Benim de bebişim olacak:)

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve APPLEARZU tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : APPLEARZU
  1. APPLEARZU

APPLEARZU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Arkadaslar

benim bu ay 2 ayımdı klomende ilk ay 1 adet gunde kullandım yumurtam 14. gunde 12.5 du doktor cok umutlu bakmadı progestan verdi bittikten 3 gun sonra adet oldum
    bu ay 2 adede cıkardı klomeni 11. gun yumurta 14.5 idi 15. gun 24.5 olmustu pregnl igne yaptırdım 15. gun ve 3 gun sonraa yumurta catlamış mı diye bakıp çatladığını görünce 10 gunluk progestana başladım progestan bittikten 3-4 gun sonra da adetim gelmemişti idrar testi yaptım negatif cıktı doktor ilaçtan sonra adet olmazsa 1 hafta sonra gel demişti ama meme ucları felaket sızlıyordu gene adet olaacagım dedim yine de gittim doktora drum kese süphesi var ama adet için kan birikmesi de olabilir dedi yine de test yapalım dedi 2 saat sonra alırsın sonucu dedi işim olduğu için bekleyemedim tlefonla arayıp öğrenmek istedim onu da söylemiyorlardı telefonla neyse sonucu görünce söyleyeyim dedi herhalde laborant 701,9 bhcg dedi pozitif dedi gercekten inanamadım hiç umidim yoktu cunku doktoruma mesaj attım "doğru mu" diye, o da "doğru gözünaydın progestana basla ve 1 hafta sonra kontrole gel" diye yazmış
    hala inanamıyorum eşime soyledim hastaneden pozitif dediler ama yine de belli olmaz dedim onun da hevesini kursağında bıraktım doktorun mesajı gelince rahatladım

inşallah problem olmadan sağlıcakla bebişim dunyaya gelir

inanın hiç umudum yoktu bu ay olmazsa gene yumurts takibi ilaç igne ugrasacaktım. polikistik overliyim ugrastırıp tup bebege kadar gider diyordum

burda hepiniz söylüyorsunuz umutlu olmak lazım.

su bir hafta nasıl gececek bilemiyorum inşallah bir problem cıkmaz dayanamadım aileye butun arkadaslara söyledim size de haber vermek istedim.

hala inanamıyorum:))

darısı basınıza arkadaslar insallah hepimiz sağlıcakla bebeklerimizi tez zamanda kucağımıza alırız

2. 22 Mart 2009
  3. sgumus

sgumus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim umarım her şey yolunda gider sağlıkla bebişini kucağına alırsın :nazar:

4. 22 Mart 2009
  5. xmoye_x

xmoye_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sabah sabah süper bi haber aldım cnm senin adına cok sevindim allah sağlıkla kucağına aldıgın günleride göstersinn...tebrikler cnmm a.s. kaç aydır bebek istiyordun ?

6. 22 Mart 2009
  7. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım tebrikler allahım sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin bizlere de dua et olurmu hamişlerin duası kabul olurmuşş

8. 22 Mart 2009
  9. babylove

babylove Allah'a emanetsin bebeğim Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    163
    tebrik ederim arzu, allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah darısı bizlere, bende bu ay klomen ve ovitrelle kullandım ama pek ümidim yok açıkçası bakalım beklemekteyiz hayırlısı..

10. 22 Mart 2009
  11. herwood

herwood oğluşum kızışım çok şükür istanbul Üye

Beğenildi:
    380
    Ödül Puanları:
    163
    tebrik ederim canım bizim içinde dua et rabbim sağlıcakla kucağına almaya nasip eder inşallah:ecrin_bebek:

12. 22 Mart 2009
  13. tebrik ederim canim sen umudunu kaybetmemisinki bi yanin belki demis nasip etmis Allah darisi tum isteyenlere ins cok guzel bi duygu Rabbim herkese yasatsin dualarimiz seninle ins hersey yolunda gider canim sen umudunu kaybetme dua at Allah a sigin ins hayirli saglikli bebisini kucagina alirsin ve bize haber verirsin bebisim kucagimda diye hayal etmek gerceklesecek olaylarin baslangicidir sen hayal et ve hayalinden vazgecme bebeginle konus ve onu cok beklediginizi seninle kalmasini iste ins gonlune gore verir Allah ikiz olur ins canim byyy kib

14. 23 Mart 2009
  15. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

16. 23 Mart 2009
  17. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ne mutlu sana tatlım .. babayıda senide tebrik ederim... RABBİM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....

18. 23 Mart 2009
  19. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim cnm hayırlı olsun,sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle