benım derdıme bır careee:(

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve ArkeoS tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ArkeoS
  1. ArkeoS

ArkeoS İkinci duam... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    2 yıllık evlıyım ve ne zaman ılıskıye gırsek ben hıc bısey anlamıyorum ve bunu esımden hep sakladım...orgazm taklıdı yaptım:KK43: dogum yaptıktan sonra esımde bı ısteksızlık peydah oldu bana dokunmuyor benı arzulamıyor ve bunu ne zaman soylesem benım ısrarlarımdan dolayı canının ıstemedıgını soyledı ve en son tartısmamızda benım suana kadar hıc orgazm olamdıgımı esıme soyledım cok uzuldu bunu saklamamdan dolayı,psıkolaga gıtmemı soyledı ve ben doktordan randevu aldım,gıdıp gorusecegım ama esım hala ılgısız.onu ozledıgımı belırterek yaklasıyorum ama yıne benım soylememle bırlıkte oluyor benımle napacagımı bılemıyorum cok uzuyor bu durum benı yardımcı olursanız cok sevınırım bana karsı cok ılgısız ve bu durumdan dolayı bende esıme yaklasamıyorum bısey soylerken cok utanıyorum

Naz571 bunu beğendi.
  2. 10 Haziran 2010
  3. nurecrin

nurecrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    biliyomusun aynı srun bendede var:sinifsinif:bende 3 senelık evlıyım hıc orgazm olamadım zaten benım eşim pek düşkün degil sexe olsada 2 dk suruyor ben kalıyorum ortada insan boyle kendını kullanılmış hıssedıyor :çok üzgünüm:ama ben eşimin erken boşalmasına baglıyorum bırde bu işi bı gorev gıbı goruyor yapıyımda çıksın aradan der gibi herseyı soyledım doktora gıt dedım gıtmıyor bende bıraktım artk y:umursamaz:anasmıyorumda isteksiz bı eşim var anlıcan napalım kaderımız bu doktora gıttıkten sonra yazarmısın nasıl bı tedavı uyguluyo canımolumunekankayizsmile

Naz571 bunu beğendi.
  4. 10 Haziran 2010
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    peki arkadaşlar cinsel ilişki esnasında eşlerinizle ön sevişme süreniz ne kadar?
    sizi uyaran temasları var mı ?bu konuda bir uğraşı olması gerek erkeğinde...
    bu tür sorunlar genellikle erkeklerin bencilliğinden kaynaklı,yani adam kendi tatminini yaşayıp ,sizi bu anlmada ilgisiz bırakıyor ve yeterince ilgilenmiyorsa boşalma zor..kadınlar ,erkekler gibi kolay boşalmazlar ,zaman ve uğraş gerek bu anlamda bile...

Naz571 bunu beğendi.
  6. 10 Haziran 2010
  7. nurecrin

nurecrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benımkı sıfır dedım ya bı gorev gıbı goruyo sex esnasında onun bıran once bıtsede yatsam duşüncesini beynımde hıssedıyorum ve buda sexe konsantre olmamı engellıyor.adamda iş yok canım çırılçıplak gez karşısında dönüp bakmaz...:hulya:

Naz571 bunu beğendi.
  8. 10 Haziran 2010
  9. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    ama tüm ayarlar yerinde demi ?
    yani bir bozukluk ve tadilat gereksini mi yok ?sempatiksalakcinni
    ama sonuçta kendi ihtiyacı olduğunda geliyor değil mi ? yoksa yine sen mi hadi diyorsun ?
    bu bir görev değil ,ihtiyaç...hele hele bir erkek için ...:bbo:
    erken boşalma sorunu olduğu için olmalı muhtemelen bir çıpıda bunu bitirebilme gayreti...
    ama arada sen kaynıyorsun işte...

Naz571 bunu beğendi.
  10. 10 Haziran 2010
  11. ArkeoS

ArkeoS İkinci duam... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    tabıkı yazarım ... ınsallah care buluruz cunku benım gıtgıde psıkolojım bozuluyor:KK43:
    ya bu durumu ogrenınce tabıkı cabaladı olmam ıcın ama ben olamadım yıne belkıde olmayı dusundugum ıcın yapamadım zorla yaptıgımız gıbı dusunceler gırıyor aklıma.eskısı gıbı esımı benı arzularken gorememek cok uzuyor benı ya caresı nedır ınan bılsem bulup getırcem o derece moralım bozuluyor senağlama

12. 10 Haziran 2010
  13. monaroza18

monaroza18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu mesele için nasıl bir doktora gidilmeli?jinekoloğamı? ayrıca sonucu yazarsan seviniriz.

14. 10 Haziran 2010
  15. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar cinsel teapi uzmanalrı var..bayan dr özelikle bu konuda çokk anlayışşlılarr...nneten araştıırn yaşadıgınz yerdeki dr gidin....orgazm sorunuu çogu kadında var yaa:.:/maleseefff

16. 11 Haziran 2010
  17. nurecrin

nurecrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    tabi canım kendi ihtıyacı olunca gelıo tabı yıne işini gorup gıdıyo.nişanlıyken hiç böyle olcagını tahmın etmemiştim.adam tepemden ayrılmazdı kıyıda köşede şıkıştırırdı.evlenince yandım derdimsempatiksalakcinni nerde pehh fos çıktı.inanın takmıyorum kafama :umursamaz:bi sorunu yok guya kendıne gore.her tartışmamızda dr gıdıcek ama nerde...hayatım bu şekilde boş geçıyo.bence evlılıkte en önemli şey sex 3.haftaya gırıcez nerdeyse olmadı istemıyo amannn napıyım adamın üstüne atlayamam yaalsanaalsanasmile

Naz571 bunu beğendi.
  18. 11 Haziran 2010
  19. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam iki gündür yazışmaları takip ediyorum. bilir kişi gibi konuşmak istemedim. bu anlattıklarınızın jinekolog tarafından çözümlenecek çok fazla bir şeyi olmuyor maalesef. eğer ilişkide zorlanma oluyor ise bizim muayenemiz yönlendirici olabilir. sex terapistleri denen, cinsel işlev bozukluklarıyla uğraşan psikaytr ve psikologlar var. onlara başvurmak iyi olabilir ancak ona da kadın başına gitmek değil çift olarak başvurmak önemli. dilerim hayatınızda birşeylerin düzelebilmesi için iyi bir adım atabilirsiniz. sevgiler hepinize.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.