benim derdim sitedeki bazı haksızlıklar...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gulibik tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gulibik
  1. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bu durumdan sadece ben mi rahatsızım yoksa başkalarıda war mı merak ediorum...burada insanlar sorunlarını,acılarını paylaşıorlar ama bazı kişiler illa bir pürüz çıkarıor konularda...samimi değilsin sen falan diye haksızlık edilio insanlar zaten acılarını paylaşıolar burda birde yalancılıkla suçlayanlarla uğraşıolar...bu hemen hemen her konuda oluor konunun sonu tartışmaya yada çok farklı boyuta çakilior we bunu yapan insanlarda çıkıp benim düşünce özgürlüğüm war istediğime yazarım diye öwünüor birde nasıl bir düşünce anlayamıorum acılı bir insanın üstüne gitmek nasıl bir düşünce özgürlüğüdür,,,benim gibi bu gibi konulardan rahatsız olanlarınız çok biliorum we fikirlerinizi bekliorum

2. 1 Kasım 2008
  3. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi olumlulara teşekkür edip geri kalan yorumları sallamak yinede allah insana anlattırcak dert vermesin tabi herkes mutlu olsun

4. 1 Kasım 2008
  5. gulibik

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    tabiki olumsuzlarda olucak fakat olumsuz eleştiri yapmak demek insanları kırmak demek değildir ama malesef bazı kişiler bunun farkına waramıor

6. 1 Kasım 2008
  7. egzantirig

egzantirig Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    farklı kafalardan farklı yorumlar ve algılayıslar cıkıyor..
    herkes aynı şekilde yorum getirmiyor işte.. ama tabiki acı çeken üzüntüsünü paylaşan bayanlara yıpratıcı yorumlar yazmamak lazım. kendi derdiylemi uraşsın yoksa kendini o kişiye anlatmayamı. arkadaşın dedigi gibi hosuna giden mesajlara tşk edip o saldırı gibi yorum yapanlara kaydirigubbakcemile aldırmasın..
    herkes kendi yaşadıgını bilir :teselli:

8. 1 Kasım 2008
  9. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    haklısın aslında karşılaşmıyor diiliz.. ama bazen öyle konular oluyor ki,dertten kederden çok uzakta,kişi sadece egosunu tatmin etme amaçlı konular acıyor ve yine burda da egosunu bizlerinde tatmin etmesini bekliyor,ne yazık ki,böyle tiplerde mevcut..

sanırım bu durum da konu dankonuya değişiyo,konu sahibi gerçekten dertli mi? yoksa dert mi arıyo, yoksa amacı egolarını tatmin etmek ,kendine güç katmak mı? bunları ayırt edebilmek ve yorumlarını yada eleştirileri de bu doğrultu da yazmak önemli..

ama gerçekten dertli bir insanın bu sorununa da zalimce yaklaşıp ta onu elşetirenlere kızarım..yaşamayan bilemez,empati yapmak gerek..bekara,hanım boşatmak kolaydır misali de olabiliyor bazen..

10. 1 Kasım 2008
  11. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yaa herkesin normları farklı kimisi için tabu olan kimisi için gayet doğal oluyo fikir ayrılıkları da bundan kaynaklanıyo bu da gayet doğal tabi cevaplar içinde kendine uyan muhakkak ki olacaktır sende ona bakıcan

12. 1 Kasım 2008
  13. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    haksızlık demeyelim de düşünceler farklı olabiliyor..mesela erkeklerden çok darbe görmüş birisi çok yıkıcı yaklaşabiyor veya bazıları iyimser davranabiliyor.her ne kadar içten yazılsa da dediğin gibi olabiliyor.

14. 1 Kasım 2008
  15. gulibik

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bende katılıorum tabiki düşünce farklılığı fakat demek istediğim 3 4 hafta önce birisi annesini kaybettiğinden dolayı üzüntüsünü paylaşmak için konu açmıştı we birisi çıkıp o bayana annen ölmüş sen neden internet başındasın şeklinde bir yorumda yapmıştı beni en çok üzen bu olmuştu bu konuyu açma nedenim birileri belki okuryup bişeyleri anlarda daha dikkatli yorumlar yapar

16. 1 Kasım 2008
  17. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    alaycı insanlar var ve başkalarının derdinden keyif yapmasını çok iyi biliyorlar
    bazı insanlarada iyi bir şey yazıyorsun gidiyor vay efendim bana niye böyle dedin
    bu tiplerden çok var ya...

18. 1 Kasım 2008
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    evet.çok haklısın.... o alaycı insanlar maalesef var.... ben de farkındayım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.