasindasin
    elbet olucaktir bebeginiz allahaa dua et sonucta allah isterse hersey olur

4. 4 Nisan 2010
  5. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    bilyorum daha 21 yasndayim yeni evli sayilirim ama bunlar yetmiyo iste. zaten kimseye demiyorum olmuyo diye herkese istemiyorum dyorum tabiki inanmiyorlar. ya cevreyi takmamaya calisiyorum olmuyo iste olmuyo. :gitme:

6. 4 Nisan 2010
  7. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim yaşın daha çok küçük kendine dert etme bu kadar moralini yüksek tut unutma Allah ne dilerse o olura.s senelerce çocuğu olmayıpta sonradan sürpriz olanlar oluyo , yada bak kk ya çocuğu olupta eşiyle mutsuz olan ne zorluklar yaşayanlar var a.s boşver elalemi duyma onları sanki onlar dörtdörtlükmü:umursamaz:kendini pozitif tutmaya çalış...dilerim yüce rabbim sanada gönlüne göre bi evlat verir unutma ne olursa olsun dememiz gereken 'BUNADA ŞÜKÜR'...
    ALLAH yar ve yardımcın olsun.....

8. 4 Nisan 2010
  9. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    saol canim benim sana karsi ayri bir sempatim var. her zaman sukur ediyorum. insallah olacak bir gun biliyorum ama inanin duydugum laflar cok agir. kimse kaldiramaz mafoldumben

10. 4 Nisan 2010
  11. svlkbr

svlkbr 65 GEL ARTIK :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya senı cok ii anlıorum bende evlendıgımzden berı cocuk ıstıodum hep hıc korunmadık ama olmadı ıste hıcte takı 20ncı ayımıza kadar o kadar stres yapıodumkı dısarı cıkmk ıstemıodum hamıle gormek ıtemıodum arkddslarımın hepının cocugu vardı onlarla aynı ortama gırmek ıstemıodum bendede pko vardı drum ara verelım 2 ay ddı ve oaralar dugunler nısanlar vardı evıme gelen gıden mısafrler yatılı ınan aklımdan tamamen cıkmıtı bebek fıkrı sonra bı gun cok mıdem bulanmaya basladı falan hastaneye gıttım ama bn yıne dahılıyeye gıdıom yanı kadın doguma degıl hamıle omadgmdan emınım cunku tet yapıldı bı baktım hamıleyımmm suan 15 haftalıgım ınan cnm stes hereyı engellıoo bazen dusunuoruz ne ara yaptık bu cocugu dıe o kadar cok yogun donemımıze denk geldıkı :) demek kolay ama stres yapmamaya caliş stres en buyuk etken cunku tatlım rahat ol hem daha 21 yaından bende 24 yaındayım suan inş tez zamanda gelır bebegın ...

12. 4 Nisan 2010
  13. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    ben bu 5 ay icinde 30kilo verdim ve haliyle herkes soruyo nasil yaptin felan diye.gecenlerde bizim mahalleden bir kadin benim gorumcenin yanina gitmis " sizin kucuk gelin ne kadar guzel sayifladi nasil yapti" felan demis o da ne derse begenirsin " o zayiflayacagina bize once torun dogursun torun" demis inanin simdi yazarken bile tuylerim diken diken oluyo. bu lafi duydum basimdan asagi kaynar sular dokuldu sanki. ya benim sucum ne allahin isine ne karisyosun cok yiprandim biktim artik. esim gitti annesine soyledi kizin boyle dedi diye oda sormus ona ben soylemdim demis her zamanki gibi. ya ben ne yapacam isitmedigim laf kalmadi pat diye yuzume soyluyorlar.biktim ne olur bir akil verin kizlar :gitme:

14. 4 Nisan 2010
  15. senosss

senosss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    aynı dert bende de var canım bende 24 yaşındayım 3,5 senelik evliyim bende de kist var ilk başta çok ağladım üzüldüm . Eşim senden değerli mi üzülme olmassa olmasın diyo.KAyınvalidemde pek karışmaz o kouya Allah bilir der.Ama akrabalar konuşur arada yap bi tane diye ama onlarda çok ta fi fi yani boşver ya benden değerli mi

16. 4 Nisan 2010
  17. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    sağol canım utandım şimdi:eek:kaydirigubbakcemile3
    sen onu bunu bırak..
    sen eşinle mutlumusun onu söyle???
    anladığım kadarıyla mutlusun gerisini salla gitsin sen eşinle evlissin hayatta herşeyi bu kadar takma kafana vallahi çabuk yaşlanırsınkaydirigubbakcemile3 anlıyorum hafife alınacak bi yanı yok ama tıp artık çoook ilerledi vardır mutlaka bi yolu:Saruboceq:

18. 4 Nisan 2010
  19. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    daha yaşın ne be güzelim olur elbet....
    yumurtalıklarındaki kitle anladığım kadarıyla polikistik over (yumurtalık kisti)
    neden üzüyorsun ki kendini baka ben eylül annesi olucam nasipse bizim konumuzda bile bu haslığı yaşayan ama şu an hamile olan bayanlar var....

bak ben 28 yaşındayım bu evliliğimin 3. senesi bu zamana kadar isteyerek yapmadık ama eminim benim arkamdan da konuşmuşlardır umurumda değil...
    anca arkamdan söylerler yüzüme söylerlerse fena haşlayacağımı bilirler onlara laf söyleme rahatlığını verme.
    yahu benim daha yaşım ne
    olur bakalım biz düşünmüyoruz daha de kestir at....
    kendinide üzme Rabbim kararlamıştır elbet meleğinin geleceği zamanı...
    seninde ne cahil çevren varmış be güzelim laflara bak cıx cıx cıx....