Benim de bir derdim var. Bıktım artık..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve FidanAzeri tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

21 Ocak 2009
    Konu Sahibi : FidanAzeri
  1. FidanAzeri

FidanAzeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar gercekten biktim artik o yuzden sizlerle paylasmak istedim.uzatip caninizi sikmak istemiyorum o yuzden kisa yazicam ben 1yillik evliyim bundan 5-6 ay once bir hamilelik gecirdim ve dusuk oldu bundan moralim cok bozuldu cunki 5 ay beklemisdim sonucu da boyle oldu neyse ondan sonra tedaviye basladim 4 ay tedavi gordum simdi 3 aydir yeniden denemeye baslamisik ama olmuyor hamile kalamiyorum bu gun doktoruma danisdim niye boyle diye yeniden tahliller verilmeli tedaviye baslamak gerekiyor dedi,cok biktim bizimle bir evlenenlerin her kesin cocugu oldu bir tek bizden baska her kesin sormasindan biktim tedaviler de cok yipratti beni pisikolojik olarak cok kotu durumdayam anlatamam surekli agliyorum.inanirmisiniz ben hic aglamayan birisi idim simdi cok sulu gozlu birisi oldum.is falan ariyorum kafam karissin diye bir az da evde oturursam kafayi yiyecem,ama bu krizde is nerdeeee?ne yapiyim hic bilmiyorum artik aglamaktan biktim yeni tedaviye baslamak istemiyorum.esimi de biktirdim onceden aglarken beni teselli ederdi galiba onu da biktirdim,3 gundu hastalanmisim 3 gundu agliyorum o da artik aglamam alisdi soylediyim gibi onceden cok zor aglayamn biriydim.bilemiyorum ne olacak benim sinum ailemden de uzaktayim baska sehirdeyim burda da akrabam falan yok yalnizlik da cok kotu zaman geciremiyorum butun gunu evde dusunup dusunup agliyorum ne bu ya?kisa kesicem dedim yazdiklarima bak.arkadaslar benim durumumuda olan varmi dusuk yapip sonra hamile kalan varmi?ne tedaviler gordunuz?dusukden tedaviden kac ay sonra hamile kaldiniz?paylasirsaniz cok sevinirim.kusura bakmayin basinizi agrittim okudugununz icin tesekkurler

Son düzenleme: 21 Ocak 2009
  2. 21 Ocak 2009
  3. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Hayatım benim bildiğim kadarıyla doktorlar 2 yıldan önce tedavi etmeye bile başlamıyorlar.
    Dur bakalım daha 1 yıllık evlisin, biraz zaman tanı kendine. Ne bu acele?

Ayrıca konunu hamilelik kısmına açsaydın daha iyi yardımcı olurdu arkadaşlar.

4. 21 Ocak 2009
  5. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım kadın ve çocuk sağlığı bölümünde alt forumlarda
    hamilelikle ilgili daha geniş bilgiler bulabilirsin
    orda sana yardımcı olacak yada senin durumunda olan bir çok arkadaş vardır
    tavsiye ederim ayrıca üzme tatlı canını herşey kısmet
    daha çok erken pes etmen için..

6. 21 Ocak 2009
  7. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    siznle ayni zaman evlenenlerin acelesi varmis demekki
    canim 1 sene hic birsey degilki
    ben 6 sene bekledim ve ikimizdede sorun yoktu
    ama demekki allahim uygun görmemis
    bence fazla dert etme hayirlisiyla olur insallah

8. 21 Ocak 2009
  9. canım insanlar 8-10 senedir uğraşıyorlar . bir senelik evlisin daha.
    bence sakin olmaya çalışın böyle hem kendinize hemde evliliğinize zarar veriyorsunuz.stres yaparsanız kendinizi yıpratırsanız bu kadar bebek gelmez elbette.
    hele biraz durun insanlar neler yaşıyor burda okuyoruz. dünyanın sonu gibi o kadar kendinizi yıpratmayın....

10. 21 Ocak 2009
  11. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.180
    Ödül Puanları:
    188
    İlk yapman gereken .......
    Sadece bir yıllık evli ve bir hamilelik öyküsü olan kadına tedavi öneren doktordan kurtulmak olmalı... Tedavi diye vereceği hormon, şeker leblebi değil...
    Doktorun Hipokrat yemini sırasında ayağını kaldıranlardan galiba, hiç etik değil bu yaptığı..

İkincisi sabırlı ol, en az bir yıl daha tanı kendine ve evliliğine..

12. 21 Ocak 2009
  13. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    daha bir senelik evlisin ...biraz sabret..evliliğin tadını çıkarmaya bak...hayatı eşinizede kendinizede zehir etmeyin lütfen...
    bende yedi senelik evliyim bizimde olmadı ama bak hayat bi şekilde devam ediyor allaha şükür dimdik ayaktayız...
    sende neden bunu yapmayasın ki...

14. 21 Ocak 2009
  15. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    dört buçuk yıllık evlilik
    3 düşük
    29 yaşındayım
    %5ten az anne olma ihtimali
    birde kendini düşün

16. 21 Ocak 2009
  17. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108

aynen katılıyorum..
    ayrıca bir yıllık evlisiniz daha bu ne acele....evliliğinizin tadını çıkarın bence..

18. 21 Ocak 2009
  19. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eee yani bende 2 seneyi askindir evliyim ve simdi benimde cocuk tutturamama gibi bir sorunum var..Doktorum var hem arkadasim hemde danismanim.Ona her telefon actigimda hep cocuk cocuk diye soru sorardim..Oda dur daha erken,hic bir sorun yok hamile kalmaman icin dedi..Yeni evli ciftlerin en az 1 sene beklemeleri gerekki sen düsükte yapmissin ve düsükten 6 ay sonra cocuk yapmayi tavsiye ediyorlar..
    Bunun icin üzülme sabirla bekle,sen bulundugun yerden bunaldigin icin,yalniz kaldigin icin bu sekilde negatif düsünüyorsun..Senin yerinde olsam gider ahsap kutular bulup,evde boyama ile ugrasirim,el sanatlarina ver kendini.. bak zaman daha güzel gececek senin icin..Ben güzel sanatlar mezunuyum bu konuda sana yardimci olabilirim burdaa.s
    Yeterki su üzerine giydigin negatif giysiyi cikart at..

Son düzenleme: 19 Nisan 2009