Benim De Bi Tüp Bebeğim Olacak Inşallah!!!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve bircingene tarafından 8 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Ocak 2008
    Konu Sahibi : bircingene
  1. bircingene

bircingene Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar!!! Ben de geçen hafta çarşamba (2 ocak 2008) itibariyle tüp bebek tedavisine başlamış bulunuyorum, vatana millete ve bize hayırlı uğurlu olsun:)))))))))))))))) Şimdiden mutluyum, hiç aklıma getirmiyorum olumsuz bi sonuç olacağını.
    Beni tanımayan ya da bu forumda hatırlamayanlar için biraz problemimden bahsedeyim... Ben 4 yıllık evli, 2 senedir bebek isteyen bir polikistik over hastasıyım. Geçen sene haziranda bir tane aşılama oldum ama tutmadı. Biraz ara verdik, 2 ocak itibariyle de doktora gittim(adetimin 3. günüydü) ve doktorla ortak karar alarak tüp bebek çalışmamıza başladııııııık....
    Doktorum hergün kahvaltıdan sonra 1 tablet folikasit verdi, her akşam 17:00-20:00 saatleri arasında ve hep aynı saatte 150 doz göbekten gonal-f iğnesi ve yarım hap verdi. Dün yani pazartesi de ayrıca yine 17:00-20:00 saatleri arasında yine göbekten vurulmak üzere yumurta çatlamasını engelleyen (adını unuttum) bir iğne daha verdi. Yani 1 günde 2 iğne ve 1,5 hap kullanıyorum. Bugün de aynı şekilde kullanıp yarın sabah kan tahlili ve ultrason kontrolü için doktoruma gideceğim.
    Kendime çok şaşırıyorum. Aslında karamsar ve telaşlı bir yapım var ama çarşamba gününden beri kendimi çok mantıklı, telaşsız, çok pozitif ve sanki şimdiden anne olacakmışım gibi hissediyorum. Doktora gitmeden iki gece önce bi rüya gördüm, pamuk gibi bembeyaz ve tombiş bi kızım varmış ve adını DİLAN koymuşum, nasıl öpüyorum, kokluyorum çok mutlu uyandım ve rüyamı eşime anlattım. Dilan ismi hiç aklımın ucundan geçmezdi ama öyle gördüm.
    Doktoruma ve gittiğim hastaneye ve en başta da allahıma güveniyorum. Ben elimden geleni yapıyorum, gerisi allaha ve biraz da şansa kalmış diye düşünüyorum.
    İğnelerimi kendim yapıyorum. Hem de büyük bir zevkle, çünkü bişeyleri soğukkanlılıkla becerebilmek bile kendimi güçlü hissettiriyor. Ben inanıyorum 1 ay içinde bebek müjdesini alıcam ve sizlere de bu müjdeyi büyük bir mutlulukla vereceğim. Dualarınıza da ihtiyacım var, desteklerinizi bekliyorum canım kader arkadaşlarım...Beni yalnız bırakmayın arkaşlarım...

2. 8 Ocak 2008
  3. ACELE

ACELE Guest

inşallah canım ya süpersin hep böyle devam et başaracaksın inşallah allahım hepinize kısmet edecek:1hug:

4. 8 Ocak 2008
  5. Ela-gxoxzlxuxm

Ela-gxoxzlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    böyle pozitif düşünmen çok güzel .moral başarıyı olumlu etkiliyor ben bunu her zaman söylüyorum.inşallah allahım izniyle inşallah başarırsın.hayırlı olsun.

6. 8 Ocak 2008
  7. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.canım hayırlı olsun inş hep böle pozitif ol ozaman başarırsın benimde transferim oldu bekleme aşamasındyız test yapmamak için zor tutuyorum kendimi belli olcağını bilsem hemen yapıcam rabbim gönlüne göre versin inş senin ve hepimizina.s.

8. 8 Ocak 2008
  9. BenKaktus

BenKaktus HERAN BATABİLİRİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bircingene canım hayırlı uğurlu olsun hakkında inşallah....hepimizin duaları seninle...

10. 8 Ocak 2008
  11. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bircingene hayırlısı olsun canım allah gönlünün dileğine meleğine kavuştursun inşallah

12. 8 Ocak 2008
  13. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim ya ne güzel anlatmışsın ne kadar rahat ve sakinsin maşallah valla...
    İnşallah rabbim hakkına hayırlısını vede en güzelini verir rüyandaki gibi tombiş ve pamuk gibi bi kızın olur....
    Bende tüp bebek tedavisi gördüm bu ay inşallah 11 ocak cuma günü sonucum belli olacak ....
    Senin kadar sakin olabilmeyi isterdim ama heyecan ,korku ve endişe hep birarada.....
    Bu iki gün nasıl geçer sonuç olumsuz olursa ben naparım hiç bilmiyorum...
    inşallah hepimizin duaları kabul olurda bebişlerimize bir an önce kavuşuruz....

14. 8 Ocak 2008
  15. nevaa

nevaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşım şansın bol yolun açık olsun inşallah, iyi haberlerini bekliyoruz..

16. 8 Ocak 2008
  17. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun canımcım inşallah rüyaların gerçek olur, bekliyoruz haberlerini

18. 11 Ocak 2008
  19. bircingene

bircingene Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlarım hepinizin iyi dilekleri için çok çok teşekkür ediyorum. En son dün akşam saat 22:30 da puregon iğnemi kalçadan vuruldum. Bugün artık iğnem yok,sadece hapımı içicem ve akşam saat 22:00 dan itibaren hiçbirşey yiyip içmewyeceğim. Hayırlısıyla sabah saat 10:00 da da yumurtalarım toplanacak. Narkozla olacağını biliyorum, ama narkozdan uyanma ve sonrasındaki ağrı korkutuyor biraz beni. Tecrübeli arkadaşlarımdan bu konuda yardım rica ediyorum yaşadıklarını yazarlarsa sevinirim. Yarın eve dönünce inşallah adsl miz de düzgün çalışırsa size yine yazıcam. Dualarınızı bekliyorum...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.